Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja własnie chce czarne, to biere
  2. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Badziew czy ok? http://allegro.pl/wentyle-ukryte-chowane-chowany-wentyl-zawory-4szt-i5981634215.html
  3. Jak polecisz w ori Audi będziesz miał 19x9j et 33 i będzie git ze springami
  4. Mateusz ten szary o ktorym mówi afroo będzie u Ciebie wyglądał o tak i od razu szukaj klapy na tył
  5. Jednak wysłałeś fotke do kalendarza głosik oddany
  6. To fakt pogoda zniechęca do jakichkolwiek działań, odnośnie czyszczenia
  7. O tym samym pomyślałem , dekory ładnie się wpasowały o wiele lepiej niż poprzednie.....polecam szmatę Chemical Guys Chubby, dobrze się sprawdza przy wnętrzu, przecieraniu z kurzu i nic nie rysuje dekorów, szczególnie tych, mam też je u siebie..... ale muszę przyznać że jasne wnętrze mi nie podchodzi w ogóle, jeszcze z moim pierdolcem na punkcie czystości oszalałbym
  8. FroS-t odpowiedział(a) na y0p5 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
  9. FroS-t odpowiedział(a) na y0p5 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Jak dla mnie to koło to odpust jeszcze przy takim aucie.....dla mnie wygląda tragicznie ale każdemu podoba się coś innego........
  10. No to ładnie nie pękaj ja mam czarną i też nigdy nie jest czysta, ostatnio jak robiłem mojej sesje to, po umyciu auta, woskowaniu, dressingach itp pojechałem foty robić, jak dojechałem na miejsce to już detailerem leciałem tyle kurzu siadło
  11. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  12. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gdzieś ktoś nawet wstawial ze dają najwięcej światła z tych wszystkich żarówek Chce zrobić polerkę lamp no i wstawię nowe żarówki , żeby troszkę odżyło oświetlenie, bo porównując do bixa w b7 to zostawiają sporo do życzenia, dlatego zapytałem jakie wybrać, wiec nie czekam i zamawiam, dziękuje za poradę
  13. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok , w takim razie biere
  14. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam małe pytanie w swoim drugim autku czyli A4 B6 mam zwykłe lampy chciałbym wymienić żarówki na mocniejsze, myślę o H7 OSRAM NIGHTBREAKER UNLIMITED PLUS 110%, brać czy polecicie coś innego?
  15. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie nie chce być upierdliwy ale mam takie pytanie: w Naszym dziale Moje A4 B7/A4/S4/RS4, jest kilka tematów typu: jakie zderzaki , jaki motor 2.0, chce RS4,czujniki parkowania....chce to , chce sramto,czy ktoś to może usunąć ? A wystarczy Thx teraz można bez przeszkód przeglądać autka innych
  16. Po mału do przodu i będzie
  17. Nikt nie komentuje, wszyscy mają dość Twoich modów
  18. Oki to widzimy się
  19. Co ze spotem ? Mnie też troche rozkłada choroba ale postaram się być do Jędrek mnie zlinczuje
  20. Tej sierotka a ja nie spojrzałem a ty z CB jesteś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.