Treść opublikowana przez Osta
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Można wiedzieć co to za felgi?
-
Zderzak I Dyfuzor Tylny Poliftowy
Czyli żeby zrobić przód sline w avancie (2008-2011) trzeba wymieniać maskę, błotniki ,zderzak lampy i ślizgi? Czy Ci chodziło o przerobienie na polifta? Bo już nie rozumiem jak tak
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Dzięki Czyli do mojej nawigacji 3G Basic ta karta będzie dobra? Bo bym kupił od razu 2szt
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Czy to wystarczy do czyszczenia wnętrza samochodu? Plastiki, kokpit? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5794833403&reco_id=bd1c027e-0f18-11e6-9ba4-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201 Czy przed użyciem tego trzeba jeszcze czymś przetrzeć?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Co polecacie do mycia felg? Myślałem o tym http://allegro.pl/shiny-garage-monster-wheel-cleaner-plus-gel-krwawi-i6039858925.html
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Dzięki. A jakie karty sd będą odpowiednie do tego MMI?
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Panowie jaką ja mam nawigację? 3G+ Basic? Co jeszcze mam w tej nawigacji? Czy mogę puszczać muzykę z telefonu po przez bt czy tylko aux? Ile by kosztowało wgranie polskiego menu i najaktualniejszych map? Jak połączyć telefon żebym miał kontakty w nawigacji? Próbowałem i niby mogę dzwonić ale wolałbym mieć te kontakty zapisane już na tym dysku. Bo z tego co zauważyłem to mam dysk twardy 8gb ale nie jestem pewny Czy można przerobić z MMI 3G+ Basic na MMI 3G+ HIGH? Ile to kosztuje i co dostajemy w zamian? Mam również oryginalną płytkę z mapami z 2011r i mam jeszcze jakąś płytkę audi multimedia https://zapodaj.net/3fe449e75175b.jpg.html https://zapodaj.net/3037a73d3730f.jpg.html https://zapodaj.net/dec33b29a1de0.jpg.html https://zapodaj.net/232b87d9ad6ea.jpg.html https://zapodaj.net/fb9569dcdf0c9.jpg.html
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Kolego, jaki masz tutaj rozmiar felg i et/dystanse (co trzeba jeszcze zmienić żeby tak wyglądało)? Bo mam A4 B8 z 2011r z zawieszeniem 1BA Nic nie ociera nawet jak się jedzie w cztery osoby i bagaże? Mógłbyś podrzucić link do tych sprężyn? Wygląda elegancko
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
U mnie się nie poziomuje ;/ Mam bixenon, jakieś rady?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Autko mega, środek robi wrażenie, te fotele to bajka @up Co do zabezpieczenia auta, co masz na myśli?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
To już nie wiem czy warto dopłacać za oryginalny skoro kosztuje prawie dwa razy tyle
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Czy do 2.0 TDI 170km CAHA idzie inny rozrząd niż do innych wersji silnikowych? Bo znajomy mówił że może załatwić za 650zł dobry rozrząd razem z pompą i tak sięzastanawiam czy to nie jakiś tani zamiennik?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Od jakich obr i na jakim biegu czuć że wasze CAHA 170km zaczyna ciągnąć? Bo po przesiadce z 1.9tdi 110km jakoś nie mogę się przyzwyczaić
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jaki jest mniej więcej bezpieczny program przy silniku CAHA 170km? W jakie wartości momentu i km można celować? Wiem, że to zależy od ogólnego stanu silnika i tuner nam to powie. Jaką moc po programie mają wasze B8 z silnikiem CAHA? Jak sprzęgło, dwumasa? Czy należy zmieniać coś jeszcze np większy IC?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Jaki jest mniej więcej koszt oryginalnych tarcz i klocków do A4 B8? Czeka mnie wymiana, bo oryginalne są zjechane i się zastanawiam czy wsadzić oryginalne czy jakieś inne? Nie interesuje mnie żadne "rezanie". Od razu bym wymienił przód i tył.
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Może ktoś wie jaki kod posiada elektryczna klapa? A4 B8 CAGA. Chciałbym sprawdzić.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Czyli w sumie się nie opłaca z 2g na 3g bo to koszt rzędu pewnie 4 klocków
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Dużo jest rezania przy zmianie na mmi 3g?
-
Zderzak I Dyfuzor Tylny Poliftowy
Czyli podsumowując: 1. Da się bez żadnych problemów zmienić lampy i zderzaki (przód/tył) w A4 B8 przedlift na sline ale już z poliftowymi sline będzie problem w sedanie? 2. W Avancie problemu nie ma w żadnym przypadku?
-
Lifting Audi A4 B8
Witam. W którym roku został przeprowadzony lifting Audi A4 B8? Bo w internecie znalazłem różne informacje. Jedni piszą że 2011r a drudzy 2012 i sam nie wiem. Czy warto dopłacać do polifta czy raczej te różnice są małe? Pozdrawiam