Treść opublikowana przez Klawisz-84
-
Odpowietrzenie hamulców Olsztyn
Żony auto dałem do pietruszko na jarotqch. 40zl za odpowietrzenie A3ki. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Wakacje z 2-latkiem?
Czytam i czytam Chyba mało z dziećmi jeździcie moja kuzynka z dzieciakami "opierdoliła" pół światku ;D najdalej Kuba synek 4lata a młoda niecały rok i ktoś mówi o florach bakteryjnych ;P dzieciaki odpowiednio zaszczepione i po sprawie. Nie wspomnę o Sri Lance czy Malediwy, Teneryfa, Tajlandia ale tu tylko z synkiem. Dzieci odpowiednio przygotowane i można wszędzie jechać. Ja osobiście nie lubię "Czarnego" lądu ;P więc głównie Ameryka środkowa i okolice Azji. Jedynie w tym roku z synem i żoną jedziemy na Majorkę we wrześniu bo mnie trafił szlak z kolanem i przełożyliśmy wycieczkę na późniejszy termin. Ważne jest by wiedzieć co jest w danym terenie i jak zapobiegać przykrym wypadkom oraz odpowiednie szczepienie i można jeździć.
-
Potrzebuje osoby z B6 i siedzeniami skórzanymi :-) chcę wsiąść i poczuć jaki dają komfort
Tylko odbieram dopiero w sierpniu jak na urlop będę jechał :-) niechęć do płacenia 100-200 zł za przesyłkę Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebuje osoby z B6 i siedzeniami skórzanymi :-) chcę wsiąść i poczuć jaki dają komfort
Takie, skóra i alcantara Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebuje osoby z B6 i siedzeniami skórzanymi :-) chcę wsiąść i poczuć jaki dają komfort
Dziękuję za pomoc :-) Wziąłem b7ki ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T Quatrro Czy warte swojej ceny za ten rocznik
Mi 200 starczy ;-) jakoś nie mam potrzeby mieć 400km pod maską. To jest właśnie ta różnica w 1.8t mogą polecieć odma, n75, DV, przepustnica, turbina i jakieś małe zaworek zwrotne. Ogólnie ich koszt jest umiarkowany. A druga sprawa że te elementy są też w innych silnikach. Osobiście miałem 1 diesela i nie chce więcej ;-) żona ma 1.9 asz w A3 ale i tak pod koniec roku chcę wymienić na a3 8p i z silnikiem 1.6 :-) osobiście wybieram proste konstrukcję bym w razie W pewne naprawy zrobił sam. Biturbo miałem okazję prowadzić 2.7 w b5 :-o radość na wysokim poziomie :-) ale auto nie do codziennego użytku :-) zrobione typowo pod strzał na światłach :-D Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
1.8 T BEX Logi do analizy
Nie. Pomiar jest przekłamany Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
1.8 T BEX Logi do analizy
To daj 002-033 Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
1.8 T BEX Logi do analizy
Zamiast 31 wrzuć chłopakom grupę 33 :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T Quatrro Czy warte swojej ceny za ten rocznik
Chore ceny 1.8t są przez jego dobrą opinię i dobry tuning. Szkoda że 2.0 benzyna spierdolili pierścienie bo też byłby świetną alternatywą. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T Quatrro Czy warte swojej ceny za ten rocznik
Ale w b8 masz tylko 2.0tdi i 2.0tfsi. Mnie nie przekonują te silniki niby tdi poprawiony ale znam przypadek u mojego mechanika zawartej pompy paliwa i o dziwo jedyne 9 tyś naprawa :-D tfsi chyba po 10 jest poprawione i nie pije oleju. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 1.8T Quatrro Czy warte swojej ceny za ten rocznik
A ja bym się zastanowił :-) bez q zapłaciłem troszkę więcej ale 2006r. I sam dodałem gaz. Co do b8 to sprostaje Pana wypowiedź że b8 są tańsze niż b7 w Niemczech z silnikiem 1.8t ;-) mało się znasz na rynku poza granicami kraju. Ten silnik dla niektórych to cudo jak 3.0tdi ale 1.8 jest tańszy w eksploatacji. 1.8t 2005 z quattro w de za ładny model damy 7tys najmniej :-) nie trup od Turka czy ruskich. Masz blisko 100km to warto podjechać i obejrzeć. Z drugiej strony będziesz miał poglądy na inne późniejsze auta. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Będzie ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Powiem Ci że guma wytrzyma ale ciśnienie jakie masz w doładowaniu rozsuwa stal z gumy tu był największy problem.
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Też miałem kolanka, przejścia i c.. mnie strzelił ;P teraz znajomy z forum bartez80 wyspawał mi kolano od turbo po Ic-ka z wyjściem na DV jeszcze będę robił małą poprawkę bo chcę by całe kolanko szło dosłownie od turbinki po ic i tylko 2 łączniki 7.5cm ale powiem szczerze o wiele lepiej i wygląda i działa ta konstrukcja. Poproszę go by zrobił fotę w tygodniu jak auto jeszcze na poprawki trafi i wrzucę tutaj
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Ja dałem ic z 2.5tdi ale suma sumarum mam wyspawane łączę między turbo a ic z wyjściem na DV. Z gumami roboty od c... ;-) i są wiekowe więc nieszczelności mogą się pojawić szybko. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
tył siedzi, co z tym zrobić?
Oj szukaj na allegro lub daj post na forum Kupię części ;-) znajdą się ludzie co będą to mieli. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
tył siedzi, co z tym zrobić?
Kupując wyższą wagę ryzykujesz niestabilnym autem, tył będzie uciekał na zakrętach. Kup odpowiednie i daj podkładki 1cm ori z aso po 20zl szt Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
pęknieta sprężyna
Masz głupie pytanie :-D omg powiedz skąd się biorą tacy ludzie? Człowieku szanuj innych kierowców i napraw to odrazu! Używane czy nowe jeden ch.. Ale napraw skąd tak głupi pomysł by jeździć na wyjebanej sprężynie?! Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
tył siedzi, co z tym zrobić?
Albo używane albo nowe pod wagę :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
tył siedzi, co z tym zrobić?
7 przód i 11 tył. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
tył siedzi, co z tym zrobić?
Sorki od cholery pracy na głowie. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
1.8T BFB - kiepsko przyspiesza, co logować
2+33, 115+118 i 20 dla wtrysków
-
tył siedzi, co z tym zrobić?
Zaraz sprawdzę jakie to obciążenia Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
tył siedzi, co z tym zrobić?
0yl i 0jg Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka