Treść opublikowana przez resiak82
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Witam. Koledzy czy ktoś z Was dolewał w swojej A4 B8 Liqui Moly Pro-Line. Czy w żaden sposób to źle nie wpłynie na DPFa?
-
Światła led raz świecą, a raz nie.
W sumie moj też jest od nowości. W jaki sposób sprawdzałeś stan akumulatora? VCDSem czy miernikiem i jakie powinno być odpowiednie?
-
Światła led raz świecą, a raz nie.
Miałeś też ten błąd co u mnie? Widzę w wątku, że pisałeś że raz nie działała lewa strona a innym razem że prawa lub nie działały dwie. U mnie jak na razie tylko lewa strona nie zapaliła się, ale nie miałem okazji więcej okazji gasić i odpalać auto. Akumulator to aż dziwne mi się wydaje, myślałem że ledy mały prąd pobierają
-
Światła led raz świecą, a raz nie.
Witam. Dzisiaj podczas jazdy zapalił mi się błąd przepalonej żarówki. Okazało się, że nie pali się led przedni lewy. Po zgaszeniu silnika i odpaleniu ponownie paliło się już normalnie. Na VCDSie wyskoczył błąd 02895 - Suply Voltage for Led Module for DRL and Parking Light; Left 012 - Electrical Fault in Circuit - Intermittent Gdzie może tkwić problem? Miał ktoś z kolegów podobną sytuacje?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam. Czy ktoś z kolegów używał wosku ADBL Quick Wax http://allegro.pl/wosk-z-efektem-wet-look-adbl-quick-wax-1l-i6847768966.html Jak się sprawdza na czarnym lakierze, czy nie pozostawia smug?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Też miałem kilka razy taką sytuację, że zgasiłem silnik jak się wypalał i jak dotąd problemu z DPF nie miałem. A więc olej to
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Nie czytaj za dużo
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Na moje to, że przerwałeś to nic się nie stało. A jeśli chodzi o olej to ja mam cały czas na full.
-
stacyjka zacina sie
Witam. Koledzy mam problem jak w temacie. Dzisiaj nie mogłem wyciągnąc kluczyka, ale po kilku próbach się udało. Postanowiłem trochę w tym gniazdku co wchodzi kluczyk przeczyścić szmatką i poczułem jak ta zapadka która jest dalej na dole została na dole i już się nie chcę podnieść. Kluczyk teraz luźno lata, można normalnie odpalić ale kuczy się nie trzyma i wypada. Czy nowa stacyjka czy jakoś idzie to naprawić?
-
Nieregularne stuki z silnika
Panowie wrzucam filmik, w którym słychać dźwięk który mnie denerwuje. Może ktoś z kolegów miał podobny problem i udało się go rozwiązać?
-
Stuki w zawieszeniu podczas ruszania i hamowania
Niestety nie rozwiązałem tego problemu. Po prostu olałem to, nie wywołuje już tego efektu. Ruszam delikatnie
-
Nieregularne stuki z silnika
Witam. Od jakiegoś czasu słyszę dziwny dźwięk jakby metaliczny z okolic alternatora. Dzieje się to na zimnym silniku, jak już się rozgrzeję to jest ok. Lepiej go słychać z zewnątrz i jest to dźwięk nieregularny. Co może być przyczyną panowie. Błędów 0 na kompie.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A pro po Tugi bo instrukcja nie po pl Po spryskaniu felgi ile czasu odczekujecie zanim zaczniecie ją szczotkować itp?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nie wiem może po prostu zbieg okoliczności
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zielona Tuga dobry preparat, ale u mnie po zastosowaniu zauważyłem, że poodpadały odważniki z felg od wyważania.
-
Podejrzane stuki w zawieszeniu
Obejrzyj kolego dobrze wahacze. Mi w Passacie na przeglądzie też nie mogli zdiagnozować problemu i w końcu sam w garażu na lewarkach kombinowałem z łomem. Wahacze lubią takie numery odstawiać
-
Polecane opony letnie
Dlatego zakupię Nexen SU1 nowe i będę miał spokój na 3 sezony.
-
Polecane opony letnie
Kupiłem bardziej ze względu na felgi. A co w tym dziwnego, że się pytam czy również u kogoś są hałaśliwe?
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Koledzy jak się Wam sprawują te opony Nexen N'Fera SU1 po dłuższym użytkowaniu?
-
Polecane opony letnie
Witam. Panowie co sądzicie o oponach Continental ContiSportContact 5 225/50 R17 94 Y. Właśnie takie zakupiłem razem z felgami, oczywiście używane. Czy ktoś z kolegów jeździ na takich oponach. Mi się gorzej na nich jeździ niż na zimówkach, dość mocny hałas w środku
-
Drgania kierownicy przy obracaniu na postoju tylko na wolnych obrotach w Audi A4 B8
Witam. Również mam problem z drganiami kierownicy. Według etki mam przewód 8K1422893CT lub 8K1422893CB. We wcześniejszych wątkach wyczytałem, że sprawe powinno załatwić wymiana na nowszy 8K1422893R. Czy próbował ktoś z kolegów wymienić samemu ten przewód? Czy jest to skomplikowana wymiana?
-
Podejrzane stuki w zawieszeniu
Witam. Mam taki problem, gdy na cofam na skręconych kołach to następuje stuknięcie (pojedyncze) dość mocno słyszalne w kabinie. Dźwięk wydobywa się z okolic prawego przedniego koła. Przy ruszaniu do przodu tego nie zauważyłem. Co to może być panowie?
-
Znaczenie ET Felgi
OK dzięki. Czyli 17mm będzie więcej wystawać. Tylko czy technicznie wszystko będzie ok?
-
Znaczenie ET Felgi
Witam. Czy felgi z oponami o parametrach 7,5"x17 ET 28 podejdą do a4 b8? Chodzi mi przede wszystkim o et. Rozumiem że felga będzie o 17mm bardziej schowane. Proszę o odpowiedź użytkowników takich felg.
-
Felga 7.5x17" - ET 28 czy będzie pasować do A4 B8
Witam. Czy felgi z oponami o parametrach 7,5"x17 ET 28 podejdą do a4 b8? Chodzi mi przede wszystkim o et. Rozumiem że felga będzie o 17mm bardziej schowane. Proszę o odpowiedź użytkowników takich felg.