Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakub_electronic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jakub_electronic

  1. jaki bezpiecznik masz założony do pompki? chodzi mi jaka wartość
  2. może za daleko przykładałeś pestkę?
  3. to masz konkretną odpowiedź: błędy nie są usuwane.
  4. ja mam boscha od dawna i nie narzekam, cichutkie i dobrze wycierają
  5. wszystkie zostają, najlepiej kompa podpiąć i skasować.
  6. spróbuj przelutować cały moduł pod kierownicą, w golfie miałem tak, że któryś lut nie łączył.
  7. może warsztat ma monitoring
  8. Jakub_electronic odpowiedział(a) na Biskup987 temat w Audi A4 B5
    powinien pasować tylko że nieraz fotel kierowcy ma wiecej funkcji, np podnoszenie fotela lub regulacje ledźwiową
  9. ostatnio robiłem coś podobnego w golfie 5 i był uszkodzony moduł pod kierownicą. tylko że tam nie szło włączyć tempomatu.
  10. a w blokach widzisz przyciski?
  11. zadzwoń juro ok 9. 667706656
  12. jutro dam ci znać jak będę w warsztacie.
  13. jak chcesz sprzedam ci w dobrej cenie.
  14. nie wiem jak jest w b8 pompa na pasek czy elektrohydrauliczna? na początek dla zasady sprawdź bezpieczniki. możesz kompem zobaczyć też bloki czy pokazuje wartości, kąt skrętu itp.
  15. a nie podpinałeś się czasem pod wiązkę w klapie? może coś zakłóca sygnał. Albo obstawiam na uszkodzoną wiązkę między klapą a karoserią
  16. Ale Ty masz czarn myśli raczej czujnik abs-u nie bo kontrolka od abs też by nie gasła. Ale fakt bez kompa to można z fusów wróżyć.
  17. a działa światło wstecznego jak wrzucasz R. podłacz vaga i zobacz w PDC czy ma jakieś usterki
  18. jakie masz błedy w abs ?
  19. jakiej średnicy przewody dochodzą do tej wtyczki
  20. Jakub_electronic odpowiedział(a) na robert 3024 temat w Audi A4 B5
    uszczelka pod głowicą
  21. to spróbuj zdjąć te spinki, podgrzej delikatnie opalarką i podważaj delikatnie ale najlepiej czymś z tworzywa żeby nie wyszczerbić szkła
  22. odkręcaj po kolei, zacznij od boków, tunela środkowego a śruby same będą się odsłaniać
  23. sprawdź jeszcze czy masz wklejane szkła do lampy
  24. szkło będzie ciężko. a to masz od środka brudne czy od zewnątrz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.