Treść opublikowana przez resiak82
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Koledze chodzi o uszczelkę którą chroni elektronikę w zaworze EGR
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Ale czy na pewno leci przez uszczelkę? Ja po pierwszym czyszczeniu dodatkowo uszczelniłem silikonem i przy kolejnej rozbiórce olej tam był. Moim zdaniem olej może się dostawać miejscem którym zaznaczyłem na foto
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Po prawie 2 latach wyskoczył mi ponownie błąd 4892 związany z EGR. Będę ponownie czyścił EGR i przepustnice. Pytanie mam czy trzeba robić adaptacje po czyszczeniu? Nie pamiętam właśnie czy te dwa lata temu robiłem
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Coś ok roku
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Tak było trochę, ale w przepustnicy również
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Mogłeś wyczyścić przy okazji przepustnice. U mnie po samym czyszczeniu EGR po jakimś czasie ponownie wyskoczył błąd
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Kolego, mi się udało. Trzeba próbować góra dół i wejdzie do końca. Myślałem że jest czymś zapchana, ale kamerka endoskopowa wjechała mi do samej miski?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzięki bardzo. Problem rozwiązany
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. Czy jest możliwość przy pomocy kodowania aby roleta tylna przy wrzucaniu wstecznego nie chowała się?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Nic z tym nie robiłem. Przyzwyczaiłem się do tego
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Miało być po myciu Czyli nie warto kupować miotełki do kurzu skoro ma robić nowe ryski
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie, możecie polecić jakąś miotełke do kurzu tak aby nie rysowała lakieru? Wkurzające jest kurz który osadza się na aucie po myciu.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No to albo ja nie potrafię tym robić albo ten mój jest coś zjebany
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wiadomo że inną. Co prawda pierwszy raz robiłem clenarem ale po tym co mi zapewniał sprzedawca to po prostu się zraziłem.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Z tyłu jest naklejka ale nie wiem czy produkcjì czy ważności 080616?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Robiłem w jednym miejscu może 30x30 cm kulistymi ruchami i przy próbie polerowania takie właśnie kuliste ślady zostały
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
15 jest na pewno
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ipa nie mam. Czyściłem delikatnie benzyną ekstrakcyjną trochę pomogło. Robię to w garażu a więc nie jest za zimno. Więcej tego nie zastosuje. 70 zł poszło się walić
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie mam szybkie pytanie. Po zastosowaniu glinki i osuszeniu przystąpiłem do oczyszczania cleanerem Poorboy’s Proffesional Polish. Zacząłem niestety od maski i jakąś masakra Zostały tak jakby białe smugi koliste tak jak robiłem mikrofibrą. Nie idzie tego zmyć, tak jakby wytarło lakier. Jak mogę z tym sobie poradzić? Proszę o pomoc
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki, jak mi się skończy ADBL QD1 quick detailer to spróbuję Poorboys QD+. Zakupiłem cleaner Poorboy’s Proffesional Polish, który chcę zastosować przed położeniem wosku. Mam nadzieje, że efekt będzie fajny
-
po wymiania lozyska wyciskowego dalej szumi
Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem że przy wciskaniu sprzęgła słychać tak jakby szumienie, przebieranie. Dzieje się tak już od połowy zakresu sprzęgła (Nie jest to głośne ale w samochodzie przy ściszonym radiu słyszalne) Ponad rok temu miałem wymienianą dwumase z kompletnym sprzęgłem. Łożysko oporowe raczej odpada bo po wduszeniu sprzęgła do końca hałas by ustał. Byłem u mechanika który to robił i on twierdzi że łożyska igiełkowe też wymienił, chociaż nie wiem czy mówi prawdę. Ostatnio wymieniłem płyn hamulcowy i miałem problem z odpowietrzeniem sprzęgła, pedał mi wpadł do środka i nie szło odpowietrzyć przez odpowietrznik, jedynym sposobem było wstrzykiwanie nowego płynu przez odpowietrznik. Pedał się podniósł, biegi wchodzą normalnie. Czy mogło coś się uszkodzić po tym jak pedały wpadł? Czy może to mieć związek z tym szumem, przebierniem?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie czy wystarczy przed woskowaniem zastosować tylko cleaner czy IPA też jest wskazany? Jakie produkty najlepiej polecacie przed Poorboy's Natty's Blue? Czym najlepiej się pozbyć naklejki przezroczystej z lakieru pod antenę CB?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Sorka, że tak męczę, ale na forum wyczytałem, że stosuje się cleaner Jaka jest różnica między nim a IPA? Co lepiej zastosować? Jakieś konkretnie firmy tych kosmetyków możecie podać?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ok dzięki. W weekend atak
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nie znam się za bardzo na tym a więc wole zapytać: 1. Mycie auta (na dwa wiadra) 2. Osuszenie 3. Glinkowanie 4. Odtłuszczenie IPA 5. Ponowne mycie 6. Osuszenie 7. Wosk Czy takie zastosowanie będzie OK?