Treść opublikowana przez michcio28810
-
Włącznik drzwi tylnych - podświetlenie
tak będzie jak sie robi na krótko.ja mam tak samo zrobione.po otwarciu jednych drzwi wszystkie się zaświecają
-
Duże spalanie
jeż do dobrego gazownika.piszesz o czerwonej listwie(pewnie valteki)założ coś trochę lepszego.a benzyny też tak dużo ci palił?
-
błąd 17511, lamda,
błąd podgrzewania sondy
-
Audi a4 b5 2.6 dziwne cykanie po przekreceniu zaplonu
nie wiem.może warto sprawdzić.to wrzuć ten filmik
-
Audi a4 b5 2.6 dziwne cykanie po przekreceniu zaplonu
na pewno nie zaszkodzi spróbować.ale małe szanse że coś wyjdzie a przekaźniki/bezpieczniki sprawdzałeś?
-
Audi a4 b5 2.6 dziwne cykanie po przekreceniu zaplonu
może rozrusznik siada.podobno częsta przypadłość 2.6
-
Wtyczki do lamp 5 pin pomocy! Kupię!
mam takie wtyczki
-
Brak podświetlenia wnętrza przy otwartych drzwiach.
a przed wymiana było dobrze?
-
Oświetlenie wnętrza a4 b5
a wiesz może jak zmienic polaryzacje? przelutować na odwrót
-
Wyciek oleju a4 b5 1998r
u mnie ta zaślepka jest tylko z jednej strony.z drugiej jest czujnik halla i tam jest sucho
-
Wyciek oleju a4 b5 1998r
chyba nie trzeba rozpinać rozrządu.podobno wystarczy lekko unieść nastawnik i wsunąć uszczelkę.a tą zaślepką też potrafi lecieć.ostatnio u siebie wymieniałem.kupiłem febi.na razie jest ok.a nr taki 078103113E
-
Auto "zjada prąd" na postoju + świruje licznik Jaeger - licznik do wymiany? Na co?
przerabiałem to samo w a3 8l .za wymiane mikroprocesora w lublinie krzyknęli 350zł.ja zrobiłem po swojemu.wyjąłem bezpiecznik też chyba nr15 i dałem licznikowi zasilanie po zapłonie.wada jest taka że za każdym odpaleniem kasuje sie przebieg dzienny i data z godziną.ale aku juz nie pada.autem jeździ żona i mówi że zabardzo jej to nie przeszkadza
-
numer wtyczki do diody podświetlenia kubka/wizytownika
jest taka sama jak w kubku w b5?
-
drganie pedału gazu podczas jazdy
u mnie są wibracje przy 1500 obrotów.wydaje mi sie że to dwumas
-
Rezanie bixenonu
może być problem z rozklejeniem.reinz mocno trzyma
-
Rezanie bixenonu
soczewka hella 3 a przetwornice valeo z ori xenonu
-
Rezanie bixenonu
zdjęcia robione na szybkiego.lampy trochę brudne [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// a tak swieca.na zdjęciach słabo widać [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http://http://www.fotosik.pl/zdjecie/1f281c73ef8c0ff8'>
-
Problem ze słabymi światłami 3 opcje
jak jest dobry odbłyśnik i czysta soczewka to nawet na zwykłej żarówce te lampy świecą przyzwoicie. hidy własnie wypalają odbłyśniki.co nie zmienia faktu że świecą lepiej od zwykłych żarówek
-
Problem ze słabymi światłami 3 opcje
bierz ori valeo.jakość wykonania jest dużo lepsz niż tyc/depo.za 450zł kupisz ładne lampy na h7,a jak dołożysz troszkę to możesz się kręcić za ori xenonami poliftowymi tylko musisz dobrze sprawdzić bo większość lamp ma wypalone odbłyśniki
-
Problem ze słabymi światłami 3 opcje
tzn?
-
Rezanie bixenonu
mi lampy przerobił kolega Bidzio i mogę go polecić .nie widziałem lamp przerobionych przez Gwertego ale robota Bidzia bardzo mi się podoba
-
Problem ze słabymi światłami 3 opcje
w tej cenie kupi też poliftowe valeo.jeżeli chce pobawić sie w przeróbkę.miałem przedliftowe boscha,świeciły dobrze.zmieniłem na zespolone valeo na ori xenonie.świecą równie dobrze ale za to auto wygląda młodziej.a niedawno kolega Bidzio przerobił mi te lampy na bixenon i teraz to dopiero świecą fest
-
Problem z lampami audi a4 b5 firma sonar angel eye
pewnie się da jakoś.a jak masz zmieniać to bierz ori valeo poliftowe
-
2.8 V6 ACK - Problem z grupą 093 VAG
masz vcds lite czyli niepełna wersja.o ile dobrze pamiętam da się wejść tylko do 25 bloku
-
Zaślepka koło szyberdachu
pod tą zaślepką jest śruba do awaryjnego otwierana/zamykania szybra.a kluczyk do niej powinien być pod deklem bezpieczników