Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aby13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aby13

  1. po mojemu nie jest on przetarty .dla swietego spokoju mozesz go wymienic koszt okolo srednio 7zł za metr dlugosci
  2. w momencie odpalania sztanga turbiny powinna wykonac ruch okolo 1-1,5cm jesli sie to nie dzieje to przyczyna moze byc zatarta geometria ,zepsuty zaworek lub cos z podcisnieniami .zeby wykluczyc dwa ostatnie to sciagnij przewod z gruszki i niech ci ktos odpali i zobacz czy zasysa powietrze po uruchomieniu silnika ,a odpuszcza po zgaszeniu .jesli tak dziala jak pisze to geometria zatarta.co powoduje przeladowywanie i tryb awaryjny
  3. nieduzo najgorszy jest z lewej strony ale da sie .reszta pikus
  4. silniczek klimatronika ktorys od sterowania klapami .komp w garsc i diagnoza AC...mozesz jeszcze sprobowac zrobic kalibracje przed wymiana
  5. czujniki :wału /wałka
  6. pompka hamulcowa
  7. nie musowo ...ta uszczelke trzyma "kapa:" wałka
  8. Aby13 odpowiedział(a) na quitecool temat w Audi A4 B5
    wystarczy kliknac napis google ktory podalem wyzej ...
  9. Aby13 odpowiedział(a) na quitecool temat w Audi A4 B5
    https://www.google.pl/#q=932+500+501+1
  10. Aby13 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    przekaznik głowny przy ecu ?
  11. Aby13 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    podstaw kostke stacyjki ..
  12. 1.sprawdz czy sztanga od turbiny sie rusza okolo 1-1,5cm 2.komp w reke i sprawdzic dzialanie turbo realne wzgledem zmierzone 3.sprawdz dzialanie czujnika cisnienia doladowania na zapalonym silniku ,bieg jalowy powinien miec wartosc okolo 1050, 4.egr w tym przypadku nie ma nic do rzeczy .
  13. Aby13 odpowiedział(a) na carpa84 temat w Audi A4 B6/B7
    312 mam czy wieksze to nie wiem
  14. Witam.Nie znalazlem podobnego tematu wiec zakladam .posiada ktos moze zamontowany lub wie cos nt sprawowania sie zewnetrznego procesora dzwieku w polaczeniu z radiem rns-d ?nie interesuje mnie pomysly typu bose itd. chce zostawic to radio ale ma slaba korekcje dzwieku .w drugim a4 mam bose i gra bez porownania .nie chce zakladac rns-e . system :przód pasywny tyl aktywny z subwooferem . Pomysł:zródlo audio oryginalne radio rns-d ,zewnetrzny procesor np alpine lub pioneer dla korekty dzwieku i wzmacniacz 5 kanałowy dla zasilania głosnikow drzwi i subwoofera innego niz seryjny w błotniku . jakby ktos kto ma pojecie cos mial na mysli to prosze o rozwiniecie tematu .pozdrawiam .
  15. Aby13 odpowiedział(a) na Mariusz Montana temat w 2.5TDI
    czujnik poziomu paliwa sprawdz jak bedziesz diagnozowac komputerem.tam masz zabezpieczenie przed odpaleniem jak jest malo paliwa ,moze wlasnie w tym jest problem ...
  16. ludzie jezdza tak i nic sie nie dzieje ...
  17. przez gume i obudowe ECU.
  18. Aby13 odpowiedział(a) na animal_dub temat w 1.9TDI
    nic
  19. pierscien to chyba centrujacy a nie podales jaki masz otwor w tej feldze ,chyba autor mial na mysli dystans
  20. to kolo napedza pompe olejowa
  21. problemem moze takze byc "tankowanie pod korek " poza samym zaworem .powinien klikac charakterystycznie
  22. Aby13 odpowiedział(a) na BEpower07 temat w 1.9TDI
    uszczelka pokrywy zaworow wraz z gumkami dostepna w kazdym szanujacym sie sklepie z czesciami motoryzacyjnymi ... gumki sa napewno pod metalowa podkladka . 3 na wierzch i 3 od spodu pokrywy ... dla tych co 100zł jest przedwsiewzieciem roku to mozna zlozyc na dirko z dwoch stron wczesniej odtluszczajac benzyna extr.
  23. czujnik spalania stukowego w bloku silnika ... musi byc dokrecony z odpowiednim nm ... nie musi byc uszkodzony czujnik ...
  24. Aby13 odpowiedział(a) na BEpower07 temat w 1.9TDI
    w tym miejscu nie ma mozliwosci zeby bylo paliwo tam sa gumki od spodu i od góry ...w zestawie z uszczelka pokrywy zaworow koszt okolo 100zl
  25. przy montazu nalezy ja mocno wcisnac na metalowa rurke ...az kliknie ...wtedy bedzie tak jak ma byc ,ja to wciskam trzonkiem mlotka .chyba ze masz az tak tandetny zamiennik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.