Treść opublikowana przez resiak82
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nie za bardzo wiem o co chodzi Nie chcę czegoś poprzestawiać. Trudno, może ktoś mi wytłumaczy bardziej łopatologicznie
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Mogę prosić jaśniej? Mam wpisać coś w rubryce binary? Sorka, ale vcds nie jest moją mocną stroną
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. Chodzi mi o doświetlenie zakrętów i robię tak jak opisane jest w 1 poscie 09-Cent.Elekt. ---> Coding-07 Long Coding Helper BYTE 4 Bit 0 zmiana z 0 na 1. Niestety u mnie nie ma 4 Bit http://www.fotosik.pl/zdjecie/183a61d003b2311b
-
Potrzebny mechanik Poznań i okolice
Witam. Potrzebuję mechanika, który wymieni w pompie oleju zabierak, imbusik w Poznaniu lub okolicach.
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Witam. Czy ktoś z kolegów z Poznania lub okolic wymieniał imbusik lub ma jakiegoś polecanego mechaniora? Chciałem sam to zrobić, ale nie wiem czy ogarnę Koledzy, czym najlepiej uszczelnić miskę olejową przy ponownym zakładaniu jej? Będę raczej sam próbował się dostać do imbusika w pompie
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
A więc opinie są różne
-
Wymiana odbojnika, osłony amortyzatora tył
Dzięki za odpowiedź
-
Wymiana oświetlenia wnętrza w A4 B8 na LED-owe
Witam. Czy przy wymianie na ledy oświetlenia rejestracji wywali błąd?
-
Wymiana odbojnika, osłony amortyzatora tył
Witam. Czy ktoś z kolegów wymieniał odboje amortyzatora z tyłu? U mnie są bardzo skruszałe , praktycznie ich nie ma. Może ktoś opisać procedure? Trzeba ściągać cały amor itd? Z góry dzięki za informację
-
Odczuwalne drgania.
Znajomy mi mówił, że w Seacie też tak ma. Może po prostu ma to ułatwiać ruszanie
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Dzięki kolego na informację
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Ja bylem u kolegi i on mial kompresor z banakiem to wypompowalismy olej. Wlalem 4.7 litra i bylo idealnie. Niestety nie wiem jak będzie jak cala miske zrzucisz. Kupilem bagnet ale zgadza sie z tym co mmi pokazuje wiec juz z niego nie korzystam za bardzo takze nie wiem czy jest sens kupowac.Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Jaki bagnet zakupiłeś? Czy on był przeznaczony do wsadzania do w miejsce które zaznaczyłem strzałką na foto?
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Czyli nie ma sensu się bawić w bagnet? A jeśli zwale całą miskę to nie wejdzie wtedy trochę więcej?
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam. Przymierzam się do wymiany oleju i chcę to zrobić sam. Mam pytanie; czy na załączonym zdjęciu(link http://www.fotosik.pl/zdjecie/c63175d8d3556294)miejsce zaznaczone strzałką służy sprawdzania miarką oleju? Jeśli tak to jaką najlepiej zastosować miarkę i jak z niej odczytywać właściwy poziom. Poziom oleju, który pokazuje MMI nie jest dokładny i jest na ciepłym silniku, a więc bagnet jest najbardziej dokładny. Od razu przy wymianie oleju chciałem zdjąć miskę olejową w celu zajrzenia do słynnego imbusika. Czy jest problem aby w CAGA do niego dotrzeć?
-
Odczuwalne drgania.
Może dlatego że masz inny silnik . Koledzy pisali o silniku 2.0 B8
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Czy MMI = nawigacja. Czy również MMI to radio? Bo nie do końca to kumam W żaden sposób nie mogę wejść w menu serwisowe, jestem ciekawy czy uda mi się uaktywnić bluetootha zakładając, że jest. Dzwoniąc do serwisu aby sprawdzili mi po Vinie historie pojazdu, gościu powiedział mi, że moje auto kwalifikuje się na jakąś akcje serwisową i że wgrają mi nowego softa. Czy warto w ogóle jechać i to zrobić?
-
Kasowanie inspekcji olejowej oraz serwisowej w Audi A4 B8
Witam. Zapala mi się "service due" czy to oznacza inspekcje Serwisową? Czy poprzez vcds i wybraniu opcji SRI reset załatwi sprawę? Z góry dziękuję za informację
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Czyli trzeba to robić przy włączonej taczce? Gdzieś znalazłem instrukcje, że nie jest wymagany zapłon Czy aby sprawdzić stan oleju również musi być wlaczony zaplon ? http://mr-fix.pl/wpis/poziom-oleju-audi-mmi-2g-aktywacja/
-
Zabierak, imbusik Pompa oleju
Dzięki kolego, pozdrawiam Tylko wydaje mi się, że ten co napisałeś to będzie ten dłuższy. Do mojego autka chyba podchodzi 77mm Ten będzie poprawny chyba 03G115281F
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam. Mam problem, nie mogę w żaden sposób sprawdzić jakie mam MMI. Przy naduszeniu car i potem setup wychodzi informacja "there are no further vehicle settings available". Również nie widzę na mmi stan poziomu oleju. Jak wejdę w tę opcje to wyskakuje informacja "Switch ignition on to configure system" O co tu chodzi?
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Witam. Dlaczego na wyświetlaczu mmi nie widzę stanu oleju. Przy wejściu w opcje car żadna z opcji mi się nie otwiera, tylko jedna. Wyświetla się informacja "switch ignition on to configure system"
-
Zabierak, imbusik Pompa oleju
Witam. Jaki będzie nr zabieraka? Silnik CAGA
-
Odczuwalne drgania.
Dzięki chłopaki
-
Odczuwalne drgania.
Nie chodzi mi przy ruszaniu bez gazu. Chodzi mi o to jak tylko na odpalonym silniku wciśniesz sprzęgło i puścisz je to wtedy obroty podskakakują i zaraz spadają ale bez gazu
-
Odczuwalne drgania.
Ok, dzięki czekam za odpowiedzią