Treść opublikowana przez Edyta
-
Truckerzy
kamery nagrały moment kradzieży, ale policja ma czas oczywiście, no nic zobaczymy jak to się skończy
-
Truckerzy
Panowie dużo nas tu jest, marne szanse wiem, ale nie powiem/spytam to będę sobie w brodę pluc, skradziono mi w sobotę caly zestaw - daf, rama, kontener i towar, wiem trochę czasu minęło niestety nasza polska policja, nie spieszy się by go szukać, może ktoś coś gdzieś przyuważy - o ile nie jest już on za granicą Samochód biały daf xf 105 wysoka buda srebrne naklejki tablice i wlepa na globie WZ 3477J, rama kontenerowa schmitz GBY KY73
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
- B6 DIVISION
Jednak byłeś, no i super, musze zajechać oblukać ;-) i na kawę :-D- [B6 AVF] by Edyta
Mam nadzieje, że tak będzie ;-)- [B6 AVF] by Edyta
Narazie zimówki trzeba kupic, 17 alusy wpadają na zimę temu,a tak to wiekszych planów nie ma. ;-)- [B6 AVF] by Edyta
Z ttki Młody jak młody szaleje za strażą, karetka, koparkami, traktorami i ciezarowkami ;-) jeszcze trochę i dwa latka skończy- [B6 AVF] by Edyta
Dzięki, miło, że się podoba.- B6 DIVISION
no nie pogadasz, dzieje się ostro, jakim drutem co u nas tez ich nie brakuje- [B6 AVF] by Edyta
w końcu w transporcie siedzę dziękuje- B6 DIVISION
byś na bytów zawitał to by się działo- [B6 AVF] by Edyta
zestaw znajomego u mnie kontenery i firanka- B6 DIVISION
- [B6 AVF] by Edyta
dzięki do s4 to im trochę brakuje czy ja wiem, czy ciekawa b6 co do hamowania różnice czuć wiadomo jak piszesz nie staje w miejscu, ale jest czuć , a i wyglądają dobrze czy dobrze widziałam, że rodzina ci się powiekszyła Tak jest 7 września urodził mi się synek, także mam teraz dwójkę rozbójników jak pisałam na łozapie gratuluje!!!!- [B6 AVF] by Edyta
do s4 to im trochę brakuje czy ja wiem, czy ciekawa b6 co do hamowania różnice czuć wiadomo jak piszesz nie staje w miejscu, ale jest czuć , a i wyglądają dobrze czy dobrze widziałam, że rodzina ci się powiekszyła- [B6 AVF] by Edyta
Mi nie potrzebne w tym aucie ;-) nie mam parcia na q Widzę właśnie, że zmieniłeś ;-) nuna ma u mnie dożywocie także spokojnie nic się nie stało :-)- [B6 AVF] by Edyta
dużo się nie zmieni już wygląda jak mój ideał teraz najważniejsze to kupić zimówki, a reszta to raczej już same detale do zrobienia- B6 DIVISION
Żyje i mam się dobrze ;-)- B6 DIVISION
- [B6 AVF] by Edyta
- [B6 AVF] by Edyta
jestem, człowiek całe życie uczy się na błędach, dobrze, że jest do kogo wrócić a5 na sell, sprzedaje dafa i biore ją aż napis schodzi- [B6 AVF] by Edyta
Witam po dłuższej nieobecności jedno szczęście przy pomocy prezesa temat żyje i ma się dobrze czy coś się działo ostatnimi czasy na pewno taki zestaw wpadł pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam po raz drugi wszystkich- [B6 AVF] by Edyta
widzisz Paweł przyszedł i czas na mnie ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 21:47 ---------- obiecane foty środka - wiem wiem trochę brudas i dywaniki masakra no ale przy takiej pogodzie i moim teściu o tej porze nie idzie tego ogarnąć Ryba proszę dla ciebie no i moje dwie piękności no i ta nieszczęsna antena- [B6 AVF] by Edyta
Witam siedze na forum juz troche to i czas bym ja przedstawiła swoją niunie a wiec tak pomykam nią od 2011 - rok produkcji 10.2004 - 1,9 TDI AVF 130 - ostatnio pyknęło 276tys - 6 biegów - BT - tempomat - przód kubełki grzane - fele 17 sline - 4 elektryczne szyby - zawieszenie 1BE - system navi satelitarnej - kiera skórzana, 4 ramienna, wielofunkcyjna - szyber - pełny pakiet sline zew plus wew - i coś tam jeszcze się znajdzie taki tam standard foty po zakupie już w domu ZROBIONE - szyby ściemnione - kiera multi sline - coming living home - światła drl - bixy z soczewkami z b8 + diody w postojach - RNSE - moduł bt h - włącznik auto w chromie - gała s-line - lustro z czujnikiem światła - fela 18 - bose stage 1 i 3 - czarny sufit - lustra zewnętrze fotochrom składane elektrycznie - fotele sline pół skórach - solar dach - samopoziom - heble PLANY - virus - bose stage 2 - spryski, - lodówka w schowku - pakiet isofix - zawsze się coś znajdzie wszystko w swoim czasie no i moje dwie piękności małe co nie co 2013 szyby ogarnięte no i w końcu u mnie nowy pyszczek bose stage 3 kółka 18" z b8 - narazie 245/40 ( będzie 235/40) 2014 nowe oponki na letni sezon łokieć po "regeneracji" i taka tam drobnostka:wink: Podziękowania dla Grzegorza za ogarnięcię lamp lepszych foteli jak dla mnie nie ma:yeee: podziękowania dla Wojtka czarny sufit wymiana przełącznika ambiente w końcu solar na miejscu:decayed: przy okazji wpadły nowe grille i fotochromy składane:kox: siatki na miejscu:naughty: kamerka na miejscu wpadły blendy z a6 c6 nakładni na pedały z rs'a - jeszcze raz dzięki Łukasz:wink: dokładka z cupry wpadły dystanse schowki czekają już na montaż wszystkie osłony skompletowane moja pozdrawiam - B6 DIVISION