Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KewsonND

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KewsonND

  1. jak byś chciał ew. sprzedać fotele to daj znać
  2. a z jakich względów zdecydowałeś się na wydech 2,5tdi
  3. Powiedz mi kolego co masz za postojówki? że tak ładnie na niebiesko świecą? ja kupiłem ledy za 15zł sztuka co oszukują komputer aby błąd nie wyskakiwał i świecą bardziej na biało niż niebiesko? Gdzie można dostać takie jak masz ty?
  4. Wszystko rozumiem przeczytałem wszystko nie chcę zadawać głupich zbędnych pytań ale.... Czy ktoś się orientuje czy w Szczecinie bądź w pobliżu znajduje się ASO audi?
  5. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    majsterki mam pytanie.. opłaca się kupić tę dokładkę? http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-ms-design-audi-a4-b6-s-line-i6030565687.html ona podejdzie pod ori zderzak jeśli bym ją pomalował w kolor? rozumiem ze kratki od starej dokładki również by nie pasowały?
  6. Niestety tak. odrazu widać x) no Panowie skontaktowałem się w związku z tymi felgami, i nie zgadzał się opis i poprosiłem żeby zostało to poprawione ponieważ jest to wprowadzanie klienta w błąd... felgi były malowane przed sprzedażą odświeżam... czy ktoś ma na sprzedaż bądź wie o owej aukcji?
  7. Bardzo ładne dzięki wielkie
  8. okej dzięki wielkie czekam na następne propozycje
  9. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mechanikiem nie jestem, komputera nie mam wiec bd musiał jechać gdzieś do jakiego majstra(ew. znacie kogoś dobrego w okolicach Szczecina) z tego co czytałem to nastawy się robi na włączonym silniku i klima na auto tak? a jeśli chodzi o temp. to nie nie jest tak że na światłach rośnie raz się zacina i jest na 0 np jak zahamuje czy coś albo ostrzej wejdę w zakręt a raz się odetnie i na 90 z powrotem
  10. to nie są chińczyki?
  11. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a silniczki klimy droga rzecz?
  12. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy mam 2 problemy i 1 pytanie mam silnik 1.8T 163km a4 b6 1. Mam problem ze wskaźnikiem temp. w środku ja latam po mieście to raz skacze na 90 raz do 0 i tak w kółko natomiast jak wskaźnik spadnie do 0 to ogrzewanie działa elegancko wiec chyba nie termostat co myślicie? 2. Jak mam włączony nawiew to w środku(w kokpicie) na środku tak jak by ciągle coś tam się przestawiało co chwile jest dźwięk jak by się otwierała i zamykała jakaś komora i przy tym słychać ze nawiew wieje raz z większą mocą raz z mniejszą 3. Ktoś ma na sprzedaż felgi od s line mogą być 17" lub 18" dodaje foto http://www.directupload.net/file/d/4248/ecrl3mar_jpg.htm
  13. Witam Poszukuje Do mojej A4 B6 felgi z wersji S Line takich jak na zdjęciu w 17 calach ewentualnie mogą być 18". Czy ktoś wie lub ma na sprzedaż? http://www.directupload.net/file/d/4248/ecrl3mar_jpg.htm Pozdrawiam
  14. Dzięki za radę na pewno to sprawdzę, a co do skrzyni to orientujesz się może lub ktoś inny niech się wypowie? dużo osób mi mówi że być może poduszka?? co sądzicie
  15. Siemka Wszystkim(od razu sorki jeśli zły dział) Kupiłem we wrześniu Audi A4 1.8T 163km autko z 2003 roku, srebrna, w sedanie. Autko bardzo zadbane bo po dziadku, podstawowe wyposażenie bez skór bez grzanych d*p typowa seria na ori felgach 16 cali, xenon, nic nie powycierane w stanie idealnym po prostu 1 mankament tylko tylnego zderzaka dziadek mimo ze sa czujniki dziabnął w płot i jest ryska na 5 cm . Auto ma książkę serwisową od początku do Lipca 2015 roku zostały wymienione tarcze z klockami na nowe w serwisie oraz olej i filtry i zgadzało się jak ocliłem i robiłem pierwszy przegląd w kraju to na stacji powiedzieli ze świeże tarcze i klocki i wszystko założone na cacy, amorki git, zawieszenie jak to mówią igła nic tylko śmigać. Jedyną rzeczą jaką zrobiłem po kupnie to siadła pompa wody i auto się gotowało ale została wymieniona na nową i przez 5 miesięcy latam i nic się złego nie dzieje. I tu proszę was o pomoc. Idzie wiosna chciałbym wymienić: - wszystkie filtry z olejem żeby być pewnym ze robiłem to ja i na 100% jest wymienione - potem rozrząd a słyszałem że te modele mają i pasek i łańcuch czy to prawda? - Zawieszenie jest ok nic nie stuka nic nie puka wiec myślę ze nic robić nie trzeba ew. co radzicie co najczęściej się wymienia - jest 1 problem że jak jadę to klima i nawiew działają super nie śmierdzi ale na postoju delikatnie zalatuje jakby benzyną zmieszaną z olejem - problem drugi zrobiłem przez te 5 mies. 5 tys. kilometrów(jeżdżę tylko po mieście praktycznie raz w miesiącu może jakaś trasa) i czasami jej "daje" do odcinki wiadomo trzeba przepalić i dolałem 1 l oleju bo zaświeciła się kontrolka czy coś jest nie tak ? - jak czasami przyspieszam to lekko szarpie, i jak trzymam gałkę od biegów i dodaje lekko gaz a potem puszczam gaz to czuć lekkie drgania na gałce jak by minimalnie ruszała się do przodu i tyłu i jak auto nie nagrzane to ciężko wchodzi 1 i 2 bieg czy to poduszka? - co ogólnie polecacie wymienić z eksploatacji paski alternatora czy coś? bo za bardzo się nie znam czytam po forum że jedni głowice itd.. robią a ja myślę ze trafiłem na zadbany egzemplarz bo tak wygląda i jestem mega zadowolony a jedyne problemy to jak pisałem u góry Potem jak wrócę z pracy to dodam jakieś fotki z góry dzięki za pomoc czekam na info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.