Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Edyta

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Edyta

  1. powolutku Edytko przygotowujemy autko by móc pojechać za rok czymś fajnym do BT:D czyli tak jak wczoraj rozmawialiśmy kurcze zapomniałam spytać, zdeś już u was? maluje się?
  2. ciekawe jak u mnie by się prezentowały Jędrek nie będziesz w okolicy
  3. popieram przedmówcę
  4. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    oczywiście chcesz taką
  5. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    woź mojego Mateusz, racja jeździ nim na zakupy też już u mnie, teraz tylko znaleźć czas na montaż w końcu będzie to jakoś grało pozdrawiam
  6. oj tam gadasz pierwszy raz byłam na stalówkach i w dodatku kapcia po drodze
  7. Edyta odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam
  8. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    przepraszam ale chciałbym się na tego spota wprosić Edytko tomek mnie tak wydymał na kasę za malowanie tych listew i lotki ze masakra uważaj na niego zaryzykuje Ze swojej strony zapraszam u Was, w Bytowie są fajne tereny tylko droga od Chojnic masakryczna niestety ;-)
  9. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Niestety,trzeba temat ogarnąć,bo wiosna się zbliża
  10. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    dzieje się volvo do stajni zawita a poważnie głośniki bose czekają na montaż, ale to jak się ogarnie wszystko w firmie w kwietniu nuna do spa idzie , a tymczasem mam nadkole do roboty, bo ktoś się nie bał.... i uciekł
  11. kkam trzeba znów się na kawę zmówić i spota zrobić
  12. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    dziękuje przy okazji spokojnych świąt wszystkim
  13. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    to żeś mnie zaskoczył teraz na masę pójdzie trzeba było zrobić foty audic przed domem
  14. no i w końcu się udało założyć temat na żywo jeszcze lepiej się prezentuje , ale nie będę tu fot paparazzi wklejać dobrze jest, biedy nie ma, wszystko się pomału ogarnie
  15. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    cały czas jestem
  16. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Kamil dziękuję ;-) Łukasz wiedziałam :-D zgadamy się jak będzie lepsza pogoda, bo narazie to tragedia..... Po za tym adres znasz ;-) ? Łukasz kiedy ogarniamy spota ;-)
  17. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jest już dłuższy czas rozumiem, że z Bytowa jesteś to trzeba spota zrobić Jedrek oj tam nie ma co
  18. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    co ty, ten sie już nie znajdzie
  19. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    na starych śmieciach najlepiej no i mam zimę już tej jesieni, opony zmienione pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.