Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aby13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aby13

  1. Aby13 odpowiedział(a) na ptaku999 temat w Audi A4 B6/B7
    wymiana pompy odpowietrzanie .kodowanie (login .poprawna konfiguracja).kalibracja kata skretu .jazda testowa i musi dzialac. najlepiej spisz kodowanie ze starej ,ale jak masz oryginal vcds to nie ma z tym problemu
  2. Aby13 odpowiedział(a) na mocarz18 temat w 1.9TDI
    97 rok ma kontrolke to powinno byc widac ... chyba ze masz zegary jakies inne lub wywalona kontrolke ...zerknalbym jeszcze do plytki przekaznika elektrozaworu pompy .. jak nie dasz rady to moge pomoc ....bo widze ze niedaleko mieszkasz ...
  3. Aby13 odpowiedział(a) na Jumber temat w 2.0TDI
    jak dostanie obrotow ze skali braknie to uwierz ze robi dziury nawet w tlokach w 10sekund ...
  4. Aby13 odpowiedział(a) na damian19886 temat w 2.0TDI
    a dostaja prad ?to ze sa sprawne nie znaczy ze sa zalaczane ..
  5. da sie ... mozesz sprobowac bez dlubania ...podlacza sie taki srodek z liqui molly do pompy wtryskowej z pominieciem filtra i baku i pracuje tylko na nim . czasami pomaga ...
  6. Aby13 odpowiedział(a) na damian19886 temat w 2.0TDI
    swiece lub zasilanie swiec
  7. Aby13 odpowiedział(a) na mocarz18 temat w 1.9TDI
    immobilaizer ?
  8. Aby13 odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    sprawdz wtyczke bezpiosrednio w pompce
  9. obstawilbym nastawnik w pompie .sprawdz ustawienie zaplonu i dawki ...dawka w granicach 2,8-4mg na wolnych i zaplon na vcds okolice wartosci 40 blok000 druga pozycja
  10. Aby13 odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w Audi A4 B5
    przesun na dół na srubach od zawiasow jak otworzysz klape
  11. Aby13 odpowiedział(a) na jan1audi temat w 2.0TDI
    od rozrzadu
  12. Aby13 odpowiedział(a) na mig0 temat w 1.9TDI
    dla automatu bylo kodowanie inne niz dla manuala ...poniewaz silnik odpala razem ze skrzynia i musi miec wiecej sily wieksza dawka rozruchowa... nie wiem jak u cb bo nie pamietam ,ale w starszych manula 0002 a automat 0001...
  13. Aby13 odpowiedział(a) na Ewoodek temat w 1.8T
    pewnie sie przyciera i 20 amp nie daje rady ...
  14. pralka ma grzalke 2kW i zobacz jakiej grubosci ma kable ..... nie musz abyc nie wiadomo jakie ... jak bedziesz mial 500w rms to mozesz sie martwic ...
  15. no to trzeba kompa podpiac ... jak ma iskre i paliwo dostaje z prawidlowym cisnieniem to powinien dzialac ...auto jest w gazie ?
  16. Aby13 odpowiedział(a) na mig0 temat w 1.9TDI
    musisz sprawdzic pompe niskiego cisnienia w zbiorniku czy podaje paliwo po zaplonie .... moze przeznik sie nagrzewa i pozniej nie dziala poprawnie .druga opcja rozjechane mapy ecu -sprobuj odpalic ze zdjeta wtyczka z czujnika temperatury ....3.rozrusznik mozna sprobowac zmienic dawke rozruchowa ,ale marne szanse ....jak sie da przeprogramuj kodowanie na automat i zobacz (nie wiem czy pojdzie ) niezauwazylem ...masz automat to ta opcja odpada ...ale sprawdzic mozesz moze masz odwrotnie ...
  17. po odpieciu jednago z nich obstawiam wałka nie odpali wogole ... wału moze byc problem z rozruchem lub slabszy mocowo.... kwestia z ktorego lapie sygnal do ecu do "iskry"
  18. Aby13 odpowiedział(a) na toman temat w 1.8T
    uszczelniacze sa wtedy jak odpalasz rano i dymi przez 1 minute a pozniej juz nie ....jezeli wali dymem przy gazowaniu to turbo ,jezeli caly czas to pierscienie
  19. Aby13 odpowiedział(a) na toman temat w 1.8T
    mysle ze jak odblokowales wylot poprzez wyciagniecie kata zrobila sie roznica cisnien na wałku turbiny i mogla wyplus uszczelnienie olejowe i sadzi olej w wydech ...
  20. test na CO2 i powinno wskazac
  21. uszczelka glowicy w najgorszym wypadku .w najlepszym zly olej i krotkie trasy
  22. Aby13 odpowiedział(a) na Jumber temat w 2.0TDI
    dokladnie tak jak wyzej
  23. moze ,chociaz osobiscie nie spotkalem se zeby swistal ...raczej problem z przyspieszaniem by byl ...ale roznie bywa ...
  24. prawdopodobnie rear sygnalowy na sub ,ale przeciez nie problem sprawdzic z ktorego zagra a z ktorego nie ...najlepiej firmowe jakies ...jesli bylbys zainteresowany to jakies dobre mam na zbyciu ..
  25. GND-masa gruby kabel,+12 -prad na stałe gruby plus,REM-sterowanie cieniutki od radia od niebieskiego kabelka (czasami jest razem z czinczami), czincze 2 pary wiadomo gdzie ..(front -przód,rear -tył) wzmacniacz jest 4+1 .wiec 4 kanaly normalne plus jedan subwooferowy na skrzynie badz tube potencjometry to sila wejsciowa z radia i regulacja zakresu dzwieku ,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.