Treść opublikowana przez FroS-t
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Trzy rzeczy, po pierwsze po drugie po trzecie
- B7 Crew
-
B7 Crew
Fajnie byłoby obniżyć auto do 18 cali bo będzie koza , do tego wąska felga szkoda że nie jest 18x8j i do tego wysokie ET, musisz celować tak żeby uzyskać et 31, dystans 2 cm załatwił by sprawę, miałbyś wtedy jak ja na feldze 18x8j, na felgę o szerokości 7,5j możesz załadować oponę od 195 do 235, 235 będzie balon , każdy rozmiar w dół będzie wyglądał lepiej ale jak obniżysz auto, co do komfortu ja mam teraz zimówki Nankang Snow Viva 2 225/40/18 na feldze RS6 18X8J ET 35 OEM, jak dla mnie jest dobrze i jeździ się
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Zgadzam się z Arturem, mam u siebie Piano Black, wygląda bomba ale rysuje się od samego patrzenia
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Grześ to zimowe koła nie potrzebne mi dekielki Jak go kupowałem to też ten czerwony jakoś mi nie za bardzo się podobał ale im dłużej go mam to coraz bardziej się do niego przekonuje Proszę was z takim paździerzem do kalendarza Nie pie**oli tylko siada i wysyła fote
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Fotki co do wtrysków.....zabolało wiadomo aczkolwiek powiem szczerze że zupełnie inaczej wydaje się gotówkę na auto które dopieszczamy i które po prostu nam się podoba , mam jeszcze b6 u siebie ale zwykłego golasa teraz śmiga nim moja druga połówka, i jak coś padnie i mam wydać większą kasę na naprawę to dreptam w miejscu z nerwów bo nie uśmiecha mi się wydawać kasy na auto które wizualnie mi nie odpowiada, bo wiadomo pełen pakiet cieszy oko,ale zezwolenia na modzenie brak w b6 więc zostawiam ostatnio tak wtopiłem z maglownicą w b6 oddałem do specjalistów którzy zregenerować mieli za 850zł a od których po półtora miecha po awanturze zabrałem auto na lawecie .....koniec końców wydane ponad 3,5 tyś maglownica,pompa wspomagania , robocizna, laweta i geniusze uszkodzili dwa końcówki drążków, plus czyszczenie układu bo dziwolągi zalali czerwonym płynem.... tak czy inaczej gratuluję, naprawdę śliczne autko,będę śledził temat
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Śliczny avant,jest ps ale wy mnie denerwujecie z tymi kierownicami
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Weitec
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Wystarczy kolor, czarne Pro Kit czerwone Sportline, ustalisz daj znać i zakładaj z powrotem bo ładnie siedziała
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Eibach Pro Kit czy Sportline? raczej wygląda to na Sportline ale może wiesz???
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Dobra sztuka, poprzedni właściciel ładnie doposażył autko bardzo fajnie się prezentuje, bezawaryjności życzę i miłego modzenia dalej Fajna 19 na lato , trochę niżej i będzie miód malina na tej fotce od poprzedniego właściciela siedziała niżej, był gwint czy sprężyny?
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
DziekowalNarazie nie bedzie modow:P chyba ze jakies kolo na lato....ale to zobaczymy. Nawet w sumie nie mam pomyslu na mody:D Chyba ze dywaniki z Tesco:D Mówiłeś, że nie masz Tesco! Ale jak bd w PL to zajrze:D Mamy Lidla:D tam tez maja Ciekawe oferty:D Tylko nie zaglądaj jak będzie promocja bo w amoku ci Aude zabiorą
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
No to i ja się przyłączę wrzucając swoje 5 groszy , gratuluje kolego autka , co tu dużo gadać jest śliczna Pewnie nigdy sobie na takie a4 nie pozwolę ale..... super że mamy takich forumowiczy którzy mogą taką piękna sztukę kupić i cieszyć się nowiuteńkim a4 dla mnie bomba Bezawaryjności Pozdrawiam
-
B7 Crew
- B7 Crew
Tak w książeczce jest wlepka na okładce A z przodu czy z tyłu bo kurde ostatnio patrzyłem i jakoś nic nie widziałem. Będzie to jakiś dłuższy numer czy 4 cyfry? Ja mam taką wlepkę na okładce z przodu od wewnętrznej strony,jest to długi numer seryjny a ostatnie 4 cyfry to pin do RNS-E, przynajmniej tak u mnie pisze, własnie sprawdziłem Ja też właśnie sprawdziłem i jest wlepka na okładce z przodu i właśnie też mam długi numer (coś pokroju VIN'u ) czyli ostatnie 4 cyfry to kod z tego wynika tak? Tak , przynajmniej tak rozkodowałem ze szwabskiego na polski od momentu kiedy zaczyna się pin jest wytłuszczone wygląda to np tak 8515- B7 Crew
Tak w książeczce jest wlepka na okładce A z przodu czy z tyłu bo kurde ostatnio patrzyłem i jakoś nic nie widziałem. Będzie to jakiś dłuższy numer czy 4 cyfry? Ja mam taką wlepkę na okładce z przodu od wewnętrznej strony,jest to długi numer seryjny a ostatnie 4 cyfry to pin do RNS-E, przynajmniej tak u mnie pisze, własnie sprawdziłem- B7 Crew
- B7 Crew
- [ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Śliczna wszystko z klasą, jak dojdzie trochę mocy będzie co do ledów ambiente a6 c6 , nie widzą mi się ....ale to kwestia gustu jak już ktoś pisał wyżej. Ogólnie autko bomba- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
mody kosmetyki gadżety Audi ogólnie będę śledził Pozdrawiam- [BWE] 2.0 TFSI quattro S-LINE by grzopi
Śliczna trafiłeś w moje gusta z modami, jedyne co bym zmienił to wywalił chromy po bokach i grill załadował od S4 B7 ale to tylko moja skromna opinia Koło mega, kolor auta również, dodatki w carbonie ogólnie pytanko mam jedno, dokładka z cupry też jest w carbonie? na pewno będę śledził Pozdrawiam !!!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!!- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj !!! - B7 Crew