Treść opublikowana przez Sobon3R
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Czekam aż zobaczę we wrocku gdzieś
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dlatego jak ja jestem w pracy 1000km od domu i słyszę przez telefon "to ja wezmę auto i pojadę z koleżanką gdzieś tam" to mnie biała gorączka ogarnia
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Jakoś mi się nie widzą tak mocno przyciemniane lampy w tak jasnym aucie
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Ja bym w tym niebieskim avancie widział lusterka srebrne <3 Tak bardzo pasują do tego koloru
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Fajne zdjęcia w tym ślubnym przybraniu
-
a4/S4 b5
Bardzo mi się podoba, ta naklejka fajny dodatek i sam w swoim planuję też na koniec dołożyć.
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Ale piekna <3 Rs4 sedan to cos o czym nie pomysleli w fabryce, a co daloby wiele emocji maniakom Gratulacje, bo wyszla idealnie
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Do tego projektu jak najbardziej te naklejki pasują Świetny egzemplarz + te felgi niby niepozorne a robią robotę strasznie z tym body s4
-
Srebrne B5 AHH w kombiaczu // 0,216 + soft = 165KM / 354Nm
Kowi ja chcę Twoje !
-
"Baranek" by Sobon3R
Chce wlasnie zrobic auto jak najciemniejsze. Wiec felgi albo czarne, albo ciemny grafit, albo czarne z rantem w polerce.
-
[ALL B5] Audi S4
No ale jak i tak chce teraz kupic cala maske normalna to co mu szkodzi. Powoli samochod nabiera stylu cos jak dtm, wiec wloty jak najbardziej ladnie by siadly.
-
[ALL B5] Audi S4
Ja bym je zaslepil od spodu i po klopocie. Rasowy wyglad by zostal, a przynajmniej by sie nie brudzil
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Chyba moje 1,9 potrzebuje wiecej kucy:D
-
"Baranek" by Sobon3R
Dzięki, też właśnie mam takie odczucie że całe czarne mają coś w sobie Tak, niestety jest mały pasek baranka, ale akurat klapa to nie problem bo z czasem i tak wleci wersja japońska klapy Lampy depo pod dużą soczewkę xenon, kierunki ori audi clear look Podejrzewam że jakiś pasek chrom był założony, zbierała się pod nim woda i zaszło rdzą, albo już sam nie wiem co, ale jak już go zerwę to poleci konserwacja pod lakier i ile się da żeby problemów w przyszłości nie było. Co do folii to fakt, nie podoba mi się bo jest za mocna i od środka fioletowa. Chcę w przyszłości przyciemnić lżej tył i tak minimalnie dla efektu przód ledwo widocznie, ale myślę że zrobi robotę. U kogoś widziałem i jest petarda. Wcześniejszy właściciel musiał mieć kupę wiejskiego chromu dookoła samochodu, bo brat mówił że bardzo dużo listew pseudo chromowanych wyrzucał zaraz po kupieniu i nawet te listewki pod lampami tylnymi były chromowane + lampy lexus look. Cóż, jak u nas są Janusze tuningu, to u nich mogą być Helmuty tuningu, choć w tym wypadku Mohamety tuningu Dzisiejsze niedzielne popołudnie spędziłem na czyszczeniu różnych pierdół wokół auta, próbowałem usunąć ten klej z lamp przednich ale stawiał opór i muszę je potraktować czym innym, zerwałem naklejki "karpii" na tylnej szybie i troszkę porządku w środku. Podejrzewam że jakieś większe mody przyjdą jak już minie zima ta co jeszcze nie przyszła, bo czekam z niecierpliwością na ten dzień kiedy założę gwint + jakaś ładna felga czarna. Póki co odkrywam psikusy wokół auta
-
Spoty wrocławskie
Heh, podjechalbym swoim syfem ale poki co wstyd. Od wiosny zaczne odwiedzac spoty w miare mozliwosci i czasu
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Wg. Mnie nr. 2
-
[B5 Afn] Babciowóz
Widzialbym taki kolor u siebie
-
"Baranek" by Sobon3R
No właśnie taką mam nadzieję, bo prawdopodobnie po tylu latach kleju mógł wyżreć plastik z kloszy lamp. Zależy co za klej był użyty. No jutro brewki pójdą won Zdecydowałem że docelowo samochód będzie robiony w "shadow" czyli po prostu wszystko jak najciemniej poza światłami z tyłu. Będzie nisko, szeroko i czarno A o to sprawca calego zamieszania w tytule, czyli "baranek" w swietle dziennym: No i brewki usuniete, po swietach sie wezme za usuwanie tego kleju. Nie obylo sie bez lamania tych "bad lookow" Auto w obecnym stanie:
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Śliczna jest, marzenie po prostu <3 Jak będę chciał kiedyś zmienić kolor auta to chyba pójdę w tym kierunku
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Kurcze zawsze chciałem mieć takie umiejętności żeby samemu wszystko robić. Podejrzewam że wtedy mój samochód by był moim ideałem Podoba mi się to podejście kupując samochód do zrobienia i dawanie mu drugiego życia Powodzenia w modach !
