Treść opublikowana przez michcio28810
-
Duże lusterko prawe do przedlifta
od polifta
-
Efekt bialego, zimnego swiatla
ja miałem żarówki osram cool blue hyper.barwa podobna do xenonów.ale za to mniej światła na drodze
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam.proszę o wycenę paru rzeczy,tj: olej Valvoline Max Life 10w40 5L,filtr oleju Knecht do Audi A4 B5 2.6v6 ABC 1995r,jakaś płukanka (Millers albo LM),czujnik temperatury wody do tego auta,czarny z białym paskiem 4-pinowy,najlepiej ori jeśli jest dostępny ,o takim numerze chyba 058 919 501A,olej Motul specyfic 5w40 505.01 5L,filtr oleju do Audi A4 B6 1.9 tdi pd AVF 2004r. i jeszcze olej Motul x-cess 5w40 5L
-
[B5 1Z] Ruda po przejściach
właśnie o to mi chodziło.czy w a3 były małe i duże wielikliny
-
[B5 1Z] Ruda po przejściach
są też kiery 3-ramienne na mały wieloklin jak w przedlifcie
-
[B5 1Z] Ruda po przejściach
kiera od a3-ki pasuje p&p?
-
jakie swiece do gazu?
na necie brałeś?
-
Audi a4 b5 Pali wkręca się na obroty lecz gaśnie
podepnij pod vaga,może coś pokaże.może to być wina przepustnicy
-
jakie swiece do gazu?
u mnie też zbliża się wymiana świec.może takie założę
-
jakie swiece do gazu?
a problem z niedopalaniem na wolnych zniknął? zauważyłeś jakieś inne ''plusy'' tych świec?
-
Montaż sterownika centralnego zamka 1996r
ja dobrałem się do niego odkręcając osłonę tą pod nogami pasażera w słupku.i po jego przecięciu podczas zamykania kluczykiem drzwi pasażera zamykają się tylko te jedne drzwi.ale kto zamyka z kluczyka samochód od strony pasażera.tym bardziej mając centralny na pilota.ja mam tak zrobione i już 5 lat i wszystko działa
-
Montaż sterownika centralnego zamka 1996r
pod ten przełącznik nie robiłem ale mam podłączone pod sterowanie w drzwiach pasażera.musiałem przeciąć ten żółto-niebieski kabel i podłączyć pod niego 2 kable od centralki (zamykanie/otwieranie)trzeba jeszcze podłączyć plus i minus,wyjście na kierunki,antenę i domykanie szyb (jak masz i centralka ma ta opcję).centralkę mam firmy Carprotect
-
jakie swiece do gazu?
i jak ,zapodałeś nowe świeczki?
-
Lampy A4 B5 zamienniki?
na polifty ori valeo.podciąć błotniki,przylutować wtyczki i śmigać
-
Wymiana wkladu termostatu A4 B5 2.6 V6
słychać jak wiskoza jest cały czas sklejona.zresztą to termostat puszcza płyn na duży obieg więc jakby był dobry to by się zamknął przy sklejonej wiskozie
-
Falujące obroty + wypadający zapłon
masz gaz?
-
Falujące obroty + wypadający zapłon
wątpię czy na kompie coś wyjdzie.2.6 ma bardzo ograniczone możliwości diagnozowania ale spróbować nie zaszkodzi.a co do falowania sprawdź silniczek krokowy pracę sond podejrzysz na kompie
-
Wymiana wkladu termostatu A4 B5 2.6 V6
tak jak kolega wyżej napisał lepiej podepnij vaga i sprawdź czujnik.ja wymieniałem u siebie termostat.nie ściągałem całego przodu tylko zderzak,chłodnice,wentylator,kolo pompy wspomagania,napinacz paska osprzętu.rozrząd poluzowałem.jest ciasno ale da się to zrobić
-
jakie swiece do gazu?
ciekawe czy będzie jakaś odczuwalna różnica
-
jakie swiece do gazu?
no nie wiem.mam znajomego w sklepie motoryzacyjnym i mówił że świece boscha są słabe.ngk albo denso.i miałem w a3 1.8t świeże świece boscha i wypadały zapony.założyłem stare ngk z mojego 2.6 i latają do teraz.ale możesz spróbować
-
jakie swiece do gazu?
może już leciwe.ja na takich jeździłem i było ok.teraz mam denso k20tt jedno elektrodowe.różnicy nie czuje.może czasami dłużej zakręci przy odpalaniu.myślałem kiedyś o irydowych ale nie wiem czy jest sens
-
jakie swiece do gazu?
a na jakich teraz jeździsz?
-
Demontaz tylnej lampy A4 B6 Avant
8 mm nasadowy
-
Jaki typ silnika ?
sprawdź na naklejce w bagażniku tam gdzie zapas
-
gaz do a4 b5 2,6 V
ja jeżdżę 5 lat na gazie.nic się nie dzieje.auto dobrze się sprawuje.spalanie 10-12l.koszt instalacji 5 lat temu 2900zł