Treść opublikowana przez Aby13
-
Nagle odcięcie mocy 1.9 tdi
po mojemu nie jest on przetarty .dla swietego spokoju mozesz go wymienic koszt okolo srednio 7zł za metr dlugosci
-
Nagle odcięcie mocy 1.9 tdi
w momencie odpalania sztanga turbiny powinna wykonac ruch okolo 1-1,5cm jesli sie to nie dzieje to przyczyna moze byc zatarta geometria ,zepsuty zaworek lub cos z podcisnieniami .zeby wykluczyc dwa ostatnie to sciagnij przewod z gruszki i niech ci ktos odpali i zobacz czy zasysa powietrze po uruchomieniu silnika ,a odpuszcza po zgaszeniu .jesli tak dziala jak pisze to geometria zatarta.co powoduje przeladowywanie i tryb awaryjny
-
Tykanie w kokpicie pod deską rozdzielczą, przypominające odgłos starego zegra [FILMIK]
nieduzo najgorszy jest z lewej strony ale da sie .reszta pikus
-
Tykanie w kokpicie pod deską rozdzielczą, przypominające odgłos starego zegra [FILMIK]
silniczek klimatronika ktorys od sterowania klapami .komp w garsc i diagnoza AC...mozesz jeszcze sprobowac zrobic kalibracje przed wymiana
-
Gaśnie na ciepłym silniku po odpaleniu
czujniki :wału /wałka
-
Problem po wymianie sprzęgła
pompka hamulcowa
-
Uszczelka napinacza łańcucha rozrządu
nie musowo ...ta uszczelke trzyma "kapa:" wałka
-
Cóż to takiego?
wystarczy kliknac napis google ktory podalem wyzej ...
-
Cóż to takiego?
https://www.google.pl/#q=932+500+501+1
-
Gaśnie podczas jazdy
przekaznik głowny przy ecu ?
-
Gaśnie podczas jazdy
podstaw kostke stacyjki ..
-
Puchnięcie przewodu i wyłączanie turbiny
1.sprawdz czy sztanga od turbiny sie rusza okolo 1-1,5cm 2.komp w reke i sprawdzic dzialanie turbo realne wzgledem zmierzone 3.sprawdz dzialanie czujnika cisnienia doladowania na zapalonym silniku ,bieg jalowy powinien miec wartosc okolo 1050, 4.egr w tym przypadku nie ma nic do rzeczy .
-
Hamulce do "biedronek"
312 mam czy wieksze to nie wiem
-
Audi Navigation Plus Rns-d a procesor dsp ?
Witam.Nie znalazlem podobnego tematu wiec zakladam .posiada ktos moze zamontowany lub wie cos nt sprawowania sie zewnetrznego procesora dzwieku w polaczeniu z radiem rns-d ?nie interesuje mnie pomysly typu bose itd. chce zostawic to radio ale ma slaba korekcje dzwieku .w drugim a4 mam bose i gra bez porownania .nie chce zakladac rns-e . system :przód pasywny tyl aktywny z subwooferem . Pomysł:zródlo audio oryginalne radio rns-d ,zewnetrzny procesor np alpine lub pioneer dla korekty dzwieku i wzmacniacz 5 kanałowy dla zasilania głosnikow drzwi i subwoofera innego niz seryjny w błotniku . jakby ktos kto ma pojecie cos mial na mysli to prosze o rozwiniecie tematu .pozdrawiam .
-
Nie odpala :(
czujnik poziomu paliwa sprawdz jak bedziesz diagnozowac komputerem.tam masz zabezpieczenie przed odpaleniem jak jest malo paliwa ,moze wlasnie w tym jest problem ...
-
AJM-Wywalenie odmy poza silnik?
ludzie jezdza tak i nic sie nie dzieje ...
-
Którędy przeprowadzić kabel z wnętrza do komory silnika
przez gume i obudowe ECU.
- Dodatek do diesle.
-
Felgi 18
pierscien to chyba centrujacy a nie podales jaki masz otwor w tej feldze ,chyba autor mial na mysli dystans
-
Co napędza to koło? Silnik 1.8 adr
to kolo napedza pompe olejowa
-
Błąd odpowietrzenia zbiornika paliwa P0444 check engine proszę o pomoc
problemem moze takze byc "tankowanie pod korek " poza samym zaworem .powinien klikac charakterystycznie
-
Wyciek paliwa
uszczelka pokrywy zaworow wraz z gumkami dostepna w kazdym szanujacym sie sklepie z czesciami motoryzacyjnymi ... gumki sa napewno pod metalowa podkladka . 3 na wierzch i 3 od spodu pokrywy ... dla tych co 100zł jest przedwsiewzieciem roku to mozna zlozyc na dirko z dwoch stron wczesniej odtluszczajac benzyna extr.
-
czujnik antystukowy- 16712.. Czasowe utraty mocy
czujnik spalania stukowego w bloku silnika ... musi byc dokrecony z odpowiednim nm ... nie musi byc uszkodzony czujnik ...
-
Wyciek paliwa
w tym miejscu nie ma mozliwosci zeby bylo paliwo tam sa gumki od spodu i od góry ...w zestawie z uszczelka pokrywy zaworow koszt okolo 100zl
-
Bagnet tulejka poziomu oleju lub prowadnica ?
przy montazu nalezy ja mocno wcisnac na metalowa rurke ...az kliknie ...wtedy bedzie tak jak ma byc ,ja to wciskam trzonkiem mlotka .chyba ze masz az tak tandetny zamiennik