-
"Baranek" by Sobon3R
Brewki są wieś, zakładane przez turasa, ale zrobione na klej. Póki co muszę używać auta na okrągło, więc boję się tego ruszać żeby nie zrobić sobie problemu z lampami. Jutro podjadę do garażu, to spróbuję je usunąć, ale nie wiem jak to wyjdzie No właśnie baranek musi być usunięty, bo aż razi w oczy. Na tych zdjęciach tego nie widać, ale jutro zrobię zdjęcia jak wygląda brudny i w normalnym świetle. Dramat
-
"Baranek" by Sobon3R
Zdjęcia dodane, baranek więcej modów dostanie w styczniu/lutym
-
"Baranek" by Sobon3R
Właśnie mialem problem z wrzuceniem zdjęć. Albo mam baaaaardzo slaby Internet za granica, albo każdy hosting odmówił mi współpracy. Jutro wracam do domu na święta, to wrzucę wszystko
-
"Baranek" by Sobon3R
No właśnie w profilu ustawiłem byle co. Mam silnik 110 koni, tylko oznaczenia nie znam
-
"Baranek" by Sobon3R
Witam, Jako ze na forum jestem juz dłuższy czas, to postanowiłem napisać co nieco odnośnie swojego egzemplarza. Audi a4 b5, 1,9tdi 110km. Kolor czarny, niestety dokladnego kodu koloru nie znam. Z wyposażenia fabrycznego: -skorzana tapicerka -podgrzewane siedzenia -2 el szyby -elektryczne lusterka -fotochrom w lustrach zewnętrznych -el. Szyberdach -domykanie szyb i szyberdachu z kluczyka -centralny zamek z pilota -pelen fis -climatronik -lampy przednie xenon (choc tu nie jestem pewien czy to bylo fabrycznie bo klosze są firmy depo) -oryginalne podlokietniki przod/tyl -podgrzewane lusterka Auto przyjechalo z Niemiec w 2011 roku, ja jestem w jego posiadaniu od dwóch miesięcy, a wczesniej jezdzil nim mój brat z rodzinka. Brat jest bardzo skrupulatny jesli chodzi o podejscie do swoich samochodów, przez co kontynuował książkę serwisowa na swój sposób, zbierając paragony z kazdej nawet najmniejszej rzeczy ktora zrobil w samochodzie, zapisując datę, przebieg i przypinając do tego paragony. To zadecydowalo ze postanowiłem go od niego odkupic, mimo ze planowałem b5 w benzynie. Niestety brat olal kwestie wyglądu i właściwie z zewnątrz tak jak go sprowadzil, tak i tez został. Niemiec tureckiego pochodzenia niestety miał odmienny gust jest chodzi o ten samochód, wiec moje pierwsze działania dotyczyły odwsiowienia samochodu i doprowadzenie do takiego stanu aby można było chociaż na niego patrzeć. Zmiany przeze mnie wprowadzone póki co dotyczyły kwestii swiatel tylnych bo te miały się najbardziej wsiowo, ale w niedługim czasie jak tylko pozwoli mi na to czas, zabiorę się za cala reszte. Zmiany dokonane: -swiatla tylne marki depo clear look -podświetlenie tablicy rejestracyjnej Led Plany: -felga 18" -zawieszenie gwintowane -grill rs4 look -Koncowka wydechu jakakolwiek prosta -polerka lamp przednich -przyciemnienie tylnej szyby (może całego przodu tez delikatnie) -polerka lakieru No i kwestia najwazniejsza, niemiecki turas swoje zamiłowanie do kóz objawil w sposób dosc nietypowy, mianowicie na lakier poniżej listwy z obu stron nalozyl warstwę tzw. Baranka. Nie musze chyba tłumaczyć jak slabo to wygląda i szpeci auto. Musze wiec wybrac się do jakiegoś konkretnego lakiernika co by wymyślił sposób na zwierzęce oblicze mojej audi. Póki co to tyle na temat samochodu, wszystko wrzucać będę na bierzaco, a zdjęcia samego samochodu wrzucę jutro bo na telefonie sluzbowym nie mam zdjec Stan w jakim kupiłem samochód od brata jeszcze przed prejestrowaniem: Zdjęcia po kupnie i przerejstrowaniu: Malutkie akcesorium Nowe lampy tylne: Inna felga, obecnie jako opcja zima Mordka: