Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Nikt nie łazi, nie przeszkadza, można lepsze foty zrobić i można zawsze zejść coś zjeść
  2. Fajny temat na pewno pomaluje ale mam nadzieje to ogarnąć tutaj na miejscu lub w pobliżu, nie no gadalem z Tomkiem, mówił że roboty w choooj i prestensji nie mam, ani nic w tym stylu, doczekać się po prostu już nie mogę
  3. Ja nie dam rady ale bylem wczoraj fotki robić na dachu Zielonych Arkad i to jest mega miejsce na spoty....
  4. Ok, jak tylko dojdą tarcze na przód daje do malowania dzięki za rady Nie no jeszcze zaciski mi nie wróciły z Eltomu więc jak już to na miejscu coś wyszukam, nie mam zamiaru wysyłać tarcz, fakt faktem zamuliłem trochę i jak się okazało za mało rozłożyłem tylne zaciski ale tak czy inaczej czekam już półtora miesiąca, miały być na koniec Lipca i cisza.....także....
  5. Ktoś specjalny to musi malować ? Czy zwykła lakiernia proszkowa ogarnie ?
  6. Dziękuję ale daleko jeszcze patrząc na inne forumowe autka, ale co zrobić, nie ma co marudzić tylko iść w kierunku tego co chce się osiągnąć ArtDetailing Wczoraj odwiedziłem chłopaków z ArtDetailing na tzw mycie detailingowe https://www.facebook.com/artdetailingbydgoszcz/ Które zawierało: dekontaminacja lakieru deironizacja lakieru mycie wstępne za pomocą piany aktywnej o neutralnym dla lakieru i wosków/powłok Ph mycie zasadnicze „na dwa wiadra” z użyciem technologii „Grit Guard” szamponem o neutralnym dla lakieru i wosków/powłok Ph glinkowanie lakieru powtórne mycie zasadnicze „na dwa wiadra” z użyciem technologii „Girt Guard” szamponem o neutralnym dla lakieru i wosków/powłok Ph mycie wnęk drzwiowych przy użyciu pary wodnej mycie felg/kołpaków przy użyciu środków dedykowanych, usunięcie nalotu z klocków hamulcowych osuszenie nadwozia za pomocą bardzo delikatnych dla lakieru ręczników z mikrofibry oraz sprężonego powietrza mycie szyb na zewnątrz i we wnętrzu nałożenie dresingu na zewnętrzne elementy plastikowe (listwy, obramowania, uszczelki zewnętrzne) do tego na cały lakier wleciał cleaner i położony został wosk Soft99 Przy aucie spędzone mocne 3,5h w naprawdę mega atmosferze, miło podziałać trochę samemu przy aucie razem z chłopakami pod ich okiem w profesjonalnym studiu, podpytać o kilka rzeczy i po prostu miło spędzić czas. Przy okazji były oględziny pod pełną korektę lakieru, no i umówiłem się już na nałożenie ceramiki na spowalniacze z S4 jak tylko zaciski wrócą z malowania…co swoją drogą przedłuża się już niemiłosiernie i zaczyna pomału mnie irytować. Wczoraj dotarła do mnie też pierwsza paczka od Wandeja….jeszcze jedno takie zamówienie i będę miał komplet Deszcz nie odpuszczał wczoraj ale wpasowałem się w chwile wolną, akurat wyszło słońce i udało się ustrzelić kilka nowych fotek na których przy okazji można ocenić robotę chłopaków z ArtDetailing.... Kilka refleksów przy zachodzącym już słońcu.... A wnętrze to już sam ogarnąłem No i wspomniana przesyłka od Wandeja
  7. Ja póki co odpadam, na chwile obecna nie dam rady chyba że coś się zmieni, jak coś to się odezwę jak zawsze
  8. Autko fajnie broni się kołem i gwintem pokazując że nie wszędzie musi byc S-line żeby to dobrze wyglądało
  9. Co jak co ale odwagi Ci nie brakuje trzymać to wszystko w piwnicy
  10. Fajna.... Bardzo Fajna !!!Podoba mi się
  11. Najlepiej to zamów u nich dystanse ze zmiana centrowania wraz z dłuższymi śrubami i masz wsio ....
  12. Nooo RS4 ro***erdala system, to nie podlega dyskusji
  13. Nie wolno jeździć w Polsce z takimi prędkościami tak jak afroo i balck mówią dystom.pl. dystanse i pierścienie są bezpieczne, oczywiście w pewnych granicach, 10mm dystansu to tyle co nic, sam mam u siebie pierścienie centrujące i jak to mówią i co ? i chooojów sto a zdecydowanie nie należę do osób które toczą się po mieście, jak obiniżysz auto i założysz 19 cali to przestaniesz latać z takimi prędkościami, no może poza autostradami
  14. Moja Monia dziś latała po Fordonie
  15. Siema
  16. Bardzo małe te kółka wizualnie, Rotor to dość toporny wzór i dlatego wygląda fajnie ale od 19 cali w górę, w 18 calach zdecydowanie za małe te kółeczka się robią....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.