Treść opublikowana przez Klawisz-84
-
Wahacze b7
Przecież b6 i b7 mają te same wahacze. Każdy producent robi coś tam po swojemu, jedni dodają wzmocnienie inni nie. W zależności od $$$ można przebierać w ofertach. A działać będą wszystkie jedne krócej inne dłużej Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Trochę więcej roboty nic poza tym. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki zamiennik dla sprężyn na tył 1BE OYK
Kupując auto premium płacić trzeba :-) Ja mam z przodu ori amorki i sprężyny, znajomości dały 20% zniżki. Pomysł był jeszcze by dobrać od Skody lub VW. Tylko trzeba dobrze czytać informacje. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Podmiana foteli na elektryczne - czy będzie działać?
Nie ten. Zdejmujesz pokrywę pod kierownicą i na module komfortu będzie jeden 10A bezpiecznik zamień na 30A. Do kolegów wyżej ja w B7 nie mam żadnego bezpiecznika po prawej stronie ;-) fotele po wymianie tego jednego normalnie działają Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Podmiana foteli na elektryczne - czy będzie działać?
Gdzie ten drugi bezpiecznik? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Podmiana foteli na elektryczne - czy będzie działać?
Nie. Ja miałem lędźwień elek i włożyłme teraz pełen elek i działa. Bezpiecznik pod kierownicą wymieniłem z 10A na 30A. A gdzie jest 2gi nie mam pojęcia Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B7 2007 R AVANT 89 OOO KM PRZEBIEGU KILKA PYTAŃ !
Ok, kupiłeś mały przebieg. Ale pustka w środku. Brak suba, tylnych głośników ale tu może być problem z podłączeniem może ktoś faktycznie miał inne radio. Wyjmij zrób foty to się będzie można w miarę rozejrzeć co jest nie tak. Ja też nie mam nic pod pokrywą bagażnika, w sensie mam butle 72l więc jest na wysokości maskownicy. To jest wytrzymały materiał więc spokojnie wytrzyma wiele. Podłokietnik możesz dołożyć, kupujesz i wycinasz otwór w tunelu środkowym na końcu pod montaż. Rozrząd do wymiany ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Swap z 2.0 TDI na 1.8T w Audi A4 B7
Dasz radę chociaż trochę roboty będzie. Kupujesz ang z quattro i zmieniasz wszystko bak, kable itd. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa fotela elektrycznego/ przełamany :(
Up! Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa fotela elektrycznego/ przełamany :(
Ważne pytanie. Przy naprawie/wymianie stelaża siedziska kierowcy można zastosować model zwykłych siedzeń tzw. naleśników do sline? Zastanawiam się czy są różnice np.montaż wysuwanych podudź i czy pręty po bokach są takie same w sensie o te boczki. Na sline jest taki duży wypukły a ciekawe czy naleśnik ma takie same by można było zamontować gąbke z sline na naleśnikowy stelaż?
-
Fotele elektryczne a fotel zwykłe Sline różnice w konstrukcji?
Coś takiego mam u siebie :-( Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Fotele elektryczne a fotel zwykłe Sline różnice w konstrukcji?
Jak w temacie. Mam złamany fotel elektryczny czy dam radę przełożyć elektryke, prowadnice na zwykły fotel nie elektryczny? Czy muszę kupić inny dla samego szkieletu? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Wakacje z 2-latkiem?
Bardzo dobra odpowiedź ;-) Ja będąc na Kubie miałem sąsiadów w hotelu z Kanady. Młode małżeństwo z 2 dzieci max po 3/5 latek. Dzieciaki szalały nad basenem a rodzice odpoczywali. Pogoda chyba nie trzeba nic mówić 6+, jedzenie bardzo różnorodne, świeże warzywa, owoce, płatki itd dzieciak będzie miał co jeść. A na koniec jak czekali na autokar na lotnisko z uśmiechem na twarzy rzeganli się i życzyli udanego powrotu do domu. Więc nawet mając odległe wakacje można je spędzić wyjątkowo. Moja koleżanka nie wyobraża sobie wakacji bez syna. Kajtek ma więcej stempli w paszporcie niż ja :-o a ma dopiero 8 lat :-P. Strach ma wielkie oczy a szkoda bo przez to sami sobie ograniczamy niepotrzebnie Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Sprawdź tył czy sprężyna nie pękła. Skoro krzywo stoi auto. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o pomoc albo o rade:)
Szukaj na olx,allegro i tutaj w dziale sprzedam ale sprawdź kolor. Pamiętaj bierz czysty zderzak np. Z pdc jak posiadasz a tą dokładkę z dołu przełożyć można. Zderzak pod kolor 200zł i spokojnie założysz ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla klubowicza z rameczkami z Trójmiasta ;D Czarna A4B7 2.0TDI GD... (nie pamiętam dokładnie rejestracji - za szybko Cię minąłem ;P ) wczoraj na obwodnicy o 15.05 w okolicy Witawy.
-
Spoty Olsztyńskie
Dalej szukasz? Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Narzędzia
Musisz mieć klucze nasadkowe i długą przedłużke Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Narzędzia
Ale zderzak z przodu jest na torxy i zwykłe śruby :-) odkryć wewnątrz nadkola i po 2 szt z obu stron. Torxy od góry przy reflektorze. Plus od dołu osłona silnika jeśli ją posiadasz i to wszystko. Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Poduszki silnika olejowe od b7 2.0tdi podjeda do 1.8t?
To dziwne. Bo skoro ori padły, meyle za słabe to coś jest nie tak z innymi elementami. Skoro ja mam bfb 215tys ori poduchy i spoko dają jeszcze radę to co tu mówić w Twoim przypadku Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki akumulator i świece 1.8t
Co do aku :-) prosta zasada najcięższy i z parametrami jak ten który masz pod maską Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki akumulator i świece 1.8t
Pfr6Q lub 7Q :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Poduszki silnika olejowe od b7 2.0tdi podjeda do 1.8t?
Ori spadła po pół roku? Coś nie mogę uwierzyć. Mam po 215tys ciągle z pierwszego montażu. Sprawdź dwu mas i pozostałe elementy tlumiące bo aż dziwne że Ci siadło. Znajomy w 2 0tdi ma mehyla i sobie chwali a Ty narzekasz na ori sprzęt?! Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Wypadanie zapłonu 1,8t
Ja bym jeszcze sprawdził kable do cewek czy jak rozbierali nie zagieli go i przerwało włókna Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Zawór dv
Zamów na allegro 150-170zł. Wymiana od spodu pod turbiną :-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka