Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. tak będzie jak sie robi na krótko.ja mam tak samo zrobione.po otwarciu jednych drzwi wszystkie się zaświecają
  2. michcio28810 odpowiedział(a) na jasiekbmw temat w Audi A4 B5
    jeż do dobrego gazownika.piszesz o czerwonej listwie(pewnie valteki)założ coś trochę lepszego.a benzyny też tak dużo ci palił?
  3. błąd podgrzewania sondy
  4. nie wiem.może warto sprawdzić.to wrzuć ten filmik
  5. na pewno nie zaszkodzi spróbować.ale małe szanse że coś wyjdzie a przekaźniki/bezpieczniki sprawdzałeś?
  6. może rozrusznik siada.podobno częsta przypadłość 2.6
  7. mam takie wtyczki
  8. a przed wymiana było dobrze?
  9. a wiesz może jak zmienic polaryzacje? przelutować na odwrót
  10. u mnie ta zaślepka jest tylko z jednej strony.z drugiej jest czujnik halla i tam jest sucho
  11. chyba nie trzeba rozpinać rozrządu.podobno wystarczy lekko unieść nastawnik i wsunąć uszczelkę.a tą zaślepką też potrafi lecieć.ostatnio u siebie wymieniałem.kupiłem febi.na razie jest ok.a nr taki 078103113E
  12. przerabiałem to samo w a3 8l .za wymiane mikroprocesora w lublinie krzyknęli 350zł.ja zrobiłem po swojemu.wyjąłem bezpiecznik też chyba nr15 i dałem licznikowi zasilanie po zapłonie.wada jest taka że za każdym odpaleniem kasuje sie przebieg dzienny i data z godziną.ale aku juz nie pada.autem jeździ żona i mówi że zabardzo jej to nie przeszkadza
  13. jest taka sama jak w kubku w b5?
  14. u mnie są wibracje przy 1500 obrotów.wydaje mi sie że to dwumas
  15. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    może być problem z rozklejeniem.reinz mocno trzyma
  16. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    soczewka hella 3 a przetwornice valeo z ori xenonu
  17. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    zdjęcia robione na szybkiego.lampy trochę brudne [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// a tak swieca.na zdjęciach słabo widać [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http://http://www.fotosik.pl/zdjecie/1f281c73ef8c0ff8'>
  18. jak jest dobry odbłyśnik i czysta soczewka to nawet na zwykłej żarówce te lampy świecą przyzwoicie. hidy własnie wypalają odbłyśniki.co nie zmienia faktu że świecą lepiej od zwykłych żarówek
  19. bierz ori valeo.jakość wykonania jest dużo lepsz niż tyc/depo.za 450zł kupisz ładne lampy na h7,a jak dołożysz troszkę to możesz się kręcić za ori xenonami poliftowymi tylko musisz dobrze sprawdzić bo większość lamp ma wypalone odbłyśniki
  20. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    mi lampy przerobił kolega Bidzio i mogę go polecić .nie widziałem lamp przerobionych przez Gwertego ale robota Bidzia bardzo mi się podoba
  21. w tej cenie kupi też poliftowe valeo.jeżeli chce pobawić sie w przeróbkę.miałem przedliftowe boscha,świeciły dobrze.zmieniłem na zespolone valeo na ori xenonie.świecą równie dobrze ale za to auto wygląda młodziej.a niedawno kolega Bidzio przerobił mi te lampy na bixenon i teraz to dopiero świecą fest
  22. pewnie się da jakoś.a jak masz zmieniać to bierz ori valeo poliftowe
  23. masz vcds lite czyli niepełna wersja.o ile dobrze pamiętam da się wejść tylko do 25 bloku
  24. pod tą zaślepką jest śruba do awaryjnego otwierana/zamykania szybra.a kluczyk do niej powinien być pod deklem bezpieczników

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.