Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Plakietka exclusive ładnie się zgrywa z dekorem. Już się nie mogę doczekać aż u mnie wpadnie
  2. Kiere przerabiałeś z nieściętej na sciętą? Ciekawy projekt, będę obserwował
  3. Ciąg dalszy detailingu...
  4. Dzięki, aż szkoda jeździć teraz
  5. Na pewno i to z każdej możliwej strony
  6. Pogoda dopisała, to zająłem się wnętrzem i przetarłem pod maską... Pod maską... No i zapowiedź małego modziku, można strzelać co to będzie Pozdrawiam
  7. Mały update, z autem ostatnio sporo się działo od strony mechanicznej. Pewnego dnia zapalił się check i TFSI zaczęło pracować, jak diesel. Pierwszy mechanik nie poradził sobie z naprawą i niepotrzebnie wymienił rozrząd. Ale przynajmniej mam nowy rozrząd. Drugi mechanik trafnie zdiagnozował usterkę i okazało się, że usterka leży zupełnie gdzie indziej, po stronie elektronicznej. Przyczyną był czujnik wałka rozrządu, sterujący zmiennymi fazami. To tak tytułem wstępu W aucie zostały wymienione: - kompletny rozrząd wraz ze ślizgami - magnesy + czujniki wałka zmiennych faz rozrządu - olej silnika shell helix ultra 5w30 - olej w skrzyni biegów - zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego Dzisiaj auto przeszło pozytywnie przegląd techniczny W najbliższym czasie czekam na filtr, który jest na bardziej zasmogowane rynki. Jest na niego miejsce w podszybiu od strony pasażera. Auto ma się dobrze, nic tylko cieszyć się jazdą ?
  8. Proponuję spota w poznaniu przy M1 Norauto. Niedziela 14 kwietnia godzina 17 Pozdrawiam i zapraszam
  9. Musiałem się przyłączyc, do chłopaków z opla
  10. Witam, ktoś chętny dzisiaj na spota w Poznaniu przy m1 norauto? Godzina 17 Pozdrawiam
  11. Przecież masz ogarniętą
  12. Możemy coś pomyśleć w najbliższym czasie :)
  13. No, w końcu autko zagościło na a4 klub
  14. To zdecydowanie, ja pewnie gdzieś pod koniec marca wrzucę letnie kółka
  15. Hehe, powiedzmy że zrewanżowałem się Miałem już wcześniej te graty i po twojej aktualizacji tematu, ja też postanowiłem się pochwalić
  16. Na wiosnę 2019 Czarne dekle + czarne zaślepki śrub + porównanie ori vs black
  17. Dokładnie tak, piano black mi się w środku w ogóle nie podoba. Szkoda że audi nie zrobiło tunelu środkowego i ramki zegarów ze stali.
  18. Też tak uważam, myślałem że jestem sam z tą chorobą Miałem już nie przerabiać auta, ale na wiosne wpadnie kilka drobnostek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.