Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arek8888

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arek8888

  1. Dzięki za wyjaśnienie. No właśnie dolnego węża nie mam jak sprawdzić bo nie dam rady tak głęboko ręki włożyć, a od spodu mam osłonę. Natomiast nie mam takich objawów, że nie trzyma temperatury w trasie. Jak nagrzeje się do 90 to tak trzyma. Tyle, że właśnie sporo czasu zajmuje mu samo rozgrzanie się, ale może ten typ tak ma
  2. No na pewno auto zyska na wyglądzie Ja u siebie chyba zdecyduję się na pomalowanie dokładek na czarno. Mam klamki i lusterka w kolorze, więc w miarę miłym akcentem będzie coś czarnego, tym bardziej do czerwonego auta. A na przyszłość jak będą odpryski to nie będą tak widoczne
  3. Witam. Panowie, auto grzeje mi się dosyć długo. Na którym przewodzie chłodnicy sprawdzić czy termostat się domyka? Mechanik powiedział mi, że zarówno dolny przewód jak i górny powinny być zimne zanim auto się nie nagrzeje. Dzisiaj rano sprawdziłem i przy 60 stopniach na klimatroniku górny przewód był trochę ciepły. Dolnego nie sprawdzałem bo dostęp słaby. Na mój rozum skoro termostat jest na dolnym przewodzie to górny przewód ma prawo być ciepły bo przecież jest bezpośrednio połączony z głowicą silnika. Jak to jest z tym naprawdę?
  4. U mnie występuje, ale stosunkowo rzadko więc nie tak łatwo to sprawdzić
  5. Co do potencjometru to znajduje się on bezpośrednio przy pedale gazu. Ja u siebie podejrzewam właśnie jego, ponieważ czasem zdarza mi się, że pedał gazu w początkowej fazie naciskania nie reaguje zupełnie - to znaczy na biegu jałowym wciskam lekko gaz, a obroty nie wzrastają. Dopiero jak mocniej wcisnę to wtedy silnik od razu wpada na te obroty.
  6. Mam podobny problem. Sądzę, że jest to związane z potencjometrem pedału gazu, ale to tylko moje przypuszczenia.
  7. O ile dokładki zderzaków są plastikowe i łatwo je pomalować, to listwy dolne na drzwiach są zrobione z czegoś podobnego do gumy i ciężko je pomalować. Nie mówiąc o tym, że guma dosyć znacznie się odkształca i farba będzie złazić
  8. Spoko, że zająłeś się tym sam czyli generalnie nie bawiłeś się w podkłady itp. itd. ? ja u siebie mam czarne dokładki i jak ostatnio malowałem mocowanie haka to niechcący psiknęło mi się na tą dokładkę i po wyschnięciu nie szło tego zeskrobać więc wnioskuję, że podkłady są zbędne bo i tak się trzyma teraz tylko zastanawiam się, czy pomalować na czarny połysk lub mat czy w kolor. Za fotkę będę wdzięczny
  9. U mnie chyba nie było takich haczyków A mógłbyś napisać w jaki sposób malowałeś dokładkę w kolor? jakie warstwy zastosowałeś i czy malowałeś sprayem czy pistoletem czy pędzlem? planuję pomalować u siebie ale nie wiem jak to zrobić aby dobrze wyglądało.
  10. Ja zdejmowałem zderzak bo musiałem wymienić ślizgi, a przykręcenie dokładki zrobiłem "przy okazji" bez zdejmowania raczej nie da się tego zrobić, ale na szczęście zdejmuje się łatwo.
  11. Witam. Planuję przyciemnić szyby w swojej Audi. Proszę o poradę jaki poziom przepuszczalności zastosować i czy przyciemniać też boczne przednie?
  12. Ja u siebie właśnie potraktowałem to wkrętami i jak na razie trzyma się w miarę OK. Z czasem te plastikowe zatrzaski się "rozpłaszczają" i nie daje się ich dobrze wcisnąć w zderzak.
  13. Witam. Co do kodu koloru to proponuję zadzwonić do pierwszego lepszego ASO i zapytać o kod koloru podając vin. Ja tak zrobiłem i od razu mi powiedzieli. Co do malowania, to proponuję rozważyć korektę lakieru w pierwszej kolejności. Chyba, że masz dużo rudej.
  14. Ja też bym sprawdzał po nocy. Wtedy granica poziomu oleju jest najbardziej wyraźna i masz pewność ile tego oleju jest naprawdę.
  15. Ja mam postojówki Philipsa white vision, ale to t4w więc przestarzała technologia generalnie prześwituje mi coś w reflektorze na niebiesko, więc obstawiam, że to właśnie one się zd*pcyły.
  16. Ale jak ktoś chce zakładać mocno białe światła mijania, to polecam zainwestować też w białe postojówki. Chociaż ich żywotność też pozostawia wiele do życzenia
  17. Nie używałem osramów, ale słyszałem wiele bardzo dobrych opinii na ich temat, więc jak moje obecne wysiądą to tym razem wstawię night braker unlimited i będę miał porównanie.
  18. Ja w czerwcu zeszłego roku wstawiłem Philips White Vision i na początku było super mocne białe światło, ale już w listopadzie musiałem wymieniać na nowe bo zaczęły strasznie słabo świecić. Wstawiłem x-treme vision +130% i jak do tej pory nie narzekam. Mniej białe światło niż przy white vision ale nadal białe
  19. Panowie, a czy w przypadku oryginalnych felg Audi o rozmiarze 6Jx15 ET45 śruby z felg stalowych pasują do aluminiowych czy trzeba kupić inne?
  20. Rozumiem, dzięki za radę. Dlatego będę szukał felg gdzieś na miejscu, aby najpierw sprawdzić je na wyważarce.
  21. No właśnie ja trochę obawiam się kupowania felg z przesyłką, bo teoretycznie można trafić na jakieś prostowane, które będą później bić. Ale to chyba trzeba mieć dużego pecha albo trafić na nieuczciwego sprzedawcę
  22. Wiadomo, wszystko co chińskie należy omijać z daleka
  23. Dzięki, właśnie takich odpowiedzi oczekuję. Głosów na tak lub nie. Są na tym forum osoby z niewątpliwie większym doświadczeniem ode mnie, a kto pyta nie błądzi
  24. Dopiero zaczynam swoją przygodę z motoryzacją i nie wiem za bardzo jakie firmy produkują dobre felgi. Dlatego skłaniam się ku ori, ponieważ w tym przypadku nie będzie wątpliwości co do jakości. A mógłbyś napisać właśnie jakich firm warto szukać? Twoje wyglądają super
  25. Widywałem takie egzemplarze, dlatego pytam innych o zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.