Treść opublikowana przez Klawisz-84
-
FMIC 180mm
A ja mam do was pytanie odnośnie takiego coolerka - Wymiary rdzenia: 475X200X65 Wy montujecie 180ki i wchodzą na styk, ten jeden "niewypał" 230 z ciętą belką :/ jest dla mnie nie do pomyślenia bym bele wycinał lub wywalał. Otóż w piwnicy mam ic-ka z mojego firmowego Iveco 2.8 on ma właśnie te wymiary, rury z ocynku będę ogarniał w pracy (spawareczka, giętarka itp) ale szkic i wstępny plasto-gumowy plan zrobię sobie w garażu więc takie moje pytanie czy chcąc wsadzić 200tkę będę musiał ciąć belkę czy zmieszczę się pod nią? Uchwyty mogę zrobić nawet do belki lub do oryginalnej chłodnicy
-
[B7] RNS-E - spolszczenie menu, brak kodu do radia?
Kilka stów u dobrego elektronika lub jedź do aso audi ale zapewne też bez pozostawienia paru groszy się nie obejdzie.
-
Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
A jaką masz nawigację? Jeżeli masz rns-e to spolszczenie działa tylko na nawi FIS dalej będzie w innym języku.
-
Brak TMC w RNS-e
Tmc ogarnięty :-) działa tylko w wybranych okolicach :-S Ale mam pytanie o rns-e i FIS. Dzisiaj użyłem cd z spolszczeniem navi. Pięknie poszło ale FIS-a dalej mam po Niemiecku czy ktoś ma płytę czy jakieś info jak przetłumaczyć jeszcze to :-) Czytałem na forum ale tam było o nawi w Fisie a nie wiem czy mogę użyć tego samego sposobu :-) Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Brak TMC w RNS-e
Tmc jest u nas :-) masz to w każdej nawigacji GPS ;-) http://www.vitay.pl/AutoSwiat/Artykul,Podrozowanie-z-TMC-po-Polsce,6957,1.html Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Brak TMC w RNS-e
Sygnał tmc miałem aż do Poznania póki auto było włączone. W momencie gdy tankowałem i wyłączyłem stacyjkę znikła transmisja TMC (jest przekreślona) według instrukcji nawi powinno złapać sygnał lecz w Polsce trzeba czasem samemu dodawać pasmo radiowe. Mam nawi z Niemiec z mapami z 2013 Europa jak byłem u nich to wszystko pięknie działało ;/
-
Brak TMC w RNS-e
Dzień dobry. Mam problem z moją nawi, otóż gdy wracałem z Niemiec miałem ustawioną pozycję docelową i wszystko grało jak trzeba. W momencie gdy dojechałem do Poznania by zatankować i chwilę odpocząć utraciłem sygnał TMC w nawigacji. Czytałem kilka artykułów na ten temat ale u mnie wykluczam awarię gdyż wszystko było dobrze do momentu zmiany pasma radiowego na PL. Ściągnąłem dziś instrukcję do navi próbowałem ręcznie dodać np.RMF FM lub Radio Zet by TCM dostawało informację z tych pasm ale za nic w życiu nie pojawiały się dodatkowe opcję przy wyborze "Źródła sygnału" ciągle mam tylko opcję "Auto" a powinna być jeszcze dodanie ręczne stacji np. rmf fm czy radia zet. Miał ktoś taki problem? Próbowałem według instrukcji i tego schematu ze strony TMC Nawigacja pracuje ale brak TMC jest irytujące :/ mapy mam Europa 2013 więc Polskę też ogarnia http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/jZ58~RGNyDa9GlnkgmpaX~9pNeoWmN
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
ani w Olsztynie ;P
-
Gazownik woj. warmińsko-mazurskie
Siemka, równieŻ szukam wars warsztaTU w Olsztynie i mi powiedzieli 2500-2800 zł za br/C
-
Ile płacicie za AC?
To teraz ja się zapytam OC+AC 2006r B7 1.8T - zniżki 50-60% na oc, AC nie mamy żadnych będzie to pierwsze ubezpieczenie, auto będzie na żonę a ja współwłaściciel w Olsztynie, ktoś coś potrafi wycenić ? wiek 30+
-
Potrzebuję sprawdzenia 2 numerów VIN Audi A4B7 2.0TDi
Jak w temacie Będę jechał sprawdzić/obejrzeć 2 auta są z 2007.07 i chcę zobaczyć czy miały akcję serwisową z wtryskami czy były zamontowane od nowości te z 2 śrubami mocującymi.
-
chwilowo rosną obrot przy zmianie biegów.
Nie wiem czy tu się to sprawdzi ale w moim Golfie 1.8t miałem coś podobnego i okazało się że była stara linka gazu. Zacinajac się powodowała podobne objawy co u Ciebie. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Czy silnik 2007 na pompowtryskach został poprawiony ?
SotoM a Twój silnik/autko z którego miesiąca jest bo widzę że masz BRD i się zastanawiam czy na 2 czy 1 śrubie są pompki.
-
Czy silnik 2007 na pompowtryskach został poprawiony ?
Tylko że 1.9 często, gęsto nie posiadają takiego wyposażenia jak 2.0 :-( też nie wiem co robić czy biedne 1.9 czy bogate 2.0 170km po 06.2007 kupować. Ofc jadę do Niemiec i sam szukam. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka, nowy jeszcze bez A4 ale w najbliższym czasie to się zmieni ;P