Treść opublikowana przez Mizur138
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
2.8 mam u siebie,niektorzy tu nawet wbili 3.0.
-
B7 Crew
Uuu to słabo bo coś mi stuka przy hamowaniu i auto było trzepane i nic nie wyszło. A nuda już ma 200 tyś przebiegu bez 1000tys więc już powoli ten czas chyba. A jak coś wymieniać to odrazu całość i porządnie dlatego lipa z tym tyłem.
- B7 Crew
-
A to moja Audi
Bardziej Star Wars?
-
S4 B5 K04 RS4 + S3 8L Imola Yellow
Polecasz ten zakład?? Bo jestem ciekaw ja Panowie znaja sie na robocie bo w sumie w Lubelskim to znikoma liczba takich warsztatów a do zwyklych mechanikow to juz odechcialo mi sie jezdzic ;D
-
B6 DIVISION
Pytałem czy jest roznica miedzy nimi,ale co to za znaczenie czy w kolejnej odpowiedzi zapytam sie o jakosc grania. Czepianie sie na siłe
-
B6 DIVISION
Własnie po numerach widac ze tył jest inny tylko czy ktos sprawdzał czy te tweetery z bose graja lepiej od zwyklych ???
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Moze ktoś tutaj będzie wiedział czy w systemie nagłośnienia w B6/B7 głośniki tzw. tweetery z Bose różniły się od tych zwykłych ?? Ktoś może przerabiał ten temat ??
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
No dokladnie tak jak mowisz,bo ja znow w swoim subie od mazdy mam tylko 4 kable,2xbiały/2xczerwony. Ale rozkrecam tego suba i wywalam wzmacniacz i ciagne 2 kabelki tak jak pisales pod ori suba,niby mozna te kable dac odrazu pod wzmacniacz ale nie chce mi sie az tyle bawic. Edit Moj sub z Mazdy 6 okazał sie ze nie ma wzmacniacza w środku i z głośnika wychudzą tylko 4 kabelki 2+ i 2-,zbytnio z nimi nic nie kombinowałem w prosty sposób podłączyłem pod gniazdo ori suba w półce. No i efekt mega
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Chce całkowicie ogarnac tego BOSE,fotele do obszycia z boczkami,dekory rs4 jeszcze troszke jest zawsze to jakies zajecie
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Karol Dziekowac,coraz bliżej końca niż początka Z wyglądu to już dużo nie idzie zrobić,jedynie środek jeszcze bardziej ogarnąć i zostaje tylko ta wymarzona mechanika V6
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Z lamp jestem mega zadowlony siweca naprawde extra,drugi raz bym kupil taki zestaw a bixa olal
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Tak tez tak mam ale to juz takie lampy mi to osobiscie nie przeszkadza
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
aaa dobra teraz czaje,tak u mnie wszystko działa jak trzeba ale ogolnie mało z tego korzystam bo zawsze nie ustawiam na auto. Tak jak mowisz,u mnie brakuje aby fotochromu i skladania bo z tego co zauwazylem podgrzewanie jest.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Z lusterkami nic nie było robione,miałem kupować 14 pin i wszystko ogarniać ale dałem sobie spokój z tym..
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Staram sie aby wyostrzyć
-
Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
Wiesz moze ktore kable juz ida do głosnika,chodzi mi o kolor ?? bo planuje zrobic ze przeciagnac kable od glosnika do kabli ori suba ktorego mam w połce bo ja mam Limo Edit Znalazłem cos takiego,moze Ci tez pomoze https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3183403.html
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie wielokrotnie był tez tu poruszany watek ciśnienia oleju. Na moim zegarze Depo gdzie czujnik ciśnienia oleju jest zamontowany w podstawce do filtra oleju pokazuje mi takie dane,wiadomo ze takie połozenie czujnika cisnienia oleju moze podawac tylko przyblizone dane. Wolne Obroty 90°C - 1,4-1,5 bar i z zwiększająca temp oleju ciśnienie maleje np dzis przy ostrej jezdzie na zegarze była temp oleju 110°C a cisnienie wtedy 1,1 bar Czy to jest normalny objaw ?? Pozdrawiam
-
Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
I jak tam Kolego poradziles sobie z tym bo mnie czeka to samo,ale powiedz mi kabel ciagniesz do wzmacniacza czy pod kable sie podpinasz ktrore ida z Suba