Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Edyta

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Edyta

  1. I my w domu ? jeszcze raz dzieki za mega impreze i super atmosfere!!!
  2. Jędrek rano będziemy na łączach ?
  3. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak się kończy 2x20... A jazda z jedną to raczej nie opłacalny interes https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1793544697337626&id=155607301131382
  4. Skleroza mnie nie boli ? także wiesz ? postaram się przypomnieć ?
  5. Panowie, a tak przy okazji zerknie który co tam u mnie sie dzieje, że dzienne nie działają... nie mam nikogo w okolicy, kto by mi to ogarnął
  6. Dziękuje ?? Z tego co mówił, musi malucha do przedszkola odstawić
  7. Niestety ja w moim stanie musze robić przystanki, bo nie ogarne. Także będziemy w kontakcie ??
  8. Jędrek przy starogardzie ? jak coś to mam twój tel ?
  9. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    szybka przymiarka lata
  10. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    U nas jest ten problem ?. Mojemu Mateuszowi i tesciowi wywaliło, a nowe karty ważne dopiero od 1.04 ...
  11. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Trans cie wciągnął, rozumiem ?? Dzięki ?
  12. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    ekhm, ekhm.. chyba byłem pierwszy z tą konfiguracją Bla bla bla...u mnie jest inna konfiguracja bo mam dach i czarny kolor temat do przedyskutowania w bukowinie teraz już Maciek musisz jechać
  13. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    ekhm, ekhm.. chyba byłem pierwszy z tą konfiguracją spota się zrobi w 3 city jak będzie ciepło i się porówna
  14. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Panie miejsca ni ma pożyjemy zobaczymy co wyjdzie dzięki , będzie trzeba podziałać z tym
  15. 4 , o trójce to wiem, ale 4? No i dobrze, że zostaje
  16. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Czekałam na to, aż się odezwiesz :-D hahahaha Narazie warunki nie sprzyjają na przymiarke... Felgi już schowane na lepsze czasy ;-) Niżej owszem, fajna sprawa, ale kurcze nie wjade do żadnego z dwóch garaży... I szczerze tylko to stopuje, że do tej pory stoi jak stoi:-/
  17. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jak chemia działa to wiem nie powiem ci czy zeszły właściciel je zabezpieczył tu moje pytanie co polecasz? opony jak narazie zostają te, które są 225/35 - jak coś się zmieni to na pewno dam znać Ja nie zabezpieczyłem bo nie bardzo jest jak, bo lakierując bezbarwnym lakierem to stracą na połysku aczkolwiek nie wiem jak bardzo. I to chyba jest jedyny sposób... a żeby zmniejszyć ilość brudu to zostaje chyba tylko wosk. Nie przytrze, u mnie siedzi ta sama felga z 1be + eibach sportline (-50) Myślałam bardziej o jakimś specyfiku typu wosk, na chwilę obecną nie będę się bawić w lakierowanie Nie powiem, początkowo był plan zrobić w grafit, ale przy moim lakierze złotka nie wyglądają tak źle ;-)
  18. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    dzięki jak narazie 1BE
  19. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jak chemia działa to wiem nie powiem ci czy zeszły właściciel je zabezpieczył tu moje pytanie co polecasz? opony jak narazie zostają te, które są 225/35 - jak coś się zmieni to na pewno dam znać jak rozmawialiśmy to znaczy jak mi powiedziałeś z a5 9j et 33

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.