Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aby13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Aby13

  1. wahacze .przewaznie dolne ,ale zdarza sie ze i góra .nie piszczy tylko skrzypi jak stare wyro .jak pada deszcz lub umyjesz auto przestaje ...
  2. 1.zregenerowac zacisk ,2,zalozenie klockow ,3odpowietrzenie hamulcy (tego jednego powinna pomoc ) i 4 znow kalibracja docisku vcds
  3. przy rozrzadzie pod oslona paska patrzyles?
  4. Aby13 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam.Posiadam licznik 8d0919033b ,oryginalnie powiniennem miec 8d0919034e ,ale dziala poprawnie poza jednym drobnym szczegółem . Licznik posiada zółty cały fis . Linia 1 Radio od góry swieci poprawnie na czerwono ,bledy wyswietla ( zarówka ,paliwo ,woda,spryski ) na zółto .natomiast druga i trzecia linijka swieci na zółto non stop .czy mozliwe ze da sie to zmienic np kodowaniem komorki eeprom ? ktos sie spotkal z takim przypadkiem ? Zawartość dodana 5 minutes later auto to audi a4 b5 1997 1.9tdi 110km Zawartość dodana 29 minutes later licznik ten zółty jest z 1995 r z tego bylo auto ,mozliwe ze w tym roczniku byly zółte ?
  5. raczej nie sądze żeby ci sie udalo cokolwiek tym zaprogramowac ....
  6. Aby13 odpowiedział(a) na iciek temat w Audi A4 B5
    przewod do odpowietrzania nagrzewnicy masz w podszybiu kolo akumulatora .trzeba zdjac oslone plastikowa -harmonijkę i pod nia sa dwa gumowe przewody na jednym z nich jest dziurka.trzeba zsunac tak zeby dziurka minela metalowa rurke nagrzewnicy .moim zdaniem powinno sie samo odpowietrzyc ,ewentualnie sprobuj postawic auto przod wyzej a tyl nizej i dodac obrotów na 2 tys .powinno wygonic ... jezeli to wina zapowietrzenia ,a watpie .
  7. Aby13 odpowiedział(a) na Aby13 temat w Lubelskie
    kolor ,odczyt pin chinskim urzadzonkiem ...aktualnie nie pomaga carprog i avdi ... trzeba zrobic virgin lub repear def ale czyms dobrym ...
  8. Aby13 opublikował(a) temat w Lubelskie
    witam.jest ktos w stanie pomoc przy naprawie licznika jak wyzej ? proby reanimacji avdi i carprog zawiodly ... interesuje mnie zrobienie virgin lub naprawa def czyms co ugryzie .moze cee-team .okolice lubelskie /swietokrzyskie /podkarpackie / mazowieckie .
  9. vcds i przeprogramowanie na system bose .da sie . wade pamieci ustawienia glosnosci tez sie da zrobic ...,ale osobiscie postawilbym na panasonica...
  10. dla mnie raczej to gps ...to ze zdjecia ... jezeli masz pilot nie w kluczyku to masz dolozony alarm albo nad nogami kierowcy ,albo w bagazniku przy pompce ,jesli twoj zamek nie jest juz elektryczny a nie pneumatyczny .od kierunkow odpowiedzialne sa przewody czarny z bialym paskiem i zielony z czarnym paskiem o ile dobrze pamietam ... pucha powinna byc nad nogami kierowcy lub gdzies w okolicy .... miernik w reke i do dziela ... albo padly diody prostownicze od kierunkow wychodzace z alarmu albo zimne luty na plycie glownej ...ale to co na zdjeciu to napewno nie to .
  11. 17 na oponach 205 to chyba max
  12. najpierw naprawa wycieku ,odpowietrzenie ukladu i jak sie pojawi chlupotanie to test na co2 ...u mnie tak bylo jak uszczelka padala ... takz eslabiej grzalo ...
  13. zapowietrza sie uklad i powietrze dostaje sie w najwyzszy punkt czyli nagrzewnice ... najprawdopodobniej objawy padajacej uszczelki pod glowica... znam z autopsji ...jezeli poziom plynu jest prawidlowy i nie ma wyciekow to pozostaje uszczelka
  14. albo cos nie podeszlo ,albo wlaczyles zaplon ze zdjeta kierownica ...trzeba pokasowac bledy i zrobic kalibracje czujnika kata skretu ...
  15. 1. w rurze od grodzi od spodu rury plastikowej . 2.w przeplywomierzu
  16. modul przy cewce
  17. kapie z egr ...ktos juz poruszal ten watek ...pisalem co ma zrobic.
  18. 1.pasowaloby umyc zeby nie zassalo z IC ... 2.jakby walilo w tlumik to kopcilbys jak parowoz z 1905r. 3.moim zdaniem wywala olej odma do dolotu ...
  19. Aby13 odpowiedział(a) na acetyloaceton temat w 1.8
    lewe powietrze /peknieta odma / wadliwa przepustnica
  20. Aby13 odpowiedział(a) na acetyloaceton temat w 1.8
    czyszczenie i adaptacja przepustnicy ...
  21. czyjnik na oscyloskop lub zebatka
  22. 1.czujnik sprzegla 3.czujnik temp. obieg wentylatora 4.drzwi kierowcy nieodbezpiecza
  23. skoro masz wyjscie z cewki a nie masz na swiecach wiec do wymiany palec i kopułka . na przyszlosc nie sprawdzaj cewki jakims drutem bo sb kupisz nowa ...wklada sie swiece i masuje swiece i wtedy sprawdza iskre
  24. Aby13 odpowiedział(a) na Dawcio1211 temat w Audi A4 B6/B7
    instrukcja jak wyzej plus przelutowanie plytki .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.