Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Edyta

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Edyta

  1. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    19 ;-)
  2. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Raczej nie ;-) nie planowałam :-)
  3. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    musisz mnie wydać nie ma czym tylko nowe rolki wpadły ps. sprzedam moje stare
  4. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dobrze że nie jeździsz skakanką, tam łóżka to dopiero betony i strasznie wąskie Pozdrawiam Rum jeżdżę małyszem mój mąż lata volvem
  5. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    o proszę jelcza dostałeś jedno czego mojemu w volvie brakuje to łóżka z dafa
  6. ..me serce krwawi gdy czytam twoj komentarz... jak to się mowi z gówna kija nie ukrecisz nigdy ze świateł B6 nie zrobi się świateł laserowych z C7 Nie zrozum mnie źle... We wszystkim co robisz z autem poprzeczka jest ustawiona wysoko, a tu najtańsze H7 na 21 ledach 5050... WTF?? Proszę mnie tu wsadzić porządne ledy i będzie malyyyyna hyhyhy w końcu ktoś się za ciebie wziął
  7. Rezystory na zewnątrz. O resztę pytaj Gwertego. Ja mam wizję tego auta na maxa czarno wiec do tego dążę Czarno ma być i głośno
  8. UCZESTNIK ZLOTU: Edyta OSOBA TOWARZYSZĄCA: Mateusz zaliczka poleciała
  9. Edyta odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co ty w BB robisz
  10. znając ciebie na pewno później
  11. Nawet jak nie sprzedaż, to i tak będzie :-D nie oszukuj się :-P
  12. Beeme sprzeda to będzie miał :-D :-P
  13. w skrócie wszystko takiej fuszerki jeszcze nie widziałam
  14. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ja ci nie karzę ich śledzić dziwne masz te zboczenie
  15. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    a ty co
  16. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    :-) głównie za miedze lata ;-)
  17. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To kuzyna :-) GK Transport Kilka firm w bytowie ma na globie napis Bytów U mnie tylko kontenery - firana jak już to raz w miesiącu i to przeważnie w okolice Kielc, Jędrzejowa :-)
  18. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Moja "rodzina" ;-) https://www.facebook.com/monsterzTT/
  19. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki
  20. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki miło, że się podoba
  21. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak to moje ;-) ?
  22. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    pomysł już dawno był już nawet był w realizacji, ale mój stwierdził, że jednak zostaje ori z wnęką nie odpuszczę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.