Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

larguss

Pasjonat

Treść opublikowana przez larguss

  1. W ASO koszt 250 zł jakby ktoś potrzebował. Mi na szczęście udało się uzyskać kod od poprzedniego właściciela
  2. Witam. Dziś po wyjęciu i włożeniu radia RNS-E poprosiło mnie o kod PIN. Radio było dokładane, ale przez poprzedniego właściciela. Gdzie w okolicy Legionowa/Warszawy mógłbym to w miarę tanio zrobić? A może istnieje możliwość samodzielnego odblokowania? Na dole ekranu wyświetlany jest jakiś dłuższy numer. Wyczytałem ze 4 ostatnie cyfry to kod, jednak nie działa.
  3. Odświeżam wątek. Ma ktoś sposób na odkodowanie radia?
  4. larguss odpowiedział(a) na RadzJo temat w Audi A4 B7
    Ja oklejalem rybia łuskę. Polecam zetrzeć papierem przed oklejaniem. W miejscach gdzie zrobiłem to nie dokładnie przebija wzór. Folia jaka oklejalem to 3M DI-NOC. Do ogrzewania używałem suszarki. Miejscami wspierałem się primerem. Jak na pierwszy raz wyszlocalkiem ładnie;) https://goo.gl/photos/wAtyh2WNPftVZaKF8
  5. Dzięki kolego. Jestem już po wymianie i potwierdzam. Blachy drzwi od avant pasują do sedana.
  6. Kolrdzy Jarek_ i Mikołaj276. Jak z trwałością tego sposobu? Farba nie odłazi? Pozdrawiam
  7. Mam podobny problem. Jaki wlutowac rezystor aby się nie grzało?
  8. Odświeżam temat. Pasują drzwi od avant do sedana? Ramkę mogę przełożyć. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Co powiecie o bluresponse 205/55 R16?
  10. No więc padło na 2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-4x-Cree-XB-D-METAL-SILVER-20W-biala-4500k/1547 1x http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-do-DRL-do-AUDI-A3-8P-%2CA4-B7%2C-A8%2C-VW-Passat-CC%2C-EXEO%2C-Fiat-500%2C-Mito/722 2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/W5W-T10-24xSMD-3014-biala-4500k/1355 2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-Kasownik-bledu-W5W-T10-v2.0-z-radiatorem/526 I teraz pytanie co do montażu oporników. Od świateł dziennych jest po prostu wrzucony do środka lampy, a opornik od postojówek jest podwieszony za kabelki tak żeby radiatorek niczego nie dotykał. Czy jest to bezpieczne rozwiązanie? Czy konieczne jest wyciągnięcie opornika od postojówek na zewnątrz i przyczepienie do jakiegoś metalu? Co z opornikiem od drl? Proszę o pomoc.
  11. larguss odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Specjalnie jeszcze teraz pojechałem się przejechać. Na początku nic nie mruga. Jeżdzę, górki, dołki, ostre zakręty, delikatne, szybko wolno i nic. Po kilkunastu minutach jazdy zaczeły mrugać. Bez względu na to jak jechałem. Po wjechaniu na działkę nagrałem krótki filmik. https://www.youtube.com/watch?v=nOamJlEjgBI
  12. larguss odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Kupiona przetwornica pochodzi z 04.05.2007? Kupiona od xenon-serwis.pl Czyli reklamować?
  13. larguss odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Panowie mam problem z prawym biksenonem. Otóż mruga. Zamieniłem stronami ksenony i bez poprawy. Kupiłem nową przetwornice, niestety okazało się że problem dalej występuje. Macie jakieś pomysły. Dodam że są momenty gdzie nie mruga w ogóle a czasami to co chwilę...
  14. Pojeździłem dziś i niestety nie udało mi się znaleźć nikogo w okolicy kto zajął by się instalacją BRC. Na piątek umówiłem się na Ostrobramską 38a. Korzystał ktoś kiedyś?
  15. Gdzie dokładnie u tego gazownika byłeś? Jestem z Legionowa, a samochodzik posiadam od miesiąca. Potrzebuję namiary na dobrego gazownika. Polecasz?
  16. larguss opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam. Nie mogę znaleźć miarki/bagnetu oleju do a4 b7 1.8t bfb sedan 2005r. Czy jest taka sama jak w b6? Na allegro w aukcjach nie ma napisane żeby pasowały do b7. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  17. Witam wszystkich. Nazywam się Kamil i mieszkam w okolicach Warszawy. 2 tygodnie temu kupiłem Audi A4 B7 1.8T BFB. Póki co wrażenia z jazdy bardzo pozytywne. Czeka mnie jeszcze kilka drobnych rzeczy do zrobienia, ale mam nadzieje ze z Waszą wiedzą pójdzie zdecydowanie łatwiej. Pozdrawiam
  18. Dalej nikomu nie udało się rozwiązać problemu?
  19. Może warto byłoby napisać tutaj dla innych a nie PW
  20. Witam. Przymierzam się do wymiany rozrządu. Jakich firm kupić poszczególne podzespoły? Lepiej kupić w sklepie (np. Intercars) czy w ASO?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.