Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1szewczi90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1szewczi90

  1. Serio? Czyli gdzie mam szukać prawidłowego tematu?
  2. Mi chodzi o takie fabryczne BOSE przy którym nikt nie grzebał po prostu fabrycznie wyszło z nagłośnieniem BOSE. Nie żadne dokładane. A drzwi nie są lepiej wygłuszone? Ilość głośników taka sama jak w serii?
  3. Witam. Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie bo nigdy nie miałem porównania na żywo ale czy jest spora różnica między normalnym podstawowym nagłośnieniem a nagłośnieniem BOSE? Audi A4 B6/B7.
  4. Witam, czy ktoś się orientuje czy do bliźniaczego Seata EXEO będą pasowały wycieraczki gumowe oryginalne z A4 B6/B7?
  5. 1szewczi90 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Po krótce czego obawiać się przy jednostce 2.0 TFSI 200km? Chce silnik benzynowy ale inny niż 1.6 8v 102km i 2.0 131km. Nie obczajam w ogóle tych nowszych jednostek benzynowych. Jest jeszcze 3.2v6 FSI ale tak samo nic nie wiem o nim.
  6. Mi ktoś odpowiedział że poduszki pod skrzynią biegów. Możliwe to?
  7. Witam, napiszę już teraz bo nie daje mi spokoju jedna kwestwia (a wkrótce dodam filmik) chodzi o to że wrzucam na drugi bieg auto, jadę i gdy dodaje czy tam też ujmuję gazu to lewarek lekko się przemieszcza przód tył ale bieg nigdy nie wypadł czy to normalne? w czym może tkwić problem? na innych biegach tak się nie dzieje tylko na dwójce, jest to A6 C5 z 2002r wersja sedan a silnik to 1.8T 150KM bez quattro. Będę wdzięczny za pomoc/wskazówki.
  8. To jest Seat Ibiza z 2007r. Takie miał koła fabrycznie.
  9. Witam, co sądzicie o Oponach firmy Laufenn ? Na wiosnę potrzebuję kupić opony w rozmiarze 205/45/R16 no i flagowe marki niestety są mega drogie w tym niepopularnym rozmiarze i tak patrzę pomijając te typowe Chińskie marki trafiłem na Laufenn dokładnie model S FIT EQ LK01. Idzie kupić komplet za około 1000zł gdzie Barumy czy Fuldy zaczynają się od 1200zł. Auto głownie spędzi życie w mieście ale stare opony ma z 2007r niby bieżnik jest ale są stare i dwie mają takie nieciekawe boczne uszkodzenia. Proszę o odpowiedź może ktoś miał takie gumy od tej firmy, podobno należy ona do Hannkok'a.
  10. No też mnie takie słuchy właśnie doszły że to tak bywa. Więc się tym nieprzejmowałem, czyszczenia smoka nie robiłem, teraz i tak mam olej do wymiany więc trzeba to zrobić tak czy inaczej
  11. ale zapytam jeszcze załóżmy że to wina napinacza to klepanie / cykanie - pochodzi właśnie z tego napinacza łańcucha? bo serio się obawiam bo silnik tak pracował jak by był bez oleju .. obawiam się po prostu tego czy silnik nie uległ uszkodzeniu edit: bo przyznam że nie zawsze ale z rana czasami gdy odpalam auto 2-3sekundy słychać terkotanie no i wcześniej się orientowałem że to właśnie od łańcucha
  12. nie wiem, to od czego zacząć? napinacz można sam wymienić? czy zestaw? olej nigdy nie dolewałem między wymianami nawet na bagnecie nie widać nawet małego zużycia nie wiem co się stało
  13. Auto to nie A4 tylko A6 C5 z silnikiem 1.8T 150km o oznaczeniu AWT. Zaczęło się od tego że wyprzedzałem i wdepnąłem zdrowo i za chwilę wyleciała kontrolka oleju (na fisie). Zaraz się zatrzymałem i zgasiłem auto kontrolka nie powróciła i kontynułowałem jazdę. Przez kilka dni jeździłem i nie było żadnych objawów aż do dziś. Jadę i też przy wyprzedzaniu to samo kontrolka zatrzymałem się i zgasiłem auto znowu zgasła i pojechałem dalej było OK. Wracając już kontrolka zapalała się i nie gasła. Później już było słychać z pod maski klepanie czy stukanie coś w tym stylu. No i nie wiem co dalej. p.s chyba źle dodałem temat (moderatorze jak by co to przerzuć mój temat do ''pozostałych'' (sorki)
  14. A jak z zapachem tego ironX? zależy mi też na skuteczności ale nie tylko chodzi mi też żeby nie śmierdział tak jak ten od K2 bo się go nie da używać
  15. Ale on jest z tych co się dłuzej trzymają? Nie ma zależności czy jasne czy ciemne lakiery?
  16. Co jest lepsze lub trwalsze? Finish Kare 1000P czy SOFT99 Fusso Coat? Czy testerem 59ml nawoskuję auto chodz 1 raz? np. A6 C5 sedan?
  17. Witam, zastanawiam się między dwoma środkami: CarPro CQuartz IronX Iron-X albo ADBL Vampire Liquid co wybrać?
  18. A co sądzicie o Vredestein Sportrac 5 205/55 R16 ? Mają rant ochronny, trochę słabo stoją z oporem toczenia bo dopiero klasa E.
  19. A gdzie je kupiłeś? Wszędzie contact 5 jeszcze w sprzedaży? Te conti 5 miał kumpel zjechał sie bieżnik w 2 sezony, a reszte parametów to chwalił i nie wiem sam ale po dwóch sezonach były 3mm a nie jeździ nie wiadomo jak. efficientgripy performance miałem bardzo dobre oponki nie miałem żadnych zastrzeżeń ale mam chęć wypróbować coś innego
  20. Zastanawiam się jakie kupić letnie opony w rozmiarze 205/55R16. W sumie cena nie gra roli. Ale chcę kupić coś co na prawdę jest dobre. Bo ostatnimi czasy nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze. Najbardziej mi chodzą po głowie opony Nokian LINE. Miałem zimówki Nokian WDR3 i byłem bardzo zadowolony. Myślałem też o Hankook ventus prime 3 zainteresowałem się nimi bo cena fajna parametry z etykietki też OK no i ważna sprawa jako jedne z nielicznych dają Rant Ochronny na Felgę co mi się podoba. Rant w tym rozmiarze nie często występuje. A Wy co byście polecili?
  21. Spoko dzięki za odpowiedź, trochę się tym martwiłem, ale przyznam szczerze że tylko tak jak na filmie jest sporadycznie zazwyczaj odpala bez tego dźwięku. Pracuje dobrze zimny i ciepły. P.S. Nie musze się martwić że coś mi się tam urwie itp?
  22. Czy to może być łancuch? Daję filmik poniżej. Silnik to 1.8T AWT 150KM. Zimny rozruch po prawie 3 dniach stania. http://www.dailymotion.com/video/x5eriu8
  23. 1.8T 150KM o oznaczeniu AWT ile tam wchodzi tego oleju do silnika? 4.2l?
  24. Ok dzieki, duzo ludzi poleca valvoline olej ale jaki model konretnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.