Treść opublikowana przez Jarek_
-
Problem po wymianie klimatronika
Witam Wczoraj wymieniłem klimatronik z 1 na 2 din. I wszystko fajnie ale dzis zauwazyłem że klima nie chłodzi a stołki nie grzeją. Wszystkie inne funkcje jak regulacja wentylatora i sterowanie nawiewem dziala poprawnie. Sprawdziłem i docisnąłem kostki ale bez różnicy. Błędów brak Niestety stary klimatronik zostawiłem u rodziców i nie mam jak przetestować czy na nim działa poprawnie. Czy jest możliwe, że trzeba zmienić coś w kodowaniu, albo sam klimatronik jest felerny?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Fajnie siadły te fele. Gdzie robiłeś ścieme szyb?
-
B6 DIVISION
Hej Ja mam sonary założone przez poprzedniego właściciela. Założone około roku temu sądząc po paragonie i nic się nie dzieje z nimi. Tylko że Sonar to już trochę cenowo inna bajka niż Depo.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
House, niestety dekielków nie ma, pytanie czy da sie jakies dopasować. Moze ktoś wie co to za wzor felgi? Czy mi sie podobaja? Sam mam dylemat. ET35
-
Trzecie światło stop demontaż, sedan
Cała tapicerka półki wyszła?
-
Trzecie światło stop demontaż, sedan
Jak w sedanie B6 wymontować trzecie światło stop? Mam tam zbiorową mogiłę robactwa i chce to wyczyścić.
-
Srebrne Audi A4 B6 2l benzyna
Edit : Witajcie mam pytanko chciałbym zamontować żarówki osram, żeby mieć białe światło, czy takie żarówki będą dobre? czy to jakieś gówno i lepiej tego nie kupywać? lub może ktoś jakieś u siebie montował i może polecić!! pozdrawiam. http://allegro.pl/osram-zarowki-h7-55w-silverstar-2-0-audi-a4-8e5-b6-i6075012661.html http://allegro.pl/osram-zarowki-h7-cool-blue-intense-audi-a4-8ed-b6-i6063792401.html Hej. Mam Cool Blue Intense. Dają ładne białe światło. Zmieniłem z Cool Blue Hyper - i kolor jest nieco mniej biały ale za to dużo lepiej oświetlają drogę.
-
B6 DIVISION
Koledzy, szukam wykładziny/maty schowka w tunelu. Chodzi o tą za zapalniczką oraz obok ręcznego. Są u mnie mocno wyblakłe i chce to wymienić. Można to w ASO dostac? Ma to jakis numer?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Taka mała przymiarka 18tek. Co sadzicie o takich felgach?
-
Chińska nawigacja + kamera cofania + 3G
Kable do kamery cofania są w zestawie czy swoje trzeba kombinować? Przy okazji podpytam, jakich najlepiej użyć bo co prawda kamery nie mam jeszcze ale niedługo będę wybebeszał wnętrze i od razu przyszłościowo chcę kable do kamerki sobie położyć. Lepiej kabel dwu- żylowy czy żyła+ekran
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
tandeta. Już na tym kiepskiej jakości filmiku widać że kolor jest inny. Na lepszej jakości pewnie będzie widać krawędzi naklejki. A poza tym naklejki jak to naklejki - lubią się odklejać. Ja kupiłem z tak własnie zregenerowanym klimatronikiem. Ktos sie namęczyl zeby to dobrze przykleic to fakt bo nic nie odstaje itd. ale kolor jest inny i to widać. W cenie podobnej do takiego zestawu na allegro można to oddać do zregenerowania po bożemu.
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
KoJ@K myślisz ściemniać szyby? Ja sam sie zastanawiam ale jakoś jak oglądam foty to w avancie mi to pasuje a w sedanie mniej.
-
Jakie dystanse do a4b6?
Koledzy, czy przy standardowym zawieszeniu i felgach 7j ET35 dystanse 20mm będą ok czy będzie wystawać poza obrys lub szorować po nadkolu przy większych dziurach?
-
Srebrne Audi A4 B6 By_Piasek
Kolejny fajny Sedan. Dobrze kombinujesz z tymi dekorami, bo boazeria mi nie pasuje do tego auta Powodzenia.
