Treść opublikowana przez FroS-t
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Postojówki LED bez problemu weszły aczkolwiek pomógł mi kolega bo nie mogłem moich łap tam włożyć , a DRL są to zwykłe żarówki z nałożonym filtrem, jest to bardzo intensywna biała barwa, efekt dość ciekawy na żywo i troszkę inaczej niż wszyscy mają Na pierwszej stronie edytowałem jeden z postów i są tam wszystkie kosmetyki jakich używam, na chwile obecną skóra to: Chemical Guys Vintage Leather Clean Chemical Guys Vintage Leather Conditioner Miałem tez Colourlock czy Zymol ale jakoś wole Auto Finesse i Chemical Guys,do zdjęć w chwili obecnej używam Pentaxa K-50, dziękuje za miłe słowa
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
W oczekiwaniu na wymianę springów wpadł mały ale cieszący oko mod - zmiana oświetlenia na zewnątrz auta: postój LED światła do jazdy dziennej barwy białej, dość ciekawy efekt i trochę inaczej niż wszyscy Podświetlenie tablicy LED Mały detailing i stan obecny wnętrza….. Pojawiły się kolejne dwa kosmetyki na sezon tj Chemical Guys Streak Free Window Clean Shiny Garage Quick Detail Spray Pozdrawiam FroS-t
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Nie złość się kolego i nie odbierz mojej wypowiedzi złośliwie ale ja szczerzę przyznam że mam same negatywne odczucia pamiętaj o tej granicy o której pisał Akjam.....tak czy inaczej życzę zadowolenia z autka i bezawaryjnej jazdy !!!- Renowacja kiery
Dokładnie Artur, mówiąc prosto z mostu dla mnie to te kremy czy farby to kibel profi obszycie robi wrażenie, nie wspominając że możesz wybrać opcje pogrubienia, perforacji itp a kierownica to jednak ważny element w aucie- Renowacja kiery
Moim skromnym zdaniem w 100% lepiej obszyć na nowo kierownice ten cały Saphir to doraźne rozwiązanie, w dodatku bardzo średnie jeśli chodzi o efekt, lepiej dołożyć i mieć zrobione tak jak należy.....- Felgi 18 Ronal dedykowane do rs6
A jakie teraz masz ? A dobra nie doczytałem pewnie masz 1BA czyli to najwyższe tak?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- dobór opon na felge
225/40/18- A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Piękne auto, a modyfikacje po prostu powalają na kolana, gratuluję gustu i pracy włożonej w auto, no i widzę to samo upodobanie do felg co do sprężyn to u mnie czekają na montaż springi H&R -45 mm i zastanawiałem się czy będzie ok, po obejrzeniu Twoich zdjęć jak to siadło, myślę w drugą stronę myślę czy nie będzie za nisko, tak czy inaczej na H&R ładnie równo siadło i auto wyglądało jak wyjdzie tak u mnie to będzie mega !!! Pozdrawiam- [Newbie] Kujawsko-pomorskie
Zapraszamy wszystkich do śledzenia tego oto wątku poniżej, w tym miejscu ustalamy terminy spotów, oraz wrzucane będą fotki, przynajmniej jeśli ja będę to postaram się zabierać pstrykacza na każde spotkanie : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/12614-meetingi-kujawsko-pomorskie/page-2045 No i oczywiście na same spoty !!!!- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Dobre kosmetyki i cała na przód- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
p.s Jędrek jak będziesz w miarę trzeźwy zrób jakieś ładne fotki aut na bukowinie, kurcze szkoda że nie dam rady ale obiecuje sobie że za rok zrobię wszystko żeby zawitać na zlocie to polecimy razem no i mam nadzieje że pojawi sie kilka modów u mnie do tego czasu i nie będzie wstyd jechać Rozumiem że będzie spot jak wrócisz ????- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
A co szukasz Marcin za felg , jaki wzór ? zdradzisz ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Opona 16"205/55 jakie ET (A4 B7)
Może 10mm, może 15mm, dokładnie to nie powiem, trzeba założyć koło już z oponami i zmierzyć , tak najłatwiej, dystanse jak kupujesz to w większości są już z dłuższymi śrubami- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Opona 16"205/55 jakie ET (A4 B7)
Co do dystansów to najlepiej założyć felgi i potem zmierzyć ile masz do rantu nadkola i dobrać odpowiedni dystans, najlepiej celować tak jak pisałem et 35 bo to jest blisko żeby było równo ale pewnie 10mm albo 15 mm by podszedł, musisz szukać felg które Ci się podobają ale też żeby to nie były jakieś chinole bo potrafią pękać i co chwila trzeba je prostować , wiadomo przy 16 calach to jakby nie patrzył to małe kółko wiec nie ma aż takiego niebezpieczeństwa jak przy 18 czy 19 cali ale jednak wolałbym oryginały....może na forum popatrz kto ma na sprzedaż albo alledrogo, co do ceny to wiesz rożnie to bywa, moim zdaniem lepiej dać więcej za zadbane oryginały, niż mniej za zniszczone które i tak trzeba regenerować....- Opona 16"205/55 jakie ET (A4 B7)
Ja bym Ariel jeśli chodzi o felgi celował w oryginały, znam to z autopsji......ET 35 będzie w miarę wyglądało bez dystansów, nie idealnie ale w miarę, im większe ET tym bardziej felga schowana w nadkole, ale wtedy ewentualnie dystans i będzie równo z budą, jeśli oczywiście Ci zależy na tym żeby felga nie była schowana- Opona 16"205/55 jakie ET (A4 B7)
35- Felgi 18 Ronal dedykowane do rs6
Zawsze tak jest że trochę komfortu dla wyglądu, dlatego każdy robi według siebie autko, ale jedno jest pewne, jak będzie niżej do tego ładne koło i lekki naciąg to auto zawsze będzie ciągnęło oko i prezentowało się o niebo lepiej, co moim skromnym zdaniem nadrabia czasami niedogodności związane z komfortem- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
I koła Tak na serio, coś pięknego jak zrobiliście Wasze autka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Felgi 18 Ronal dedykowane do rs6
Ale wygląd.......- Felgi 18 Ronal dedykowane do rs6
Pewnie masz takie koła jak ja czyli 18x8j, co do opony to 215 podejdzie i zrobi się leciutki naciąg.....w razie co to: do felgi 8 cali możesz założyć opony od 205 do 245 do felgi 8,5 cala możesz założyć opony od 215 do 255 Oczywiście im mniejszy rozmiar gumy tym większy naciąg Tu masz fotkę: 18x8j i opona 215/40/18 http://s56.photobucket.com/user/black18t/media/My%20Car/IMG_0334.jpg.html - A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.