Treść opublikowana przez Klawisz-84
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Pfr7q ngk Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Błąd 16826 EVAP
Evap wybaczysz u tunera. Ja wężyk poprowadziłem na tył auta więc nie czuć benzyny i opary mają swobodne ujście. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jak zdjąć przednią blende ramke na tablice rejestr ?
Masz s line to są śrubki i zatrzaski. Z jednej strony lepiej mieć zdjęty zderzak lub delikatnie pociągnąć i szarpać ale łatwo można połamać mocowania. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Palą się cewki
Jeśli po zamianie błąd wróci na inny cylinder tzn że cewka może być uszkodzona już w fabryce. Ale jeśli dalej leci błąd na 2 cyl to problem leży po stronie kabli. Więc musiałbyś je podmienić Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
A sprawdzałeś na komputerze Lpg? Jedź autem i 2 osoba niech wyłączy po kolei 1 wtrysk Lpg jak przestanie szarpać to nie będzie wina świec ale cewki :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Przekładasz dolny stelaż z a4 na gąbke a6. Górę też musisz rozebrać i przełożyć i tutaj już jest troszkę więcej roboty. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Chrom na grill B7 Sline - Czy to część wymienna?
lakierowałem pod kolor grilla od S4 taki ciemny grafit. Co do chromu kurwsko droga zabawa mi chcieli za 130zł +wysyłka gdzieś pod Wawą :), większość firm oznajmiła że "nie pier**lą się z takim małym detalem" - tu rozmowa z chłopakiem z firmy ale słowa były na luzie jak już z 20 min tłumaczył mi co i jak trzeba zrobić by to było w nowym chromie dlatego ja swoją w pracy oczyściłem (pistolet z solą) ale naprawdę delikatnie, lekko szlifowałem papier 800, 3x podkład i 3x lakier i 2x bezbarwny jestem zadowolony. Zobaczymy jak będzie po zimie
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Trochę trzeba się męczyć ;-) ale nie ma tragedii :-) tył mam kombi, rozkładana kanapa. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Chrom na grill B7 Sline - Czy to część wymienna?
Da. Ja wyjąłem i lakierowałem :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Powiem Ci że są wygodne, nie miałem okazji porównać b7 z c6. Ale porównania b6 z c6 jest mega bardzo pozytywne. Są jakby obszerniejsze. Tył jest trochę większy ciut, trzeba go trochę na siłę włożyć ale jest wygodniej niż w moich pozostałych :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka Cholera zapomniałem że moje były sline ale szmaciane :-P tak więc jest lepiej. Ja trafiłem na siedzenia z 2009 więc mało zużyte, nie wytarte :-) siedzi się wygodnie, pewnie i przyjemnie. Mam skórę z speed-em dzięki temu tapicerka drzwi jest stara i jej nie musiałem wymieniać.
-
S4 B7 Avant Tiptronic Audi Exclusive
Powiem Ci że jeśli z 1ej ręki to po małej naprawie (wymiana drzwi najrozsądniej) i lekkiej poprawce chyba też nadkola z tyłu będzie gitara 4.2 V8 już samym dźwiękiem wydechu zachęca do zabawy więc nie dziwie się że zaczynasz się zastanawiać ;P
-
przedni zderzak s-line standardowej wersji
Silniczki są w obu. Lecz zwykłe my ustawiamy przy kierownicy a samopoziom to układ że sterowaniem i 2 czujnikami na wachaczach z przodu i tyłu auta. Wymóg przy ukl. świateł typu xenon. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka Druga sprawa spryskiwacze. Zderzak bez znajdziesz szybko z też są ale droższe i musisz mieć silniczki 2szt, dodatkowy pojemnik na płyn i później kodowanie. To by się opłacało jeśli znajdziesz auto z ang pod kolor i jako 1 klient bierzesz cały komplet, cena w takim momencie jest do dobrej negocjacji w końcu kupujesz kilka elementów na raz. Lecz koszt zderzaka sline to 1500 a z bixami od 2500 w zwyż ;-) Chyba że kupisz teraz zderzak a kiedyś tam dołożyć resztę
-
przedni zderzak s-line standardowej wersji
