Treść opublikowana przez Klawisz-84
-
lotka na klapie bagażnika s-line z DTM
Do avanta mam przymierzony spojler i dyfuzor więc patrze na swoim przykładzie . Bo tu nie ma żadnych różnic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
halo
-
lotka na klapie bagażnika s-line z DTM
albo ja taki głupi albo ludzie sobie coś wymyślili zderza czy klapa to to samo co w zwykły avancie czy sedanie. A są tylko dodatki z pakietu S-line np w avancie lotka i w sedanie spojlerek. plus dodatek do zderzaka dół dyfuzor z przetłoczeniem sam zderzak i klapa do każdego jest taka sama
-
Jaki koszt turbiny
A z ciekawości co się stało że masz do wymiany? Luzy na wirniku czy coś innego? Ja 2 turbiny regenerowałem 1.9tdi i 1.9cdti. Koszt jak wyżej 1100zl+plus wyjęcie i czyszczenie 1500. W tdi robiłem to profilaktycznie gdyż miała zapieczone kierownicę i czasami przeladowywała tu koszt był mniejszy 400zl. Samo czyszczenie, regulacja kierownicy, nowa grucha i tyle. Gwarancja jest na rok lub 20tys robiłem to w takim zakładzie gdzie jest polecany przez firmę od turbiny. Nowa pewnie kosztuje z 3-5tys pytanie ile jeszcze chcesz mieć auto :-) Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka ps. widziałem 2 turbinki od 1.8t bex jeśli dobrze pamiętam pozostał jedynie korpus ;P
-
ORI INSTALACJA POD TELEFON
Są nakładki dokujące do telefonów na oryginalny uchwyt. Ja jak szukałem to znalazłem jedynie do Iphone 4 a nic lepszego nie szło znaleźć teraz używa się BT więc będzie wam ciężko coś lepszego osiągnąć
-
[BEX] Modernizacja instalacji pod modyfiakcje , prośba o opinie
Ja czytając forum i pytając spokojnie doszedłem do porozumienia na zestaw z AC R01,fi-8mm, q-box i jednak wiercenie w kolektor. Sami gazownicy polecali mi albo staga albo brc z tej drugiej rezygnuję ze względu na koszt późniejszej eksploatacji. Jednakże Ac r01 jest do 250KM więc Tobie powinien starczyć
-
słabe ogrzewanie - znowu głowica?
Jeśli mnie pamięć nie myli to masz zwykły termostat za 30-40zł albo jeśli już jest ten co u mnie to sama wkładka 80-90zł uwierz lub nie lepsze to niż zwalanie głowicy
-
godny polecenia lakiernik Olsztyn
Damian Twoja b6ka jest srebrna? to chętnie zobaczę co i jak wygląda
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
nie ma za co ale ja na następny sezon kupuje hankooki Falkeny są dobre, miałem ZE912 ale po założeniu Michelin PS4 gdybym jeszcze poczekał dostałbym Miśki Pilot Sport Cup ale czas naglił co do jakości i wygłuszenia podczas jazdy są niebotycznie lepsze po ostatnich deszczach trzymają przy 100 km/h na łukach czego na Falkenach nie dałem rady zrobić bo tył już uciekał ;P lecz stare "laczki" miały 5-6mm a Miśki są nówka z czerwca 2016 A co do Hankoków używałem w starym aucie ;P nie wiem czy trafiłem na d.. opony czy jak bo z 160 do 0 przetarły się w taki sposób że dostałem zwrot kasy w ramach gwarancji używane w A3-ce
-
słabe ogrzewanie - znowu głowica?
A nagrzewnica jest ok? Jeśli masz temp poniżej 90 pierwsze co to wymień termostat koszt niewielki i da się zrobić w 20-30 min. Jeśli to nie pomogło to następnie czujnik temperatury. Głowicę póki co zostaw w spokoju. Sam napisałeś że płyn jest, zero bąbelków. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Dziwny objaw podczas jazdy
check engine pewnie też się palił na desce? podepnij vag lub vcds sprawdź błędy po nich można coś określić. W innym razie to jest wróżenie z fusów
-
FEBI czy SWAG
Będąc u znajomego w sklepie powiedział mi że Febi poszło jakościowo w dół :/ nie wiadomo z jakich przyczyn i np. teraz lepszy jest LFord niż Febi.
