Treść opublikowana przez Chudy112
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Niebieskie kombi sjz 2,5;) na światłach kolo amadeusa około 18 leciał na marlkowice a spieszył się jak nie wiem hehe Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebny elektryk
No tak ale na postoju się rozladowuwuje a obciążenie 0,03 czyli normalne. Ja bym obstawial wymianę aku tylko teraz kwestia tego jaki najlepiej do 1.8 t wziąść Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebny elektryk
Zrobiłem tak jak mówisz + wyciągnąłem zamknąłem auto i podłączyłem miernik po jakimś czasie 0'03 było więc chyba ok Teraz jeszcze sprawdziłem jaki mam teraz aku masakra 12v 54ah czyli malutki i tak jak mówisz podejrzewam ze niestety na wykończeniu. Będzie trzeba zainwestować w coś lepszego dziękuję Michał za podpowiedź Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebny elektryk
Kezor szczerze to nie mam pojęcia nigdy tego nie sprawdzałem możesz dać mała podpowiedź jak to sprawdzić? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebny elektryk
Ok dziękuję wszystkim jak tylko odbiorę auto z Aso to to pomiarze. Auto w serwisie ma robiony tylni zderzak PZU chciało wypłacić 619,44 zł wiec pomyślałem ze w Aso pewnie taniej zrobią i nie będę się musiał denerwować hehe. Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka Ok dziś miałem trochę czasu i pomierzylem go na postoju ma Jak odpale to ma Głównie chodzi o to ze jak stoi chwile to musze go długo kręcić aby odpalił najgorzej po nocy przekrecam i powoli powoli zaczyna kręcić po chwili odpala ale trzeba go trochę potrzymac. Oczywiście zegar w aucie się resetuje Wniosek aku do wymiany? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka Jeszcze zrobiłem obciążenie aku i po 10 min 003 -004 czyli chyba ok? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
- Brak mocy
-
Brak mocy
Ok jutro to mu ogarne dzieki za podpowiedz:) Jutro się odezwę I podpowiecie koledze gdzie mu konie uciekły Witam logi dziś zrobione jeśli ktoś by mógł zerknąć na nie fachowym okiem 011, 002 003, 020 120, 002 115, 118 002, 003 090, 093 001, 002 002, 020 002, 033 003, 004 Pozdrawiam
-
Brak mocy
Logi Log dynamiczny na LPG: Grupy: 011,002 Logi dynamiczne na PB: Grupy: 120,002 Grupy: 002,020 Grupy: 003,020 Grupy: 115,118 Logi statyczne LPG: Grupy: 003,004 Grupy: 001,002 Starcza czy jeszcze jakieś bloki mu zlogować do weryfikacji ?
-
Dodanie mocy Gdzie?
Wiec i tak lipa jak tylko kaszlaki robi Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebny elektryk
Witam tak jak w temacie potrzebuje jakiegoś kolegę który jest w stanie stwierdzić pomierzyc czy mój akumulator nadaje się do wymiany czy po prostu coś mi go na postoju rozladowuwuje pozdrawiam Najlepiej z okolic Wodzisławia Śląskiego Chyba ze ktoś mi da instrukcje co mam dać na tym mierniku aby sprawdzić ten aku Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Sr na moście kolo amadeusa przed McDonald's godz 18;34 Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Dodanie mocy Gdzie?
No tak o takiej cenie właśnie myślałem ze tak do 500 zł chciałbym się wyrobić Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Dodanie mocy Gdzie?
Witam panowie poszukuje osoby która doda mojej b7 trochę mocy (w bezpiecznej granicy dla tego silnika:) W rozsądnej cenie. Ktoś ze śląska Silnik oczywiście 1.8 t q,, Poleci ktoś kogoś ? Oczywiście wynik końcowy sprawdzenie na hamowni.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
A jak podlaczyles moduł to jak jedziesz to długie ci same tez migaja?? Chodzi o światła Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Mijają długie na wyłączonym zapłonie i zapala się na liczniku lampka ze świateł Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za wtyczka
Dziękuję Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za wtyczka
Nr wtyczki 8r0973705 Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Antena z pilota
Ok dziękuję jutro zaczynam działać Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki felunek byście polecili ?
Tylko nie wiem jak beda lezaly na kombi ale podobnie pewnie oczywiscie 18 Auto kolegi Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka
-
Antena z pilota
Witam mam takie pytanie gdzie w sedanie znajduje sie wznacniacz lub antena pilota bo nie moge otwierac auta z dalszej odleglosci musze podchodzic i szukac miejsca gdzie sie otworzy auto baterie w pilocie zmienione takze zostalo mi tylko sprawdzenie wzmacniacza czy sie nie pypiol jakis kabel z niego. Chyba Ze macie jakis inny pomysl czemu nie moge otwierac auta z daleka ? Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka
-
Felgi 18
Jesli masz b6 tak jak w opisie to masz srednice pierscienia w aucie 57,1mm teraz zmiez srednice w feldze i bedziesz wiedzial czyy potrzebujesz przejscie czy nie Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka
-
Felgi 18
Z felgi zmiez wez miare i zmiec ile ma ten otwor w feldze bo inaczej ci nie powiemy czy ci to wejdzue bez czy z Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka Pierscien w aucie masz 57.1 Teraz rozmiar dziury w feldze i mamy juz wszystko