Treść opublikowana przez Klawisz-84
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
kup metr 4-5mm i będzie ok w razie W 1 metr 6mm tam nie ma większej średnicy polecam uważać na DV, króciec od dvki pękł 2 razy jak zmieniałem wężyk ;/
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Wąż na DV wewnętrzne wymiary to 24mm Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
A ja dzisiaj spotkałem czarną B6-kę 1.9TDi z klubowymi ramkami na GDA.... jadącą ulicami Olsztyna w kierunku Kortowa młody kierowca, zapewne spieszył się na Kortowiadę ;P
-
Wymiana lusterka środkowego na inne z B8 lub B9
Czy ktoś kiedyś rozważał taką zamianę? Mam fotochrom i czarne lusterko i znalazłem ładne od B8 tylko pytanie czy czujniki będą dalej współgrać? I w ogóle czy to jest możliwe zamontować B8 do mojej B7ki? Albo wymienić obudowę i wsadzić środek z mojego do nowszego ale tu chyba będą różnice w wielkości szkła.
-
Pomóżcie proszę znaleźć dolne grille RS pasujące do A4 B7
po 160zł
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Dziękuję bardzo za pomoc :-) Popiołem pin pod masę 8 brak błędów. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Chłopaki mam szybkie pytanie. Mam kierownicę multi+taśma+manetka do pełnego FIS-u i kabel pod poduszkę by wszystko ładnie zamontować. Moduł pozostaje bo jest Q i ma tempomat. Jutro muszę dość szybko ogarnąć kierownicę by miała multi i fis-a zrobić na pełny. Wiem że brakuje mi czujnika w zbiorniku a nie mam czasu go dokładać więc pytanie jak zewrzeć zworki by nie wywalało na FIS-ie że brak płynu?! Szybki "myk" by do lata mógł tata jeździć bez błędu. Gdzieś kiedyś to widziałem ale c... nie mogę tego odnaleźć a jutro szykuje się droga do Zurychu
-
B7 Avant AWX Quattro
Damn odje.. kawał ładnej roboty Życzę miłej i bezawaryjnej jazdy
-
Wymiana skrzyni Audi A4 B6 1.8T BFB manualna 6b
mam ludka w Olsztynie który ogarnia skrzynie manualne. Problem w tym że samo rozłożenie na części by zajrzeć co jest nie tak to koszt 400zł i to dopiero początek bo czasem jest tak że pacjent jest nie do uratowania. zakup używki ryzykowny ale za 800-1200zł znajdziesz coś. lub jak soul87 proponuje kupić skrzynie z dyfrem od 2.0tfsi a tego więcej na szrotach stoi i przełożyć
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Ja mam na tablecie Dell-a Venue 8 i jest na win 8 i vcds-a do tego uchwyt na szybę i tablet wisi na wysokości rns-a.
-
Zmiana Turbo AVJ
To jeśli mogę zapytać co wybrałeś Ciężko powiedzieć co wybrać, chinczyk to ryzyko podejmowane na własną odpowiedzialność K04 niby bardziej przypominająca oryginał ale ta flansza faktycznie poraża
-
Kolor felg i zacisków...? Prośba o opinię.
na początku wyglądały tak jak Ty też zrezygnowałem z czerwonego czy jakiegoś żarówiastego koloru ;p
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
Tak From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
Od góry zapinana się w takie małe zatrzaski. From z3
-
Bujanie samochodem podczas jazdy
Wymień sprężyny i amorki. Sprężyny lubią pękać lub po prostu zużyć się. I będziesz miał spokój. Co do geometrii ja zmieniając z 1ba na 1be miałem półtora centymetrów różnic między prawidłowo ustawionymi kołami. A wymieniał sprężyny, amorki i stabilizatory wszystko na raz. Druga sprawa jeśli przechodzi się z ba na be i da za twarde sprężyny na tył też będzie podany efekt bujania. From z3
-
Fotele s-line
nie ten dział
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
odpowiedź jest w 2 poście warto poczytać
-
Poprawa BRD po zakupie.
Swego czasu jak szukałem tematu to w Rumi niedaleko Trójmiasta koleś ogarnia sprzęt pod przeróbkę pompy od 1.9. Druga sprawa wtryski w De były chyba dość często wymieniane w Polsce średnio nasza narodowa zachłanność nic więcej. Reszta to już loteria bo pęknięcie na głowicy można mieć w tym z 05 jak i 08 to już zależy jak kto nim popier....ł.
-
Poduszki amortyzatora
Zależy jak mocno trzyma śruba przy zwrotnicy górne wahacze. Bo może być tak że odkręcisz śrubę i z pomocą rąk wyjmiesz je z osadzenia w zwrotnicy lub potrzebny będzie wyciskacz/wyjmak. Ja zdjąłem wahacze, amor i zwrotnice na raz. Czyli kawał elementów jak na pracę pod blokiem. From z3
-
Przejście z 1BA na 1BE
https://a4-klub.pl/topic/98994-all-b6b7-obniżenie-zawieszenia-sprężynami-jak-dobierać-zakres-mas-osi/ poczytaj tej wpis jeśli dasz tak jak chcesz będziesz miał nędzę z bryndzą
-
Droga nr 20 nad morze do Darłówka - opinie i uwagi
Drogi nie są tragiczne ale max 90km/h kontrole i fotoradary są wszędzie [emoji6] jadąc a1 lecisz na trójmiasto później Wejherowo, Lębork, Słupsk i Darłowo. Droga spoko 2 pasy jedynie za Wejherowem 1 pasmowka ale szybi ruch. Którą nie pojedziesz będą + i -, szybsza i dłuższa lub krótszą ale wolniejszą. Stan dróg w okolicy Kościerzyny i okolic jest dobry i martwić się nie musisz. Jedyne pytanie, to czy wolisz jechać spokojnie przez obwodnicę i górą czy wioskami i na skróty [emoji6] From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
One są na zatrzaski więc spinasz 2 i następnie gumę od amorka. From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
To daj podkładki 2 sztuki na stronę. Chyba najtańsze rozwiązanie. 4x23zl From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
W bagażniku jakieś 40-50kg leży w paczce [emoji4] więc pewnie na pusto byłoby te 0.5cm wyżej. Docelowo osiągnąłem 99% zamierzonego celu. Chciałem mieć klin i chyba się udało. From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
założone 18" 235/40 opony, 6kat przód, tył 10+1cm podkładka.