Pas, wentylator itp to około 400-500zl. Zderzak, kratki i grill i jeśli ze spryskiwaczyami to licz 2tys pod kolor w dobrym stanie. Xenon to 1tys plus poziom i montaż oraz pokrętło przy kierownicy i parę drobnych rzeczy z 500zl najmniej :-) Poszukuj oferty kompletu np. Z 1 auta całość będzie mniejszy koszt wysyłki itp. Oraz działanie pełniejsze :-) Powodzenia bo masz co robić. Błotniki i maskę bierz z 1 auta by kolor był podobny i fajnie trafić ze zderzakiem to już będzie gitara Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Zaraz pod kapslem jest hmm taki element który trzeba ściskać by móc wyjąć prowadnice. Problem w tym że to kures... trzeba ściskać od zewnątrz zaraz dam zdjęcie. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Ramka rejestracji do A4 B7
Robert dobrze Ci doradza. Jest jeszcze jedno rozwiązanie :-) kup 2 czujniki i zamontuj. Otworów nie będzie a kto będzie wiedział że brak systemu w aucie? Jedynie Ty. W późniejszym czasie możesz wystawić ramkę na wymianę. Są osoby które montuja pdc i szukają części. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja Wahaczy
Ale jaka nazwa firmy
-
Jak złożyć 1 część tylnej kanapy
Składa się tylko ta część za kierowcą. A druga strona idzie z całym oparciem bo tam jest przymocowana zasłona bagażnika. Piszę o avancie Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Brak mocy, odcina turbinę przy 4000-4500 obr/min
powiem Ci że nie sprawdzałem, zdałem się na opinię że byłą wymieniona i działa sprawnie. a mogłem swoja nawet podpiąć ;/
-
Brak mocy, odcina turbinę przy 4000-4500 obr/min
Temat założyłem dla osoby z fb bo nie ma tu póki co konta. silnik 1.8T AVJ 150KM 223tyś km Wczoraj sprawdziłem mu auto vagiem i w samej grupie silnika był tylko błąd katalizatora a po paru przejazdach nie wyskoczył ponownie więc to jednorazowy "check". Ale wróćmy do tematu. Podczas logów auto w okolicy 4-4,5 tyś obr/min dosłownie puchło i zero przyspieszenia. Logi: http://vaglog.com/log-002_003_NVq6L8.html http://vaglog.com/log-020_033_pR7wd23.html http://vaglog.com/log-115_118_ojLzrJ0.html Widać że seria ale po grupie 115 przy 4500 obr turbina padła po prostu przestała dmuchać. Podkreślam że nie ma błędów. Przepływka podobno była wymieniana. Adrian zapewne założy konto bo mu doradziłem w końcu sam będzie wiedział lepiej co tu dopisać i jak będzie już obecny doda wam więcej szczegółów, puki co mam logi i powierzchowne informację.
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
Wątpię :-( jak coś to za piwko mogę Ci zamówić i wysłać cały komplet. Mam aso na końcu ulicy :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Panowie jak sprawdzić na krótko czy grzanie foteli działa?
Jak w temacie mam fotele na oku pod przekładkę a jak sprawdzić czy d*py grzeją? 12v ale w które piny? Fotele są z A4b6 2002r. Z wysuwanym udem. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Ok chłopaki szukam boczków do auta w takim oto określeniu N2l i QL :-) są to skóry z materiałem po środku ale on jest inny niż mam w tej chwili czarny soul. To mi przypomina taki materiał speed z moich siedzeń sline szmacianych. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Turbina wyje, pufa
przeładowanie to może dawać zapieczona kierownica od zmiennej geometrii w turbinie. najprościej to oddać turbinę na czyszczenie i wymianę gruchy. Koszt w granicy 500zł zależy czy sam zdejmiesz czy dasz na warsztat. Ja zapłaciłem 300zł za czyszczenie z wymianą gruszki oraz ustawieniem na maszynie i pomiarami.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Kierownica ok, kabel poduszki też. Moduł pod tempomat i manetka ok. Pytanie czy masz pełen Fis? A patrzyłeś vagiem jaki Ty posiadasz moduł komfortu? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B7] 1.8T BFB - avant for fun by Klawisz
był