-
Propozycje części instalacji gazowej - proszę o opinie
W sumie wybrałem jeden z dwóch najbardziej polecanych zakładów. Za 3200 mogłem brać brc ale czytając wiele opinii po różnych formach postawiłem na Polski produkt. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry dzień na pokaz
-
Propozycje części instalacji gazowej - proszę o opinie
Ja mam umówiony termin i sprzęt Stag qbox+ reduktor AC+wtryski Barracudy i wiercenie po zdjęciu kolektora + butla 70(O_o) taką mają w ofercie o dziwo nie mieli 72ki - cena 2700+tankowanie gazu.
-
Miga check , szarpie, brak mocy
Do wymiany wtrysków potrzebujesz imbus 6 czy 8 plus klucz 14 i 17 oraz śrubokręt płaski i obcążki wymiana to 10 min pamiętaj żeby podłożyć ręcznik czy jakiś papier pod przewód paliwa bo po rozłączeniu poleci troszkę wachy i to samo będzie przy wyjmowaniu wtrysku z listwy. Robota prosta i szybka
-
[BFB] Gaśnie po wycięciu katalizatora- czy to normalne? / ROZWIĄZANY
Byłby magikiem numer 1 gdyby stawał bez zdjęcia klem :-o a takich już widziałem więc..... Oby nie to bo wtedy możesz mieć spore problemy. Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
Cofanie zapłonu , spalanie stukowe... 1.8T
Poczekaj do jutra. Osobiście po wymianie dv auto zmieniło się o 180* na plus. Zrobiłem dziś logi z wtryskami+nowy dv i nowe świece powiem Ci że jest cofanie zapłonu ale .... jak na początku korekty szły pod 10 tak teraz nie przekraczają 6-7 więc już jest postęp poczekam na poprawkę i zobaczymy co będzie. Od siebie polecę Ci wymianę DV-ki nawet jakbyś chciał odłożyć soft to zobaczysz jaka będzie różnica jak zamontujesz nowy.
-
Cofanie zapłonu , spalanie stukowe... 1.8T
Mi podobnie wyszło jak dałem wtryski od Bex w sumie mam identyczne objawy jak ty :/ przy sofcie już przy 2.5 obr/min mam stukowe a na serii ciągnie do odcinki Przed chwilką wymieniłem dv-kę i zobaczę po zgraniu softu co się wydarzy. Druga sprawa czy sprawdzałeś pompę paliwa? Bo wyczytałem że też może dawać objawy cofania zapłonu jak ma zbyt słabe ciśnienie? ps. też używam 95 z shella lub statoil.
-
Cofanie zapłonu , spalanie stukowe... 1.8T
Ok masz podobny problem co ja wręcz identyczny. Jutro zmieniam Dv dam Ci znać czy pomogło ale wiele tematów o tym mówi że po sofcie wywala dv jak nie utrzymuje doładowania. Jak wymienię i wgram soft i będzie ok odrazu się odezwę [emoji4]
-
Układ SAI, zawór kombinowany
Pompa daje na zawór N112 i tam możesz szukać przyczyny bo jeśli sama pompka działa poprawnie to tylko w tym miejscu może być problem Ps. ot jakby co mam taki zawór bo u siebie wymontowałem cały układ ale to już na pw.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry dzień ;-) Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
-
1,8t 163 Quattro wiecej mocy ?
Masz tu lekturę http://sprawdz.auto.pl/modyfikacje-1-8t/ Od siebie dodam że mam 2xsimc +wtryski+dp+w planach jest mod (w trakcie robienia bo DV muszę wymienić ;P )
-
1.8t i quattro ?
Miałem to w Golfie IV teraz w B7 i jeśli dałoby radę ten silnik przekładałbym nawet do A4 w wersji B12 i dalej jedyna słuszna konstrukcja. Legenda w śród benzyniaków tak samo jak 1.9 był w ropniakach U żony mam 1.9tdi ASZ u siebie 1.8T bfb ;P
-
1.8t i quattro ?
Ty się nie przejmuj tekstem czy mi wystarczy mocy 160KM i Q jest obowiązkowe wsiądziesz pojeździsz i zobaczysz że będziesz dłubał jakiegoś moda pod 200 ;P ja po tygodniu już miałem w głowie myśl "Więcej, więcej "