-
B6 DIVISION
bo z lewej masz wlot na IC, z prawej jest ażurowa w BEX bo jest 2x IC Dzięki! I podrzymuje pytanie czy ktos kratek nie ma na zbyciu
-
B6 DIVISION
Nie ma kto na zbyciu ori kratek halogenów, byle mocowania całe? Swoją drogą niech mi ktoś powie czy zawsze i czemu lewa (od strony kierowcy) jest ażurowa a prawa pełna. Aukcja zeby zobrazować o co mi chodzi http://allegro.pl/audi-a4-b6-nowa-kratka-antrapa-zderzaka-a4-b6-i6030871871.html
-
B6 DIVISION
Mam ale wkład na kubki do podłokietnika. Własnie chodzi mi o ten do tunelu bo chcę mieć już z ty spokój a to ostatni brakujący element. Ale z ciekawości ile za ten wkład do podłokietnika?
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Koledzy jeszcze taka uwaga, gdyby ktoś zakładał przełącznik z Jetty, to przed wyrywaniem pokrętła z przełącznika można zdjąć ten chromowany element - jest wsunięty. Wtedy nie poniszczy się chromu a i złapać wygodniej.
-
B6 DIVISION
Nie ma ktoś na sprzedaż uchwytu na kubki w stanie bdb?
-
Audi A4 B6 Limousine - 1.6 PB Ebony Pearl
Adrian, nie jesteś pierwszy który mi to mówi ale dwururka do 1.6 ? No ale jak kiedyś mi do głowy przyjdzie takie cos to dokładkę samą sie wymieni. Chociaż specjalnie nie planuję takich zmian. Z drugiej strony jeszcze 2 miesiące temu nie planowałem nic zmieniać tylko lać i jezdzić. Chyba trochę to wszystko uzależnia, bo na dzien dzisiejszy wymyśliłem dekory w black piano Edit: 28 II 2016 Wlasnie dzis przygotowałem popiołkę soul do malowania w piano. . \ Dodatkowo wczoraj pojawiła się łapa do podłokietnika (dzięki Stichy), ogarnąłem sam podłokietnik do stanu umożliwiając montaż oraz odebrałem przyciski okien
-
B6 DIVISION
Pany, a tych spinek to ile na jedne drzwi wychodzi?
-
B6 DIVISION
tak: http://usedcar-buying.com/diy/b6b7-audi-a4s4rs4-interior-trim-removal-guide.htm
-
Audi A4 B6 Limousine - 1.6 PB Ebony Pearl
Dzięki. Na razie więcej zbieram niż zakładam. Większość rzeczy jest do środka i wlecą za jednym zamachem bo pół auta trzeba będzie wybebeszyc a do tego sensowniejsza pogoda się przyda. Na chwilę obecną czekam na ręczkę drzwi od strony kierowcy (2 tygodnie w ASO niestety). Reszta w miarę jest albo już do mnie jedzie. Kubka albo samego frontu szukam w bdb stanie, gdyby ktos cos miał w rozsądnej cenie to przygarnę No i w przyszłym tygodniu wizyta u lakiernika .
-
Audi A4 B6 Limousine - 1.6 PB Ebony Pearl
Hehe spoko, to było testowe tak jak pisze żeby zobaczyć jak wygląda. Mam 2 komplety kratek i już wróciły czarne. Jakoś to jeździ. Co prawda zbiera się dość wolno ale powyżej 3k już jakoś idzie. Leciałem nim max prawie 190km/h wiec nie jest źle ale też d*py nie urywa bo jednak buda swoje waży. Na chwilę obecną co planuję zrobić to: Wnętrze: rączka, przełącznik świateł, przycisk ESP, nakładka ręcznego, mieszek, schowki pod fotele oświetlenie z ambient kierownica multi Reszta kamera cofania dystanse dokładki w kolor budy lusterka chrom satyna, albo w kolor budy bo te nakładki które mam nie do końca mi leżą. lampy przód Mniej więcej w tej kolejności. Dzis naprawiłem przetarcia w skórze foteli: Dodatkowo usunąłem chromowe nakładki z lusterek. Trochę się bałem co zastanę pod nimi, ale na szczęście starczyło mycie i trochę pasty. Tak wyglądały "chromy" Teraz lepiej: W garażu pojawiło się też to i czeka na montaż: Kolejne rzeczy w kolejce do założenia: I już założone:
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Dawaj dokładki w kolor i będzie. Ja też na dniach robię to samo.