Treść opublikowana przez larguss
-
Odblokowanie radia RNS-E
W ASO koszt 250 zł jakby ktoś potrzebował. Mi na szczęście udało się uzyskać kod od poprzedniego właściciela
-
Odblokowanie radia RNS-E
Witam. Dziś po wyjęciu i włożeniu radia RNS-E poprosiło mnie o kod PIN. Radio było dokładane, ale przez poprzedniego właściciela. Gdzie w okolicy Legionowa/Warszawy mógłbym to w miarę tanio zrobić? A może istnieje możliwość samodzielnego odblokowania? Na dole ekranu wyświetlany jest jakiś dłuższy numer. Wyczytałem ze 4 ostatnie cyfry to kod, jednak nie działa.
-
RNS-E dekoder kodu PIN
Odświeżam wątek. Ma ktoś sposób na odkodowanie radia?
-
Oklejanie dekorów
Ja oklejalem rybia łuskę. Polecam zetrzeć papierem przed oklejaniem. W miejscach gdzie zrobiłem to nie dokładnie przebija wzór. Folia jaka oklejalem to 3M DI-NOC. Do ogrzewania używałem suszarki. Miejscami wspierałem się primerem. Jak na pierwszy raz wyszlocalkiem ładnie;) https://goo.gl/photos/wAtyh2WNPftVZaKF8
-
Drzwi błotniki Sedan vs avant . Jakie sa róznice ?
Dzięki kolego. Jestem już po wymianie i potwierdzam. Blachy drzwi od avant pasują do sedana.
-
regeneracja tunelu środkowego
Kolrdzy Jarek_ i Mikołaj276. Jak z trwałością tego sposobu? Farba nie odłazi? Pozdrawiam
-
Jaki rezystor do oryginalnych lampek LED podświetlenia tablicy w A4 B7?
Mam podobny problem. Jaki wlutowac rezystor aby się nie grzało?
-
Drzwi błotniki Sedan vs avant . Jakie sa róznice ?
Odświeżam temat. Pasują drzwi od avant do sedana? Ramkę mogę przełożyć. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Co powiecie o bluresponse 205/55 R16?
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
No więc padło na 2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-4x-Cree-XB-D-METAL-SILVER-20W-biala-4500k/1547 1x http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-do-DRL-do-AUDI-A3-8P-%2CA4-B7%2C-A8%2C-VW-Passat-CC%2C-EXEO%2C-Fiat-500%2C-Mito/722 2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/W5W-T10-24xSMD-3014-biala-4500k/1355 2x http://sklep.motohid.pl/pl/p/Filtr-CAN-Kasownik-bledu-W5W-T10-v2.0-z-radiatorem/526 I teraz pytanie co do montażu oporników. Od świateł dziennych jest po prostu wrzucony do środka lampy, a opornik od postojówek jest podwieszony za kabelki tak żeby radiatorek niczego nie dotykał. Czy jest to bezpieczne rozwiązanie? Czy konieczne jest wyciągnięcie opornika od postojówek na zewnątrz i przyczepienie do jakiegoś metalu? Co z opornikiem od drl? Proszę o pomoc.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Specjalnie jeszcze teraz pojechałem się przejechać. Na początku nic nie mruga. Jeżdzę, górki, dołki, ostre zakręty, delikatne, szybko wolno i nic. Po kilkunastu minutach jazdy zaczeły mrugać. Bez względu na to jak jechałem. Po wjechaniu na działkę nagrałem krótki filmik. https://www.youtube.com/watch?v=nOamJlEjgBI
-
Bixenon Xenon od A do Z
Kupiona przetwornica pochodzi z 04.05.2007? Kupiona od xenon-serwis.pl Czyli reklamować?
-
Bixenon Xenon od A do Z
Panowie mam problem z prawym biksenonem. Otóż mruga. Zamieniłem stronami ksenony i bez poprawy. Kupiłem nową przetwornice, niestety okazało się że problem dalej występuje. Macie jakieś pomysły. Dodam że są momenty gdzie nie mruga w ogóle a czasami to co chwilę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojeździłem dziś i niestety nie udało mi się znaleźć nikogo w okolicy kto zajął by się instalacją BRC. Na piątek umówiłem się na Ostrobramską 38a. Korzystał ktoś kiedyś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie dokładnie u tego gazownika byłeś? Jestem z Legionowa, a samochodzik posiadam od miesiąca. Potrzebuję namiary na dobrego gazownika. Polecasz?
-
Miarka oleju 1.8T
Witam. Nie mogę znaleźć miarki/bagnetu oleju do a4 b7 1.8t bfb sedan 2005r. Czy jest taka sama jak w b6? Na allegro w aukcjach nie ma napisane żeby pasowały do b7. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Nazywam się Kamil i mieszkam w okolicach Warszawy. 2 tygodnie temu kupiłem Audi A4 B7 1.8T BFB. Póki co wrażenia z jazdy bardzo pozytywne. Czeka mnie jeszcze kilka drobnych rzeczy do zrobienia, ale mam nadzieje ze z Waszą wiedzą pójdzie zdecydowanie łatwiej. Pozdrawiam
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
Dalej nikomu nie udało się rozwiązać problemu?
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
Może warto byłoby napisać tutaj dla innych a nie PW
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
Witam. Przymierzam się do wymiany rozrządu. Jakich firm kupić poszczególne podzespoły? Lepiej kupić w sklepie (np. Intercars) czy w ASO?