Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Edyta

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Edyta

  1. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    kamery nagrały moment kradzieży, ale policja ma czas oczywiście, no nic zobaczymy jak to się skończy
  2. Edyta odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie dużo nas tu jest, marne szanse wiem, ale nie powiem/spytam to będę sobie w brodę pluc, skradziono mi w sobotę caly zestaw - daf, rama, kontener i towar, wiem trochę czasu minęło niestety nasza polska policja, nie spieszy się by go szukać, może ktoś coś gdzieś przyuważy - o ile nie jest już on za granicą Samochód biały daf xf 105 wysoka buda srebrne naklejki tablice i wlepa na globie WZ 3477J, rama kontenerowa schmitz GBY KY73
  3. Edyta odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jednak byłeś, no i super, musze zajechać oblukać ;-) i na kawę :-D
  4. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Mam nadzieje, że tak będzie ;-)
  5. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Narazie zimówki trzeba kupic, 17 alusy wpadają na zimę temu,a tak to wiekszych planów nie ma. ;-)
  6. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Z ttki Młody jak młody szaleje za strażą, karetka, koparkami, traktorami i ciezarowkami ;-) jeszcze trochę i dwa latka skończy
  7. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki, miło, że się podoba.
  8. Edyta odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no nie pogadasz, dzieje się ostro, jakim drutem co u nas tez ich nie brakuje
  9. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    w końcu w transporcie siedzę dziękuje
  10. Edyta odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    byś na bytów zawitał to by się działo
  11. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    zestaw znajomego u mnie kontenery i firanka
  12. Edyta odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co tu się dzieje
  13. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    dzięki do s4 to im trochę brakuje czy ja wiem, czy ciekawa b6 co do hamowania różnice czuć wiadomo jak piszesz nie staje w miejscu, ale jest czuć , a i wyglądają dobrze czy dobrze widziałam, że rodzina ci się powiekszyła Tak jest 7 września urodził mi się synek, także mam teraz dwójkę rozbójników jak pisałam na łozapie gratuluje!!!!
  14. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    do s4 to im trochę brakuje czy ja wiem, czy ciekawa b6 co do hamowania różnice czuć wiadomo jak piszesz nie staje w miejscu, ale jest czuć , a i wyglądają dobrze czy dobrze widziałam, że rodzina ci się powiekszyła
  15. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Mi nie potrzebne w tym aucie ;-) nie mam parcia na q Widzę właśnie, że zmieniłeś ;-) nuna ma u mnie dożywocie także spokojnie nic się nie stało :-)
  16. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    dużo się nie zmieni już wygląda jak mój ideał teraz najważniejsze to kupić zimówki, a reszta to raczej już same detale do zrobienia
  17. Edyta odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żyje i mam się dobrze ;-)
  18. Edyta odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam Panowie
  19. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
  20. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jestem, człowiek całe życie uczy się na błędach, dobrze, że jest do kogo wrócić a5 na sell, sprzedaje dafa i biore ją aż napis schodzi
  21. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Witam po dłuższej nieobecności jedno szczęście przy pomocy prezesa temat żyje i ma się dobrze czy coś się działo ostatnimi czasy na pewno taki zestaw wpadł pozdrawiam
  22. Witam po raz drugi wszystkich
  23. Edyta odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    widzisz Paweł przyszedł i czas na mnie ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 21:47 ---------- obiecane foty środka - wiem wiem trochę brudas i dywaniki masakra no ale przy takiej pogodzie i moim teściu o tej porze nie idzie tego ogarnąć Ryba proszę dla ciebie no i moje dwie piękności no i ta nieszczęsna antena
  24. Edyta opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Witam siedze na forum juz troche to i czas bym ja przedstawiła swoją niunie a wiec tak pomykam nią od 2011 - rok produkcji 10.2004 - 1,9 TDI AVF 130 - ostatnio pyknęło 276tys - 6 biegów - BT - tempomat - przód kubełki grzane - fele 17 sline - 4 elektryczne szyby - zawieszenie 1BE - system navi satelitarnej - kiera skórzana, 4 ramienna, wielofunkcyjna - szyber - pełny pakiet sline zew plus wew - i coś tam jeszcze się znajdzie taki tam standard foty po zakupie już w domu ZROBIONE - szyby ściemnione - kiera multi sline - coming living home - światła drl - bixy z soczewkami z b8 + diody w postojach - RNSE - moduł bt h - włącznik auto w chromie - gała s-line - lustro z czujnikiem światła - fela 18 - bose stage 1 i 3 - czarny sufit - lustra zewnętrze fotochrom składane elektrycznie - fotele sline pół skórach - solar dach - samopoziom - heble PLANY - virus - bose stage 2 - spryski, - lodówka w schowku - pakiet isofix - zawsze się coś znajdzie wszystko w swoim czasie no i moje dwie piękności małe co nie co 2013 szyby ogarnięte no i w końcu u mnie nowy pyszczek bose stage 3 kółka 18" z b8 - narazie 245/40 ( będzie 235/40) 2014 nowe oponki na letni sezon łokieć po "regeneracji" i taka tam drobnostka:wink: Podziękowania dla Grzegorza za ogarnięcię lamp lepszych foteli jak dla mnie nie ma:yeee: podziękowania dla Wojtka czarny sufit wymiana przełącznika ambiente w końcu solar na miejscu:decayed: przy okazji wpadły nowe grille i fotochromy składane:kox: siatki na miejscu:naughty: kamerka na miejscu wpadły blendy z a6 c6 nakładni na pedały z rs'a - jeszcze raz dzięki Łukasz:wink: dokładka z cupry wpadły dystanse schowki czekają już na montaż wszystkie osłony skompletowane moja pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.