Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deyv92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deyv92

  1. Panowie mam takie pytanko poniewaz sie wybieram do gazownika na przeglad , mam problem z gazem co jakis czas samochod szarpie raz na zimnym raz na cieplym ale tylko na lpg, oraz spalanie z 11 na 13 poszlo czy to wina rozjechanych mapek czy cos innego moze byc? dodam jeszcze ze przelatane 14k km bez przegladu
  2. witam mam zamiar zakupic felgi stalowe na zime i opony do tego i chce o porade jaki rozmiar stalowej ma byc kiedy teraz mam alu 15 195/65 et 37 7x15
  3. czyli suma sumarow ogolny koszt naprawy?
  4. Panowie co sadzicie o tym zestawie zamontowanym w moim samochodzie?
  5. Deyv92 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam dzisiaj zabralem sie za czyszczenie przeplywomierza poniewaz chcialem zobaczyc roznice w dawce powietrza na logach dynamicznych . Po wyczyszczenie zrobilem test i niestety nadal jest 85-90 masa powietrza maksymalnie. Czy jest sens wymieniac na nowa zeby osiagnac ta maksymalna dawke 105g i czy bedzie jakas roznica w jezdzie miedzy obecnymi wartosciami? Dodam ze bledow zadnych nie mam na vagu pozdrawiam
  6. Deyv92 odpowiedział(a) na yachu1 temat w 2.0
    Witam dzisiaj zabralem sie za czyszczenie przeplywomierza poniewaz chcialem zobaczyc roznice w dawce powietrza na logach dynamicznych . Po wyczyszczenie zrobilem test i niestety nadal jest 85-90 masa powietrza maksymalnie. Czy jest sens wymieniac na nowa zeby osiagnac ta maksymalna dawke 105g i czy bedzie jakas roznica w jezdzie miedzy obecnymi wartosciami? Dodam ze bledow zadnych nie mam na vagu pozdrawiam
  7. witam panowie czy ktos z was wie ile kosztowac mnie bedzie zakup calego zestawu ? ramiona i piora bo mi posiadaly uchwyty i musze calosc wymienic?
  8. http://vaglog.pl/log_267686.html http://vaglog.pl/log_267687.html Witam postanowilem zrobic logi na sprawnej kierownicy powietrza oto one, pierwszy link na pb drugi na lpg , prosze o analize i ew . podpowiedz co moge zrobic jesli jest cos nie tak. Pozdr
  9. panowie ile kosztuje nowa przeplywka ?
  10. Deyv92 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam panowie czy ktos moze podpowiedziec gdzie moge dostac najpredzej ta zaslepke do oslony hamulca recznego , poniewaz strasznie mi lata i sie tlucze podczas jazdy
  11. Witam panowie dopadl mnie tym razem taki blad w ALTku 17698 P1290 4522 Czujnik temperatury silnika ECT, układ kontroli układu - wysoki sygnał > ECT, przewody , jest to czujnik g83 i stad moje pytanie czy padl calkiem czujnik czy cos innego jest zdupcone, wtyczka czujnika czysta nie zasniedziala , pozdrawiam ------------------------ jesli nie problem czy ktos moze doradzic co moze byc walniete w drugim aucie audi a3 1.6 8l . dodam ze faluja obroty i nie moge dojsc konca co jest przyczyna,czy to wina wtryskiwaczy ?, po podpieciu sa nastepujace bledy 16556 P0172 Wyważenie paliwa – system wzmocniony (bank 1) B 16522 P0138 O2 obwód czujnika - wysokie napięcie (bank 1 sensor 2) A 17584 P1176 44B0 Korekcja Lambda za katalizatorem, bank 1 przekroczony limit pozdrawiam
  12. Deyv92 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Mam problem bowiem od pewnego czasu zaczyna mi momentami ostro trzepac kierownica w jedna i w druga strone raz przy wysokich predkosciach raz przy niskich. Wstepnie zauwazylem ze z lewej strony przy drazku kierowniczym jest wyrobiona guma, natomiast na drugim kole jest duzy luz na tzw krzyzaku ( nie wiem jak sie to fachowo nazywa ). Czy to moze byc przyczyna takiego zachowania czy moze jest to jeszcze cos innego. Pozdrawiam
  13. tak chwilke pochodzil 3-4 minutki
  14. Witam panowie z rana postanowilem podpiac kompa pod audiczke i zobaczyc co pokaze na zimnym : co o tym sadzicie
  15. Deyv92 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam panowie czy wymienial ktos z was juz "łapa wspornik silnika" http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_ssqsswe.png z jakiego materialu jest zrobiony zaznaczony element na zdjeciu poniewaz mi sie juz bardzo wykruszyl i niezbedna bedzie wymiana, czy mozna ta tym jeszcze jezdzic ?
