Treść opublikowana przez Edyta
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
I my w domu ? jeszcze raz dzieki za mega impreze i super atmosfere!!!
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
Jędrek rano będziemy na łączach ?
-
Truckerzy
Tak się kończy 2x20... A jazda z jedną to raczej nie opłacalny interes https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1793544697337626&id=155607301131382
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Skleroza mnie nie boli ? także wiesz ? postaram się przypomnieć ?
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
?? ok ?
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Panowie, a tak przy okazji zerknie który co tam u mnie sie dzieje, że dzienne nie działają... nie mam nikogo w okolicy, kto by mi to ogarnął
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Jedno szczęście ?
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Klaudia i Malwina ???
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
Dziękuje ?? Z tego co mówił, musi malucha do przedszkola odstawić
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
Niestety ja w moim stanie musze robić przystanki, bo nie ogarne. Także będziemy w kontakcie ??
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2017
Jędrek przy starogardzie ? jak coś to mam twój tel ?
-
[B6 AVF] by Edyta
szybka przymiarka lata
-
Truckerzy
U nas jest ten problem ?. Mojemu Mateuszowi i tesciowi wywaliło, a nowe karty ważne dopiero od 1.04 ...
-
[B6 AVF] by Edyta
Trans cie wciągnął, rozumiem ?? Dzięki ?
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Na 90% nasz młody jedzie także spokojnie ?
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
W drodze na bukowine
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Moje zdanie znasz
-
[B6 AVF] by Edyta
ekhm, ekhm.. chyba byłem pierwszy z tą konfiguracją Bla bla bla...u mnie jest inna konfiguracja bo mam dach i czarny kolor temat do przedyskutowania w bukowinie teraz już Maciek musisz jechać
-
[B6 AVF] by Edyta
ekhm, ekhm.. chyba byłem pierwszy z tą konfiguracją spota się zrobi w 3 city jak będzie ciepło i się porówna
-
[B6 AVF] by Edyta
Panie miejsca ni ma pożyjemy zobaczymy co wyjdzie dzięki , będzie trzeba podziałać z tym
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
4 , o trójce to wiem, ale 4? No i dobrze, że zostaje
-
[B6 AVF] by Edyta
Czekałam na to, aż się odezwiesz :-D hahahaha Narazie warunki nie sprzyjają na przymiarke... Felgi już schowane na lepsze czasy ;-) Niżej owszem, fajna sprawa, ale kurcze nie wjade do żadnego z dwóch garaży... I szczerze tylko to stopuje, że do tej pory stoi jak stoi:-/
-
[B6 AVF] by Edyta
jak chemia działa to wiem nie powiem ci czy zeszły właściciel je zabezpieczył tu moje pytanie co polecasz? opony jak narazie zostają te, które są 225/35 - jak coś się zmieni to na pewno dam znać Ja nie zabezpieczyłem bo nie bardzo jest jak, bo lakierując bezbarwnym lakierem to stracą na połysku aczkolwiek nie wiem jak bardzo. I to chyba jest jedyny sposób... a żeby zmniejszyć ilość brudu to zostaje chyba tylko wosk. Nie przytrze, u mnie siedzi ta sama felga z 1be + eibach sportline (-50) Myślałam bardziej o jakimś specyfiku typu wosk, na chwilę obecną nie będę się bawić w lakierowanie Nie powiem, początkowo był plan zrobić w grafit, ale przy moim lakierze złotka nie wyglądają tak źle ;-)
-
[B6 AVF] by Edyta
dzięki jak narazie 1BE
-
[B6 AVF] by Edyta
jak chemia działa to wiem nie powiem ci czy zeszły właściciel je zabezpieczył tu moje pytanie co polecasz? opony jak narazie zostają te, które są 225/35 - jak coś się zmieni to na pewno dam znać jak rozmawialiśmy to znaczy jak mi powiedziałeś z a5 9j et 33