Treść opublikowana przez michcio28810
-
Odwrotne zamykanie szyby
a przełącznik szyby odpinałeś?
-
Wentylator A4B5 Sedan.
dokładnie.w 1.6 to i tak słabo buczy.w 2.6,2.8 jak sklei to dopiero wyje
-
Wentylator A4B5 Sedan.
jak nie od klimy to viskoza ci się ''załączyła"..... tak ma być
-
Demontaz tylnej lampy A4 B6 Avant
w błotniku trzymają ją jeszcze 2 takie bolce
-
Klima zamarza
sprawdź czujnik temperatury parownika.to on wyłącza sprężarkę gdy parownik robi się za zimny
-
Plecionka Audi A4 2.6
witam orientuje się ktoś jakie są wymiary złącza elastycznego wydechu do audi a4 b5 2.6v6 ABC 95r FWD? zmierzyłem orientacyjnie i wyszło ok 60x120mm.ale to tak po zewnątrz i chciałem się upewnić do zamknięcia plecionka założona.ori miała 120x60.kupiłem 150x60 i trochę skróciłem rurę i jest ok
-
[A4 B5 2.6 Q ] - JAKI OLEJ
ja leje valvolina 10w40 i jest ok
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam proszę o wycenę zaworu EGR do vw passat b5 fl 2004r 1.9tdi AVF.najlepiej Wahlera lub inny dobry.nr prawdopodobnie taki 038 131 501 AA
-
samochód nie pali
no to kaszana
-
silnik gotuje, wyrzuca płyn
termowłacznik w chłodnicy odpowiada za załączanie wentylatora
-
samochód nie pali
a vag był podpinany?
-
samochód nie pali
jak immo blokuje to silnik odpala na 1-2s i gaśnie.i miga kontrolka od immo
-
Skrzypienie w prawym kole
stawiam na dolny prosty.trzeba mu dać dużo oleju bo jest odwrócony.też wstrzykiwałem mu kilka strzykawek małych
-
Skrzypienie w prawym kole
u mnie też tak skrzypiało.winny był dolny prosty wahacz.dałem mu oleju strzykawką i narazie cisza
-
Skrzypienie w prawym kole
w wielowahaczu?
-
zmiana kierownicy ze starej na nowsza
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75362-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-na-poliftowa/
-
Prośba o analizę błedu
brak komunikacji.uszkodzona sonda.możesz jeszcze sprawdzić kostkę czy się nie wypięła
-
Halogeny
włączysz. Wystarczy kodowanieA migali nie dlatego że oślepiało, tylko że według nich jakiś baran jedzie na przeciwmgielnych Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk nie sądzę.może nie każde ale większość halogenów oślepia bardziej lub mniej.swoją drogą chyba nie na darmo jest taki przepis
-
Halogeny
Od kiedy to światła przeciwmgiene oślepiają?Widziałeś rozkład światła na ścianie? To sprawdź jeśli nie. Tutaj jest sprawa przepisów a nie oślepiania Co ciekawe, jest możliwe zakodowanie na Kanadę, gdzie jak w wersji na skandynawię światła świecą się cały czas..... Tam można tak jeździć! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk widziałem rozkład świata.sam je ustawiałem.to ciekawe czemu migali mi światłami jak czasem jeździłem na halogenach.a na cb jak jeb...ą za jazdę na nich.i jak jest mokro to uwierz mi że oślepiają
-
Halogeny
h7.bo oślepiają innych ja mam zrobione w halogenach światła do jazdy w dzień na żarówkach cree
-
Problem z filtrem stożkowym powietrza?
jaki masz gaz?sekwencja czy zwykły?
-
Wysokie spalanie LPG - A4 B6 2.4
a vagiem był sprawdzany?jakieś błędy?
-
Lampy poliftowe przednie
mi też właśnie parują.a mam ori valeo.jaki może być powód?
-
Lampy dzielone Depo
regulację zrobiłem.przez tylny dekiel to wyjdzie?ja próbowałem i nie dało rady.nie wiem jak tamtędy to się mieści lampy już założone.świecą lux.tylko jest jeden mały problem:obydwie parują.i dziwne jest to że nawet jak nie pada deszcz.nie mają dziur,są szczelne.co może być przyczyną?
-
tankowanie lpg
coś mało.ja mam butlę 52l i wchodzi w nią ok 43l