Treść opublikowana przez Jachyr
-
Niebieska Strzała
Lampy, progi i tylny zderzak wywal i wroc do Serii bedzie ok.
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Ok bo w pierwszym poscie nie widac. pozdrowki
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Ciekawie wyglada ten kolor na pakiecie S. Fotele Recaro ale bez znaczka Rs4? Co prawda sa ide tyczne po za tym malym szczegolem. Wkladaj tam jeszcze jedyny sluszny motor i bedzie fajnie. pozdrawiam
-
S4 b5 by Jachyr
Ponad 700KM na jednym zdjeciu, ale do konca roku powinno sie poprawic do ok 1000...
-
S4 b5 by Jachyr
A dzis odwiedzil mnie kolega Sławek ktory nie bawem bedzie rowniez koksic swoja Ese: [/url]
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Nie panikuje tylko napisalem jak to moze wygladac. A po za tym chyba musisz miec wszedzie drogi jak stol?:> auto ladne ale w moim przypadku taki spas odpada bo auto ma byc uzytkowe i zapier... Bez obaw ze cos urwe.
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Zaraz bedzie po dowodzie i jaki jest sens pakowac takie kolo?? No chyba ze dla ,,lansu"'a nie sprawnego jezdzenia.. Ale kto co lubi jak to mowia.
-
Jest ktoś z Belgii?
Ja siedze w Belgii ale pod sama Holenderska granica do Antwerpi mam 40Km jak cos organizujecie dajcie znac chetnie sie wybiore.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Dzialacie cos? Chetnie bym sie spotkal na pogaduchy.
-
Spoty Holandia i okolice
Ktos cos? Jakies spotkanie ?
-
MIVW 2016
Ja bylem pierwszys raz wiec bylo git jak dla mnie. Za rok sie zobaczy.
-
MIVW 2016
Powitać pany. Miałem okazje byc w ostatni weekend na tym spotkaniu pod Roterdamem. Fury... Sztos... Kasy popakowane całe worki... mega ciekawe projekty np T5 z silnikiem z RS4 B7.. Furgon ,,Poczty" z W12, Golfy 2 Z TSI i DSG... i tak kilka z nich:
-
S4 b5 by Jachyr
Ramki tablic które czasami sie ,,przydaja"... Antena: Detale o których pisalem, to one robią całość..
-
S4 b5 by Jachyr
Jak bede w okolicach Poznania dam znac, na chwile obecną sie nie zapowiada:)
-
S4 b5 by Jachyr
Dokladka 150zl i drugie tyle hydro. Po wsadzeniu na auto jest sztos! Zrobie jutro jakies foto.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Pisalem ci w Twoim temacie.
-
S4 b5 by Jachyr
Mala kontrola stanu wszystkich plynow i oleju przed jutrzejsza mala trasa: Siemin tak wygladaja kratki z pomoca ,,trytytek" co dla mnie nie dopuszczalne. Bedzie srobione jak bede w kraju. Jak widac nie ma tez dokladki pojechala na zrobienie hydrografiki i dzis dostalem informacje ze juz ku koncowi wiec czekam. Dokladka gotowa i jest w drodze do mnie:
-
[B5 AWT] Czerwona seria Pro Line Sport - Siemin
Siemin jak bedziesz lecial na nurburgring daj znac moze sie razem spotkamy zrobimy pare kolek . Wybieram sie tam juz jakis czas mimo ze tak blisko mam. Jak cos wal pw. Pozdro
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Pod eskowy zderzak mozna bylo to zrobic razem ze spryskami i halogenami tylko trzeba sie troche postarac.
-
S4 b5 by Jachyr
Pksmlody cos nagram nie bawem bo chce porobic pomary 100-200 to wstawie. Siemin zdjecia kratek zrobie jak beda pospawane bo sylikon do szyb nie trzyma jak powinien.
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Imbusem sprawdz kontry jak kolega napisal.
-
[B5 ARJ] Clean Freak V6
Jak cos mam dobrego specjaliste od obszywania kierownic. Mi robil razem z galka zmiany biegow i mieszkiem wyszlo bardzo fajnie. Jak cos pisz pw, Ps. dobrze działasz.
-
S4 b5 by Jachyr
Sam roblem, w sensie poszedlem do agencji reklamowej w ktorej robia rozne nakleji i reklamy i zlecilem wykonanie 2 sztuk, wraz z naklejkami na kluczyc.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ok dzieki za informacje.
-
S4 b5 by Jachyr