Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

resiak82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez resiak82

  1. Witam. Koledzy czy ktoś z Was dolewał w swojej A4 B8 Liqui Moly Pro-Line. Czy w żaden sposób to źle nie wpłynie na DPFa?
  2. W sumie moj też jest od nowości. W jaki sposób sprawdzałeś stan akumulatora? VCDSem czy miernikiem i jakie powinno być odpowiednie?
  3. Miałeś też ten błąd co u mnie? Widzę w wątku, że pisałeś że raz nie działała lewa strona a innym razem że prawa lub nie działały dwie. U mnie jak na razie tylko lewa strona nie zapaliła się, ale nie miałem okazji więcej okazji gasić i odpalać auto. Akumulator to aż dziwne mi się wydaje, myślałem że ledy mały prąd pobierają
  4. Witam. Dzisiaj podczas jazdy zapalił mi się błąd przepalonej żarówki. Okazało się, że nie pali się led przedni lewy. Po zgaszeniu silnika i odpaleniu ponownie paliło się już normalnie. Na VCDSie wyskoczył błąd 02895 - Suply Voltage for Led Module for DRL and Parking Light; Left 012 - Electrical Fault in Circuit - Intermittent Gdzie może tkwić problem? Miał ktoś z kolegów podobną sytuacje?
  5. Witam. Czy ktoś z kolegów używał wosku ADBL Quick Wax http://allegro.pl/wosk-z-efektem-wet-look-adbl-quick-wax-1l-i6847768966.html Jak się sprawdza na czarnym lakierze, czy nie pozostawia smug?
  6. Też miałem kilka razy taką sytuację, że zgasiłem silnik jak się wypalał i jak dotąd problemu z DPF nie miałem. A więc olej to
  7. Nie czytaj za dużo
  8. Na moje to, że przerwałeś to nic się nie stało. A jeśli chodzi o olej to ja mam cały czas na full.
  9. resiak82 odpowiedział(a) na dzg temat w Audi A4 B8
    Witam. Koledzy mam problem jak w temacie. Dzisiaj nie mogłem wyciągnąc kluczyka, ale po kilku próbach się udało. Postanowiłem trochę w tym gniazdku co wchodzi kluczyk przeczyścić szmatką i poczułem jak ta zapadka która jest dalej na dole została na dole i już się nie chcę podnieść. Kluczyk teraz luźno lata, można normalnie odpalić ale kuczy się nie trzyma i wypada. Czy nowa stacyjka czy jakoś idzie to naprawić?
  10. resiak82 odpowiedział(a) na gorciu temat w 2.0TDI
    Panowie wrzucam filmik, w którym słychać dźwięk który mnie denerwuje. Może ktoś z kolegów miał podobny problem i udało się go rozwiązać?
  11. Niestety nie rozwiązałem tego problemu. Po prostu olałem to, nie wywołuje już tego efektu. Ruszam delikatnie
  12. resiak82 odpowiedział(a) na gorciu temat w 2.0TDI
    Witam. Od jakiegoś czasu słyszę dziwny dźwięk jakby metaliczny z okolic alternatora. Dzieje się to na zimnym silniku, jak już się rozgrzeję to jest ok. Lepiej go słychać z zewnątrz i jest to dźwięk nieregularny. Co może być przyczyną panowie. Błędów 0 na kompie.
  13. A pro po Tugi bo instrukcja nie po pl Po spryskaniu felgi ile czasu odczekujecie zanim zaczniecie ją szczotkować itp?
  14. Nie wiem może po prostu zbieg okoliczności
  15. Zielona Tuga dobry preparat, ale u mnie po zastosowaniu zauważyłem, że poodpadały odważniki z felg od wyważania.
  16. Obejrzyj kolego dobrze wahacze. Mi w Passacie na przeglądzie też nie mogli zdiagnozować problemu i w końcu sam w garażu na lewarkach kombinowałem z łomem. Wahacze lubią takie numery odstawiać
  17. Dlatego zakupię Nexen SU1 nowe i będę miał spokój na 3 sezony.
  18. Kupiłem bardziej ze względu na felgi. A co w tym dziwnego, że się pytam czy również u kogoś są hałaśliwe?
  19. Koledzy jak się Wam sprawują te opony Nexen N'Fera SU1 po dłuższym użytkowaniu?
  20. Witam. Panowie co sądzicie o oponach Continental ContiSportContact 5 225/50 R17 94 Y. Właśnie takie zakupiłem razem z felgami, oczywiście używane. Czy ktoś z kolegów jeździ na takich oponach. Mi się gorzej na nich jeździ niż na zimówkach, dość mocny hałas w środku
  21. Witam. Również mam problem z drganiami kierownicy. Według etki mam przewód 8K1422893CT lub 8K1422893CB. We wcześniejszych wątkach wyczytałem, że sprawe powinno załatwić wymiana na nowszy 8K1422893R. Czy próbował ktoś z kolegów wymienić samemu ten przewód? Czy jest to skomplikowana wymiana?
  22. Witam. Mam taki problem, gdy na cofam na skręconych kołach to następuje stuknięcie (pojedyncze) dość mocno słyszalne w kabinie. Dźwięk wydobywa się z okolic prawego przedniego koła. Przy ruszaniu do przodu tego nie zauważyłem. Co to może być panowie?
  23. OK dzięki. Czyli 17mm będzie więcej wystawać. Tylko czy technicznie wszystko będzie ok?
  24. Witam. Czy felgi z oponami o parametrach 7,5"x17 ET 28 podejdą do a4 b8? Chodzi mi przede wszystkim o et. Rozumiem że felga będzie o 17mm bardziej schowane. Proszę o odpowiedź użytkowników takich felg.
  25. Witam. Czy felgi z oponami o parametrach 7,5"x17 ET 28 podejdą do a4 b8? Chodzi mi przede wszystkim o et. Rozumiem że felga będzie o 17mm bardziej schowane. Proszę o odpowiedź użytkowników takich felg.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.