Treść opublikowana przez Klawisz-84
-
Jaka skrzynia 6b pasuje do 1.8t AVJ szykuje przekładke
Bez quattro są w większości 5 biegowe skrzynie. 6ki z quattro [emoji6] Zawartość dodana 1 minute later Pytanie jak szybko chcesz to robić [emoji6] bo ja w swoim w tym roku idę w swap quattro i będę miał całość ze swojego auta b7ki. http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2006/454/R/3/300/300010#1A From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
Daj 6 na przód i jeśli dalej będzie za wysoko to będziesz mógł dać krążki od b5. From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
W pracy siedzę i nie skumałem tego co dla mnie oczywiste u mnie powinno być 6 z przodu i 9 tył tylko przód mam odpowiedni, tył odbierałem kilka razy + podkładki 1szt. From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
Różne? Ja do swojego dałem kat wyżej by zniwelować ciężar Lpg. Przód wg etki pod silnik i jak mam paliwa 40% plus gaz 60l to tył jest o 0,5cm niżej niż przód gdy gazu ubywa stają równo. From z3
- Olej
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
A jakie masz oponki na lato ? From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
Czytałem na forum że ktoś robił ten patent i chyba opony z deczko wyząbkowało. From z3
-
1BV, a obniżenie przodu sprężynami
Możesz dodać podkładki takie plastikowe z aso, jedna sztuka daje 1cm w górę 8E0512145 kosztuje grosze z 50zl za komplet. Innym wyjściem jest dać na tył podkładki a przód klasę niżej że sprężynami :] From z3
-
A4B7 czarna laleczka z Niemiec
To nie jest quattro więc pomyśl o tym mam program i powiem szczerze że przy kolejnym aucie 1 rzeczą będzie właśnie napęd na cztery łapy [emoji252] w zimę auto hula bokami jak szalone mam coś pod 200 kuni i lubię je wykorzystać ale jedna oś to za mało Przy okazji pozbyłbyś się multitronica i wsadził 5 manualną From z3
-
wnętrze z anglika
Nie będzie nawet lepiej bo mniej zużyty From z3
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki szukam dobrego człowieka Mam coś do zakupu przez allegro ale klient nie bardzo chce wysłać to paczką dlatego pytam się czy ktoś jest w stanie mi pomóc z przesyłką a powiem od razu że jest to duża rzecz i miło jak ktoś z forum to obejrzy i powie mi czy jest w ogóle sens zakupu flaszka to mało za taki czyn więc odwdzięczę się jak należy
-
Swap hebli do a4 b6 pomocy :/
Front felgi? Ty chyba mówisz o zbyt małym et felgi która dotyka zacisków od wewnętrznej strony Bo inaczej tego nie mogę zrozumieć, zakładaj dystans w zależności ile brakuje mm 5,10,15 lub 20. From z3
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
bo S-ka miała 4.2 i 340 lub RS 420 kuni
-
Olej
można lać 5w30 lub 5w40. tylko czy upalasz gumę by brać olej na wyższe temperatury pracy jednostki? wg książki masz mieć 5w30 jakiej firmy to już nie ma różnicy. castrol, LM czy motul http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2006/454/R/1/100/100099
-
za twardo:(
resztę ogarnij sam na forum jest pełno informacji co i jak trzeba zrobić, czasami warto samemu się zapoznać z wiadomościami a nie czekać tylko na odpowiedź. http://google.plauto-czesci/amortyzatory,audi,a4-8ec-b7-2004-11-2008-06,1-8-t-163km,5-5376-18396-100121.html tu jest uwzględniony mój silnik Ty szukaj pod swój bo po oznaczeniach c.. wie co tam masz.
-
za twardo:(
Pakiet BA lub wymiana amortyzatorów na bilstein b4. From z3
-
1.8t logi do oceny
02, 20, 32, 33, 115 i 118 te zrób i chłopaki Ci pomogą. From z3
-
Olej
Kupowałem z żoną auto dla niej i braliśmy a3 1.9tdi koleś miał ją od 3 miesięcy i stwierdził że 5 drzwi to nie dla młodego chloptasia. Sprawdzona, obgadana co i jak i na koniec właśnie pytam czemu tu jest 10w40 a on że lepiej będzie powiedział mu po podpisaniu umowy że jest głupi lub jego mechanik jest totalnym idiotą autko miało wtedy 190 czy 200 na blacie teraz ma 310 i daje mu 5w30. From z3
-
Nisko siedzi
Jak ktoś dał pro kit to będzie niżej niż mój From z3
-
Nisko siedzi
A sprawdzałeś jakie tam siedzą amorki i sprężyny? Stoi równo i tak ma być. Jest nisko tylko czy auto zachowuje się jakoś dziwnie na jezdni? Możesz mieć sprężyny jakieś inne np.-30/-40 dlatego jest niżej. U mnie na 16 wygląda tak. From z3
-
Olej
I tak lej 5w30. 10w40 jest gesty i tylko idiota leje olej z innymi parametrami bo myśli że to uszczelnia silnik. G.. Prawda silnik pracuje ciężej, tworzy się inny filtr ochronny na cylindrach. Czasem się zastanawiam czy ludzie nie cofaja się w rozwoju myśląc jak sprzed 30 lat gdy oleje były tylko mineralne From z3
-
Olej
Te silniki mają mieć tylko 5w30 żadnego innego! Nie słuchaj mechanika że przebieg duży itp lej 5w30 From z3
-
Olej
5w30 Dobry olej motul xcess From z3
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Teść ma maździane 6 ceny części z kosmosu [emoji1] a wymieniał sprzęgło +dwu mas, wahacze, łącznik stabilizatora (zamiennik 370zl) Fakt są ładne ale nigdy w życiu bym nie kupił. A3 asz 300 już poleciała i dwumas był robiony żona ciągle jeździ jak emerytka From z3
-
Pytanko zwrotnica
To bardzo dziwna sprawa. I na geometrii nic im nie pokazuje? U mnie koleś od razu wyłapał źle ustawie tylnej osi, lewego koła i po ustawieniu jest b.dobrze. From z3