  16. Deyv92 opublikował(a) temat w 1.6
    witam mam problem z audica a4 b5 1.6 nie chce mi odpalic wogole , 2 dni wczesniej jakos zlapala lecz bardzo szarpalo na gazie jak i na pb . zdiagnozowalem nastepujace bledy : 16684 P0300 Wykryto przerwę zapłonu – jakikolwiek cylinder 16687 P0303 Cylinder #3 – wykryto przerwę zapłonu 16685 P0301 Cylinder #1 – wykryto przerwę zapłonu 16706 P0322 Obwód wejścia silnika prędkości zapłonu / dystrybucji – brak sygnału 17978 P1570 Uszkodzony sterownik immobilizera - zły kod, ECM, przewody 17831 P1423 System wtrysku wtórnego powietrza (B1) – przepływ za słaby czy ktos moze bardziej fachowo okreslic co moze byc przyczyna? pozdrawiam
  17. jestem wlasnie po zakupie kierownicy powietrza od passata b5 alt i wszystko dziala sprawnie, czas pokaze na ile to wytrzyma koszt 35 zl+przesylka
  18. Deyv92 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    masz na mysli to ze jesli zaleje silnik lm mos2 liechtlauf to tym samym robic dolewki czy robic dolewki lm liechtlauf bez mos2?
  19. Deyv92 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Witam, również przymierzam się do wymiany oleju na lm mos2 liechtlauf i stad moje pytanie czy po zalaniu silnika tym olejem robiac dolewki dokupic ten sam olej czy bez dodatku mos2 ? Pozdrawiam
  20. kolego gruszke kupowales nowa czy uzywana z allegro?
  21. Jaka dokladnie nazwa oleju LM ? Robiles plukanke czy poprostu przy wymianie oleju zalales nim ?
  22. Witam prosze was o analize logow jesli nie problem. Wstawiam tutaj bo w tamtym dziale nie uzyskalem odpowiedzi . Pozdrawiam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352642-logi-audi-a4-b6-alt/
  23. Witam prosze o analize logow. Pozdrawiam http://vaglog.pl/log_254349.html http://vaglog.pl/log_254350.html http://vaglog.pl/log_254351.html oraz jesli nie problem to poprosze zanalizowac audi a3 8l 1.6 avu - ojca samochod testowalem http://vaglog.pl/log_254352.html http://vaglog.pl/log_254352.html
  24. https://www.youtube.com/watch?v=y8V53ElJ7ho Panowie czy to jest prawidlowe opadanie obrotow przy zmianie biegow czy cos mam moze nie tak? jak sadzicie
  25. Witam robilem wczoraj testy Vagiem grupy 002 . Na biegu jałowym masa zasysanego powietrza miala 3,5g/s natomiast przy jezdzie na 3 biegu pod 4 tys obrotow wynosila ona do 50 g/s a powinno byc okolo 105 g/s tak? Czym to moze byc spowodowane, czy filtr powietrza filtrona moze byc powodem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.