Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WYSKUN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WYSKUN

  1. Rakieta.
  2. zrobilem tak: zapłon i coś tam sobie bzyczała przepustnica tylko nie przez 30s (jak np w moim a4 b6 ) tylko bzyczała cały czas i coś tam sobie "chrobotała" ale tależ w przepustnicy się nie ruszał. Ruszał się tylko jak dodawałem gazy na wyłączonym silniku. Więc albo przepustnica zepsuta albo nie wiem co.... tylko jak to sprawdzic...
  3. Część ? Mazda 2 2009r 1.3 benzyna. Problem jest taki, że auto ma mega czuły pedał gazu. Dotknie się minimalnie i obroty wskakują na 3000 obr. Nie da się płynnie ruszać . Błędów w ECU brak. Przepustnica przeczyszczona. Przy wciskaniu powoli gazu, pozycja przepustnicy w aplikacji przez OBD otwiera się płynnie ale duzo dużo szybciej rosną % otwarcia niż w innych autach w mojej rodzinie. Dodam, że obroty biegu jałowego to 650. Jedyne co mi przychodzi do głowy to potencjometr pedału gazu lub TPS który jest zintegrowany z przepustnicą. Ale jak to sprawdzic bo już mi ręce opadają...
  4. Lepiej bym tego nie ujął
  5. serio?? Ale mówisz że w a4 b6 1.8t są różne wydechy??? rozwiń temat jak możesz bo pierwsze słyszę:) u mnie po wstawieniu Dp drze jape jak na filmiku który wstawiłem ze swoim autem
  6. jakim cudem u Was po wstawieniu DP dzwięk się nie zmienił? Jak delikatnie jeżdżę to faktycznie nic nie jest głośniej natomiast jak depne na maxa to dzwięk jest bardzo inny niż z katem. Po wstaiwniu DP i bez czipa totalnie się dzwięk zmienił, a stage 2 tylko go minimalnie wzmocnił.
  7. No właśnie gdzieś ktoś pisał że jest lipny dostęp i trzeba specjalny wygięty klucz 38 chyba bo inaczej się nie da?
  8. Końcówki drążków to wiem co i jak. Chodzi o drążki kierownicze
  9. Witam Ktoś odkręcał w a4 b6 takim kluczem lub podobnym drążki kierownicze?
  10. Przepływka mierzy ok 145 g/s to na bfb coś dużo. Ale jak łukasz13 mówi że jest ok to jest ok. Rób jak on mówi
  11. WYSKUN odpowiedział(a) na Petro1010 temat w Audi A4 B6/B7
    Wykonaj logi dynamiczne bo bez tego nic. Wszytsko jest tu opisane
  12. WYSKUN odpowiedział(a) na Petro1010 temat w Audi A4 B6/B7
    Jeżeli auto teraz wogóle prawie nie przyspiesza to tuner Cię kłamie. Skoro auto nie jedzie i po zgaszeniu i ponownych uruchomieniu odzyskuje moc to coś jest nie tak i nie jest to wina kulera zwłaszcza że w BEX siedzi DSMIC seryjnie
  13. Jak sie czlowiek przyzwyczai te te ~ 250koni nie jedzie. Jesli chodzi o cofki to u mnie (jak dobrze pamietam) przy 6000 obr jest 1.1 boost i cofki w okolicach "3" na pb98. Zwiekszenie boostu do 1.2 przy 6000obr juz robilo cf "5"
  14. no jak z k03s idzie zrobic ok 330Nm a hybryda ok 350-360Nm no to dla 10% procent bym swojej zregenerowanej ktorą masz nie przerabiał na hybryde. róznica jest taka że k03s na wysokich obrotach nie potrafi utrzymac takiego doładowania więc moment obr spadnie a co za tym idzie również i moc. Jeżeli z k03s ludzie maja średnio po czipie i DP ok 230 kunia a na hybrydzie masz 250-260 kuni to sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy dla 10% osiągów warto zregenerowane k03s przerabiać na hybryde. Od razu Ci też mówie że jak masz hybryde to dolicz jeszcze wydajniejsze wtryski i seryjne sprzęgło pewnie też nie wytrzyma
  15. zostaw sobie k03s roznica jest taka że hybryda lepiej ciągnie powyżej 5tys obr. ponizej podobnie jadą
  16. przejechałem z 7tys. logi gdzies mam ale musialbym poszukac. ja dałem 1900zl bez zdawania swojej opcja ze wzmocnioną gruszką
  17. a wstaje ciut szybciej niż seryjne k03
  18. srednica zew jest taka sama jak seryjne k03 TIP seryjny pasuje
  19. pilot sport 4 mam takie w rozmiarze 205 55 r16
  20. obserwuje bo fajny temat:) kuler jakby na 1000 kuni
  21. WYSKUN odpowiedział(a) na piti82 temat w 2.4
    jak dla mnie coś mu dolega. Od 100-140km/h na 3 biegu zajmuje ok 9s Jak miałem serie 1.8t 150 koni na 3 biegu zajmowało to 7s Ja wiem że V6 ciut cieższa ale jednak kuni ma wiecej. Ale to tylko takie gadanie. Logi pokażą co jest nie tak. Powodzenia bo V6 fajny silnik. Ziomek ma a6 c5 2.8 i mimo że jestem fanem "rzędowych szóstek" to ta 2.8 ma fajną charakterystykę
  22. WYSKUN odpowiedział(a) na Mata364 temat w 1.8T
    zrób pełną diagnostyke
  23. miedzy 1800-2400 mogło by łagodniej być.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.