Treść opublikowana przez Edyta
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Jutro dogadamy się co do godziny ;-)
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Tfu, źle doczytałam, to szukamy oboje ;-) Co do spota to jal najbardziej tak Moze jutro wieczorem? Np na kauflandzie - Łukasz co ty na to?
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Gdzie ta miejscówa ;-)
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Hej, hej, hej a ty co nic się nie chwalisz butami :-P
-
[B6 AVF] by Edyta
Car spa day za nami nuna młodsza o 10 lat pozdrawiam
-
Truckerzy
Firana unipex'u w tle? Dokładnie tak. Foto robione w Słupsku.No prosze , pytam, bo to mój sąsiad ;-) Daf widzę prawie bliźniak naszego
-
Truckerzy
Firana unipex'u w tle?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Jaka pamietliwa:)
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
no chyba sobie żartujesz
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
z białej na czarną gratuluje , niech ci służy
-
Spoty Kościerzyna
jak Mateusz będzie w domu to możemy podjechać
-
[B6 AVF] by Edyta
takiej d*py nie da się nie zauważyć na mieście z daleka was widać było
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
patrz jak szybko mi temat ogarnąłeś
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
ejjjjj, przecież ja u was byłam i nic nie było specjalnie nic nie mówiliście teraz ja muszę na swoja czekać
-
B6 DIVISION
Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020 chciałem zamówić ale powiedzieli mi sklepie że nie idzie, nawet z niemiec chciałem ale też nie dało rady dlatego właśnie prosiłem o pomoc :/ też bym z jedna/dwie sztuki wzięła
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Wiśnie sprzątnij dooopki
-
[B6 AVF] by Edyta
chciałabym, niestety ciągle czekam na wizytę u lakiernika z nadkolem powiem ci już byłam zadowolona z tego jak gra, różnica taka,że teraz bardziej równo gra po całości, a wcześniej bardziej tył - takie moje zdanie czasu szkoda po za tym przy młodzieży się nie da usiedzieć za długo w miejscu
-
[B6 AVF] by Edyta
Detale, detale , detale w końcu wymieniłam połamane zamknięcie łokcia głośniki bose już na miejscu, razem z blendami no i przyjemnie gra kkam spryskiwacza jeszcze nie ruszaliśmy, leży i czeka na lepsze czasy moja piękna pozdrawiam
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Może cos do kalendarza zrobimy na sesji ?Czekam tylko na zrobienie tego nieszczęsnego nadkola :-(
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
powolutku Edytko przygotowujemy autko by móc pojechać za rok czymś fajnym do BT:D czyli tak jak wczoraj rozmawialiśmy kurcze zapomniałam spytać, zdeś już u was? maluje się? Czeka w kolejce 500 zl z Aso Wrocławia na allegro kupiłem;) przed weekendem majowym udało się wyrezać parę rzeczy w autku za profesjonalną robotę dziękuje klubowiczowi KKAM Krzychu bez Ciebie nie było by uśmiechu na naszych twarzach gdy wsiadamy do autka * na poklad zawitał wyłącznik poduchy air bag wraz z kontrolką w tunelu środkowym * Przy okazji jak już udało się zakupić zderzak pod xenon i Pdc pojawiał się pomysł wyrezać PDC na tył i przód oczywiście robota KKAM jest również czujnik poziomu spryskiwaczy oraz zbiorniczek pod xenon * zawitał na pokład panel do menu wraz modułem komfortu z 2003 roku. Pewnie za jakiś czas pojawi się kluczyk z b7 podsufitka również znalazła właściwe swoje miejsce ( pełen pakiet światło ) A tak autko czeka na wyjazd no i pięknie czekam na sesję- [AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
i to się chwali będzie cieplej to trzeba spota ogarnąć- [AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Czarodziej jakich mało jest plan na większe koło i obniżenie zawieszenia nie gadaj - działaj- B6 DIVISION
- Czarnulka S-line
kolego sztuka dobra, tylko byś się bardziej rozpisał - jakiś opis, co zrobiłeś, planujesz, więcej zdjęć etc - [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|