Treść opublikowana przez WYSKUN
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
ja mam w aucie 170tys przebiegu (nie wiem czy w to wierzyć ale sprawdzałęm w 2 źródłach i niby faktycznie ma) i mój kat wygląda tak http://vlep.pl/cmx1gn.jpg http://vlep.pl/stnjd2.jpg mozliwe ze u mnie kat tak dobrze wygląda bo mi silnik nie pije nic oleju. zrobilem 2tys km i stan na bagnecie dokladnie taki sam I tak jak Pisał bartez80, DP mam od niego. Szczerze polecam
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
u mnie wszystko jest ori, tylko DP założony i jest cicho, jedynie jak na maxa przygazujesz to jest fajny dzwięk cos jak na tym filmiku a poza tym nie mam takich dzwięków jak Ty
-
1.8T dziwny dźwięk po montażu DP
nie jest normalny. Tak się sklada że wczoraj też wywalilem kata i wstawiłem DP 2,75 cala. U mnie takich dzwięków nie ma wogole jak u Ciebie
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Z ciekawosci sprawdzałem u siebie, i jest "-1"
-
Kod Silnika wlepka BAM silnik ALT
BAM to chyba 1.8t 225 kunia
-
Zamiana auta a4 b6 sedan 1.9tdi na benzyne 1.8t - pytania
Jak masz dobre 1.9tdi to mie sprzedawaj i nie kabinuj z 1.8t. W 1.8t bedzie Cie maly moment obrotowy denerwowal:) I jak zobaczysz spalanie w miescie w 1.8t w porownaniu do 1.9tdi to Ci mina zrzednue:D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Fajna sztuka Pozdrawiam sąsiada z miasta!
-
Ile jeszcze można pojeździć
Są rzeczy które się nie śniły fizjologom np. seat Leon i 12 lat na rozrządzie - auto brata jak kupiłem swoja audi pół roku temu które jest z 2001r przebieg niby 165tys (sprawdzany w dwóch źródłach). I zaraz po zakupię dałem mechanikowi fure na wymiane rozrządu. Mechanik wymienił i powiedział że w aucie był jeszcze oryginalny rozrząd :decayed:. czyli miał 15 lat
-
1.8t vs 1.9tdi
Ja akurat mówiłem o 1.9 dci, ale i tak moim zdaniem w tdi mocniej czuć kopa nawet jeśli słabsze. Ja np. raz starowałem z kolegą (BMW e46 330d 204 KM) to w ogóle nie było o czym mówić. Bez najmniejszego problemu przerabia mnie w każdej sytuacji , a u niego jak depniesz to głową o zagłówek się wali 330d to już inna liga:)
-
Czy w VAG COM można zmienić coś na środkowym wyświetlaczu?
SIemka w moim a4 b6 nie mam komputera pokładowego, nie mam guziczków przy manetce od wycieraczek wiec na wyświetlaczu wyświetlają mi się tylko: stacja radiowa, ile km mogę jeszcze przejechać, temperatura. Nie chce mi sie rzeźbić w kablach i wymieniać manetek żeby była "full opcja" dlatego mam takie pytanie: Czy przez VAG-COM mogę gdzieś wejść i na stałe np zmienić żeby zamiast wyświetlanej stacji radiowej było np spalanie??
-
1.8t oil temp
Podziękował
-
Gaśnie,brak mocy,szarpie,strzela,bogata mieszanka.
Kuźwa ci mechanicy... Koledzy pewnie podpowiedzą żebyś logi zrobił, wiec chwile cierpliwosci a napewno pomogą. I nie dawaj auta już do mechanika
- 1.8t vs 1.9tdi
-
1.8t vs 1.9tdi
Prosze czytac ze zrozumieniem:) Napisalem " ciekawostka" Nie bronie ani diesla ani benzyny. Napisałem tylko jak wygladala sytuacja i jaki byl wynik ktory mnie osobiscie zaskoczyl. Koniec tematu:)
-
1.8t vs 1.9tdi
Mam serie 150 uwierz. A jego auto mialem dla siebie na 2 tygodnie kiedys jak sie zamienilismy a ja mu dalem moje wczesniejsze auto - e46 320d. Jego a3 jest bardzo mocna id dolu. Ale powyzej 3700obr juz tak mocno nie ciagnie
-
1.8t vs 1.9tdi
Od ok 70km/h 1.8t odjezdzalo. Jak mialem 130km/h to ze 3 dlugosci auta
-
1.8t oil temp
Panowie, ktoś mi kiedyś powiedział, że w 1.8t avj na VCSD nie ma kanału z temperatura oleju. Ale jak wszedłem w blok 134 to było mniej wiecej cos takiego http://fs5.directupload.net/images/151110/vlz757zd.jpg i u mnie było na gorącym silniku " oil temperature 92* " To w końcu jest ten czujnik temp oleju czy nie ma w 1.8t AVJ?
-
1.8t vs 1.9tdi
quattro i avant swoje ważą
-
1.8t vs 1.9tdi
zgadzam sie. co do elastycznosci to też sie zgadzam. Wiem bo mialem 320d tutaj tylko sprawdzalismy na maxa kto szybciej. Nie bronie ani diesla ani benzyny. dlatego napisałem "ciekawostka" Swoją drogą lekko dziwne, bo A4 waży z 1.5t, A3 ze 250kg mniej. Powinny iść porównywalnie. Co do elastycznosci w danym zakresie prędkosci - kwestia z jakich obrotów pociągniesz benzyniakiem. Jak z dołu to dostaniesz baty. Jest jeszcze LPG i wtedy spalanie wychodzi Ci jak 6l ON :-) w dowodzie mam 1450kg. kolega w a3 8l w dowodzie ma 1360kg. ja ciągnąłem do końca biegi. To że z dołu dostane baty to oczywista oczywistość
-
1.8t vs 1.9tdi
zgadzam sie. co do elastycznosci to też sie zgadzam. Wiem bo mialem 320d tutaj tylko sprawdzalismy na maxa kto szybciej. Nie bronie ani diesla ani benzyny. dlatego napisałem "ciekawostka"
-
1.8t vs 1.9tdi
Ciekawostka: Moja a4 b6 1.8t 150 kontra kolegi audi a3 1.9tdi asz 130kuni. Scigalismy sie od 50-130km/h 1.8t wygralo i to dość znacznie. Mimo że odczucia w aucie są takie że 1.9tdi lepiej przyspiesza
- Odma?
- Odma?
-
RS6 C6
990Nm :decayed: :decayed:
-
Odma - co i jak?
potwierdzam że idzie wymienic całą odmę bez sciągania kolektora bo sam jako totalny amator wymieniłem odme i wyczyscilem reszte rurek. Zawor nr 6 to zawór odpowietrzenia skrzyni korbowej. Jak puszcza w obie strony to niedobrze. (u mnie puszczał w obie bo był zawalony od sadzy) a jak go wyczysciłem to zachowywał sie tak. Btw ten zaworek jest tani