Treść opublikowana przez Edyta
- [B6 AVF] by Edyta
-
[B6 AVF] by Edyta
Raczej nie ;-) nie planowałam :-)
-
[B6 AVF] by Edyta
musisz mnie wydać nie ma czym tylko nowe rolki wpadły ps. sprzedam moje stare
-
Truckerzy
Dobrze że nie jeździsz skakanką, tam łóżka to dopiero betony i strasznie wąskie Pozdrawiam Rum jeżdżę małyszem mój mąż lata volvem
-
Truckerzy
o proszę jelcza dostałeś jedno czego mojemu w volvie brakuje to łóżka z dafa
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
..me serce krwawi gdy czytam twoj komentarz... jak to się mowi z gówna kija nie ukrecisz nigdy ze świateł B6 nie zrobi się świateł laserowych z C7 Nie zrozum mnie źle... We wszystkim co robisz z autem poprzeczka jest ustawiona wysoko, a tu najtańsze H7 na 21 ledach 5050... WTF?? Proszę mnie tu wsadzić porządne ledy i będzie malyyyyna hyhyhy w końcu ktoś się za ciebie wziął
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Już? Szybko zleciało
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Rezystory na zewnątrz. O resztę pytaj Gwertego. Ja mam wizję tego auta na maxa czarno wiec do tego dążę Czarno ma być i głośno
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
ale to już
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
UCZESTNIK ZLOTU: Edyta OSOBA TOWARZYSZĄCA: Mateusz zaliczka poleciała
- B6 DIVISION
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
znając ciebie na pewno później
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Nawet jak nie sprzedaż, to i tak będzie :-D nie oszukuj się :-P
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Beeme sprzeda to będzie miał :-D :-P
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
w skrócie wszystko takiej fuszerki jeszcze nie widziałam
-
Truckerzy
ja ci nie karzę ich śledzić dziwne masz te zboczenie
- Truckerzy
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Czarno to widzę Panie :-D
-
Truckerzy
:-) głównie za miedze lata ;-)
-
Truckerzy
To kuzyna :-) GK Transport Kilka firm w bytowie ma na globie napis Bytów U mnie tylko kontenery - firana jak już to raz w miesiącu i to przeważnie w okolice Kielc, Jędrzejowa :-)
-
[B6 AVF] by Edyta
Moja "rodzina" ;-) https://www.facebook.com/monsterzTT/
- [B6 AVF] by Edyta
-
[B6 AVF] by Edyta
Dzięki miło, że się podoba
-
Truckerzy
Tak to moje ;-) ?
-
[B6 AVF] by Edyta
pomysł już dawno był już nawet był w realizacji, ale mój stwierdził, że jednak zostaje ori z wnęką nie odpuszczę