Treść opublikowana przez WYSKUN
-
A4 b7 1.8t brak mocy ponizej 4000rpm
tak o ten miedzy wałkami. jest do wymiany bo terkocze z rana max 2-3 sek czy dłużej?
-
A4 b7 1.8t brak mocy ponizej 4000rpm
a czy łańcuszek od napinacza czy masz ok możesz zrobic logi kanału 91+93. nie musisz cisnać. tylko chwilke pojeździj z 15s
-
A4 b7 1.8t brak mocy ponizej 4000rpm
dla mnie to ewidentnie coś z turbina albo dziura w dolocie. Bo ciśnienie aktualne wogole nie pokrywa się z zadanym. sprawdz kompresorem czy nie masz dziury. Wiesz jak sie to robi? Przy okazji sprawdz cisnienie oleju. To bardzo ważne- serio
-
A4 b7 1.8t brak mocy ponizej 4000rpm
Warsztatom nie zostawiaj auta bo zostawisz majątek bo w warsztatach w większości pracują pseudo mechanicy którzy wróżą z kuli. Podejrzewam że usterska nie jest trudna do zlokalizowania. Poczekaj a za niedługo ktoś bardziej ogarniety niż ja podsunie Ci co dalej zrobić:) Terazz ja powróżę z kuli dziura w dolocie, n75, turbo, przeplywomierz i katalizator:) To by trza bylo sprawdzić ale tak jak mówię niech niech ktos madrzejszy niz ja sie wypowie:)
-
A4 b7 1.8t brak mocy ponizej 4000rpm
Da sie wyczytać że turbo wstaje w tempie ślimaka i że masz bardzo ubogą mieszankę paliwowo-powietrzną.
-
A4 b7 1.8t brak mocy ponizej 4000rpm
logi robisz od 1500-6500 obr bo to benzyna a nie diesel
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
odpaliłem auto i jak temperatura ledwo ruszyła się na wskazówce powyżej 50 sttopni a wąż pod termostatem był ciepły. Nie gorący ale ciepły. czyli termostat
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
Dobrze mówicie. Tylko tę ori to w aso czy kogoś polecacie kto sprzedaje ori?
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
podziękował
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
na dniach dobiorę się do termostatu tylko czy rozebranie go to jakaś komplikacja czy łatwo dostać się do tego wkładu? ten jest ok? https://www.iparts.pl/czesc/termostat-ukladu-chlodzenia-calorstat-by-vernet-th627387j,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-8-t-150km,5-4731-15506-100095-0-215-th627387j.html
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
dzięki. Sprawdze z rana
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
-
1.8t niedogrzewanie + spadek temp w trasie
Przejde do sedna sprawy: błędów na VAGu brak silnik bardzo wolno zaczął się dogrzewać, jak jade ok 70-100km/h to na blacie i na VAGu temperatura waha się w okolicach 65 stopni, w korkach w miescie dojdzie do 85 i w trasie znowu spada. Ja to rozumiem, że termostat zablokował się w pozycji otwartej i trzeba kupić nowy termostat (lub wkład? nie wiem nie znam się:)? zgadza się? Czy jakąś inną diagnozę zrobić?
-
1.8T Nowy samochód, zużycie oleju, płukanka silnika, ceramizery i inne pytania.
Polecam. SERIO
-
1.8T bex ocena logów, słaby, sprawdzone kilka rzeczy
...
-
1.8T bex ocena logów, słaby, sprawdzone kilka rzeczy
kolego @GRADIENT, Uparłeś się na ten remont głowicy u kolegi @Zweglacz nie wiadomo po co. Kolega wymienił przepływke, jutro zrobi logi i jak wszytsko bedzie ok to po co remont głowicy....
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Pany pomóżta bo widze że różne mocowania wycieraczek są nie wiadomo po co. Jakie mocowanie to jest i jakie wycieraczki pod to podchodzą?
-
1.8t popychacze zaworów - problem
Nic z tym nie robilem:) na oleju LM 5w40 slychac je duzo mniej. Dzwiek sie wogole nie nasilił od tamtej pory dlatego olałem temat
-
1.8T bex ocena logów, słaby, sprawdzone kilka rzeczy
Podepne sie pod temat. Jak tu u kolegi stuki dochodza do "12" to jak tak sie bedzie dlugo jeździć to czym to grozi? Dziura w tłoku? Czy ogolnie silnik do remontu za jakis czas?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
nie smog, tylko smok - czyli ssak olejowy smog to jest w powietrzu
-
Cykanie szklanki po rozgrzaniu oleju.
czyli od momentu cykania minelo 50kkm i nic sie nei dzieje
-
Spoty wrocławskie
Ja z ciekawosci pytałem w "auto na kawe" i za samą robocizne zawolali 1000zl i jeszcze mowili ze to promocja
-
Spoty wrocławskie
Ja z ciekawosci pytałem w "auto na kawe" i za samą robocizne zawolali 1000zl i jeszcze mowili ze to promocja
-
Cykanie szklanki po rozgrzaniu oleju.
mi 1 szklanka lekko cyka odkąd kupiłem auto. Cyka do tej pory tak samo na cieplym. po sciągnieciu pokrywy zaworów wszystkie szklanki wyglądały ok wiec Olałem temat:)
-
a4 b7 1.8t bfb problem z moca
kolego @seicodriver, czasami tuner powie Ci "bullsshit" posłuchaj co mowią wcześniejsi przedmówcy, oni dobrze Ci radzą