Treść opublikowana przez resiak82
-
[B8 CAG] Trzeszczenie
Wymienię dziada i zobaczę czy będzie ok. Na szczęście nie jest duży koszt tego sworznia
-
[B8 CAG] Trzeszczenie
U mnie właśnie już nie wchodzi olej więcej po wstrzyknięciu od razu wypływa. Chyba zostaje wymiana na nowy
-
[B8 CAG] Trzeszczenie
Też tak właśnie myślałem, że może być to sworzeń. Jakoś w styczniu też mi trzeszczało i wstrzyknąłem olej w gumę sworznia i po ok 3 dni przestało. Teraz jest marzec i znowu zaczęło. I teraz nie wiem czy wstrzyknięcie oleju pomogło czy po prostu zbieg okoliczności, że przestało (mrozy itd) Dzisiaj próbowałem znowu wstrzyknąć tam olej, ale niestety od razu wypływał z nadmiaru.
-
[B8 CAG] Trzeszczenie
Witam. U mnie również trzeszczy, skrzypi właśnie przejeżdżając przez progi zwalniające. Czy to może być łącznik stabilizatora? Jeśli tak to jest problem z jego wymianą?
-
Stuki w zawieszeniu podczas ruszania i hamowania
Witam. Mam taki problem. Kiedy cofnę trochę gwałtowniej słyszę stuknięcie czasami dwa, po tym gwałtowniej ruszam do przodu również słyszę ten trzask, puknięcie. Dzieję się to tylko jak najpierw cofnę i później do przodu. Przy ruszeniu gwałtowniej tylko do przodu nic się nie dzieje. Na stacji diagnostycznej na szarpakach niby OK. Pukanie te było słychać jakby bardziej prawa strona lub środek. Gościu na stacji twierdzi, że coś z przegubem (jakiś luz we wielowpuście przegubu czy coś takiego) Stuknięcie ma taki dziwny dźwięk jakby "strzelanie" z zabawki na kapiszony tylko ciszej.
-
Wypalanie DPF
To spoko, dzięki
- Wypalanie DPF
- Wypalanie DPF
-
Wypalanie DPF
Witam. Koledzy jak wygląda z moim DPFem? Robię raczej krótkie odcinki po ok 30 km dziennie. Ostatnio jak jechałem dłuższy odcinek stałą prędkością obr ok 2200/2300 to zauważyłem wypalanie. Czy robić co jakiś czas lepiej taką przejażdżkę w celu wypalania? Bo nie wiem czy na tak krótkich odcinkach to się uda
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Dla kolegów, którzy mają błąd 4892. U mnie pomogło rozruszanie tego białego plastyku lewo, prawo i dosyć konkretne dmuchanie z kompresora w to. Tam lubi zbierać się olej, a więc jest dobrze go dobrze potraktować powietrzem. Błąd wychodzi przez to, że ta zębatka lubi się zawieszać i nie wracać do swojego położenia. Mi jak na razie to pomogło.
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
A więc tydzień pojeździłem co prawda nie długie odcinki, ale jak na razie na wielki plus czyszczenie. 0 błędów
-
ile płynu chłodniczego
A więc po wymianie weszło mi 6l + później dolewka ok 0,2l
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok, jutro zadzwonię do nich. Zobaczymy jaki cennik mają za sedana
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki kolego. Rozumiem, że sprawdzone?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, Poznań lub okolice i sprawdzone przez Was przyciemnianie szyb? Możecie coś polecić?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki za zainteresowanie się
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Do wosku Finish Kare BWM 101
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki. Pozdrawiam
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki bardzo kolego. Czyli ADBL QD1 się sprawdzi? Takie coś mi wcisnęli kiedy kupowałem wosk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki bardzo w weekend spróbuję. Jeszcze jedno pytanie mam; Auto mam zrobione woskiem i po kolejnym myciu zawsze wycieram mikrofibrą do sucha. Czym najlepiej zrobić po wytarciu aby auto ładnie się świeciło? Kolor auta to czarny
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie. Czym najlepiej się pozbyć naklejki przezroczystej z nadwozia? Poprzedni właściciel zastosował ją pod antene CB radia.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Aha, dzięki. Pierwszy raz mi się to przydarzyło.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. Dzisiaj chciałem pobawić się VCDS i kiedy wszedłem w Engine wyświetliło mi się takie okienko. Nie wszystkie funkcje były dostępne. Wyszedłem z programu i już przy następnym włączeniu tego nie było. Co to koledzy oznacza?
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Na razie nic już nie dotykam. Po prostu będę jeździł i co jakiś czas sprawdzę błędy. Mam nadzieje, że będzie OK