Treść opublikowana przez kamczatka131
-
Skrzynia automat
wklepke masz w kole zapasowym kolo oznaczenia silnika
-
Wiskoza a temperatura silnika
wisko moze sie nie zalaczac bo chlodnica sie nienagrzewa
-
logi 1.8t awt
zamontuj EGT zeby nie zrobic kuku silnikowi
-
Twardy pedał hamulca podczas hamowania toczącego się auta
serwo
-
Żywotność 1.8t+LPG
przed zalozeniem gazu zaloz czujnik EGT i sie bedziesz smial, jak cos bedzie nie tak od razu podniesie sie temperatura spalin wtedy noga z gazu i gaz do regulacji
- Pompa wspomagania
-
[B5 AWT] 1.8T QUATTRO AVANT
AWT bardzo fajnie sie podkreca
-
Wymiana silnika? porada
tak, skrzynia bedzie miala niec krotsze przelozenie
-
Problem z 1,6 ANA
na zapalonym silniku, jak bedzie syczec ze zbiornika to masz zapchany filtr weglowy, pojezdzij tak troche i bedziesz widzial czy pomaga
-
Problem z 1,6 ANA
odkrec korek do wlewu paliwa i patrz co sie dzieje
-
Wymiana silnika? porada
przekladaj calosc, ADR ma inne tloki niz AEB, odprazone
-
Długo kręci na zimnym i ciepłym silniku
na gazie tak odpala czy na benzynie?
-
1.8t AEB problem z odpalaniem na zimnym
odlacz przeplywke i zobacz co sie dzieje
-
Problem z dymieniem początkowo białym a teraz niebieskim B5 1.8t [AEB]
zarzniete turbo, kolor bialy dlatego ze idzie na strone ciepla kolor niebieski ze puszcza na strone zimna
-
paliwo cofa do zbiornika [a4b5 1.8t aeb]
masz gaz? skad wiesz ze paliwo cofa sie do zbiornika? pompka uzywana?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
yo
-
Skrzypienie deski rozdzielczej
kratki sa na wcisk, wysuwaja sie wszystkie 3, bardziej ci panel skrzypi
-
Wgranie wkladu do AEB
8 D0 907 557 T
-
Wgranie wkladu do AEB
ja mam wszystko seria, jedynie wyciety kat, chce cos w okolicach 190kunia
-
Wgranie wkladu do AEB
no wlasnie o to by mi chodzilo, o takiego sprawdzonego gotowca
-
Wgranie wkladu do AEB
Witam, kto na forum wgrywa wklady do 1.8t AEB na 190ps?
-
Po zmiania baterii kluczyki nie dzialaja
Dzieki Morales bylo tak jak mowiles, dalem sygnal krotko do pompki, podusilem pilot i dziala
-
Po zmiania baterii kluczyki nie dzialaja
ktos cos?
-
Po zmiania baterii kluczyki nie dzialaja
jest dziwna sprawa bo centralka nie dziala ani od kierowcy ani od pasazera a w klapie mam inny zamek, ale centralka chodzi guzikiem na obczku od strony kierowcy, zamyka i otwiera, ale teraz nie wiem jak do tego zaprogramowac pilot
-
Po zmiania baterii kluczyki nie dzialaja
ale wszystko dzialalo poprawnie przed zmiana baterii, jeszcze sprawdzalem