Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. od polifta
  2. ja miałem żarówki osram cool blue hyper.barwa podobna do xenonów.ale za to mniej światła na drodze
  3. witam.proszę o wycenę paru rzeczy,tj: olej Valvoline Max Life 10w40 5L,filtr oleju Knecht do Audi A4 B5 2.6v6 ABC 1995r,jakaś płukanka (Millers albo LM),czujnik temperatury wody do tego auta,czarny z białym paskiem 4-pinowy,najlepiej ori jeśli jest dostępny ,o takim numerze chyba 058 919 501A,olej Motul specyfic 5w40 505.01 5L,filtr oleju do Audi A4 B6 1.9 tdi pd AVF 2004r. i jeszcze olej Motul x-cess 5w40 5L
  4. właśnie o to mi chodziło.czy w a3 były małe i duże wielikliny
  5. są też kiery 3-ramienne na mały wieloklin jak w przedlifcie
  6. kiera od a3-ki pasuje p&p?
  7. podepnij pod vaga,może coś pokaże.może to być wina przepustnicy
  8. u mnie też zbliża się wymiana świec.może takie założę
  9. a problem z niedopalaniem na wolnych zniknął? zauważyłeś jakieś inne ''plusy'' tych świec?
  10. ja dobrałem się do niego odkręcając osłonę tą pod nogami pasażera w słupku.i po jego przecięciu podczas zamykania kluczykiem drzwi pasażera zamykają się tylko te jedne drzwi.ale kto zamyka z kluczyka samochód od strony pasażera.tym bardziej mając centralny na pilota.ja mam tak zrobione i już 5 lat i wszystko działa
  11. pod ten przełącznik nie robiłem ale mam podłączone pod sterowanie w drzwiach pasażera.musiałem przeciąć ten żółto-niebieski kabel i podłączyć pod niego 2 kable od centralki (zamykanie/otwieranie)trzeba jeszcze podłączyć plus i minus,wyjście na kierunki,antenę i domykanie szyb (jak masz i centralka ma ta opcję).centralkę mam firmy Carprotect
  12. i jak ,zapodałeś nowe świeczki?
  13. na polifty ori valeo.podciąć błotniki,przylutować wtyczki i śmigać
  14. słychać jak wiskoza jest cały czas sklejona.zresztą to termostat puszcza płyn na duży obieg więc jakby był dobry to by się zamknął przy sklejonej wiskozie
  15. masz gaz?
  16. wątpię czy na kompie coś wyjdzie.2.6 ma bardzo ograniczone możliwości diagnozowania ale spróbować nie zaszkodzi.a co do falowania sprawdź silniczek krokowy pracę sond podejrzysz na kompie
  17. tak jak kolega wyżej napisał lepiej podepnij vaga i sprawdź czujnik.ja wymieniałem u siebie termostat.nie ściągałem całego przodu tylko zderzak,chłodnice,wentylator,kolo pompy wspomagania,napinacz paska osprzętu.rozrząd poluzowałem.jest ciasno ale da się to zrobić
  18. ciekawe czy będzie jakaś odczuwalna różnica
  19. no nie wiem.mam znajomego w sklepie motoryzacyjnym i mówił że świece boscha są słabe.ngk albo denso.i miałem w a3 1.8t świeże świece boscha i wypadały zapony.założyłem stare ngk z mojego 2.6 i latają do teraz.ale możesz spróbować
  20. może już leciwe.ja na takich jeździłem i było ok.teraz mam denso k20tt jedno elektrodowe.różnicy nie czuje.może czasami dłużej zakręci przy odpalaniu.myślałem kiedyś o irydowych ale nie wiem czy jest sens
  21. a na jakich teraz jeździsz?
  22. 8 mm nasadowy
  23. michcio28810 odpowiedział(a) na 051096 temat w 1.6
    sprawdź na naklejce w bagażniku tam gdzie zapas
  24. ja jeżdżę 5 lat na gazie.nic się nie dzieje.auto dobrze się sprawuje.spalanie 10-12l.koszt instalacji 5 lat temu 2900zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.