Treść opublikowana przez WYSKUN
-
Zaślepka w kolektorze? Uboga mieszanka
Witam Czy w tym miejscu na zdjeciu przy kolektorze ten króciec nie powinien być zaslepiony? Bo mi wywalilo błąd ubogiej mieszanki na jalowym. I przy tescie szczelnosci wyszlo. Tylko nie pamietam czy to bylo zaslepione czy tam wężyk jakis byl http://vlep.pl/nuliwk.jpg
-
[B5 AEB] 1.8T Quattro, czyli moje małe marzenie.
z innej beczki, jak jeździło to e46 330xi? zbierało się to jakoś?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Pytanko bo już zgłupiałem. Czy w a4 b6 1.8t idzie Zdemontować SAI oraz zamontować IC z bexa razem z kierownicą powietrza bez sciągania zderzaka? Słyszałem też że jakiś hardcorowiec zamontował cały IC z bexa z kierownicą bez wchodzenia do kanału odkręcając tylko reflektor i obudowę filtra powietrza. To jak to w końcu jest?
-
kobyłki a bezpieczeństwo
Podkleilem gumą w sensie?
-
kobyłki a bezpieczeństwo
Witam Co sądzicie o kobyłkach i czy są bezpieczne? I czy uważacie że podniesienie auta lewarkiem i włożenie kobyłki jest dobrym pomysłem? Gdyż podnośnika hydraulicznego nie mam np takie http://allegro.pl/podstawki-samochodowe-2x-kobylki-6ton-promocja-i5609552831.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=NDIzNjZhY2QtMmZkZi00NDlhLTg1NDAtMWNhY2M3MDM0NTQ2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=53141cb7-7f6f-41cb-9209-1cec89941ff4#thumb/4
-
zestaw FMIC do 1.8t
No wlasnie... Przecież dużo ludzi potrzebuje fmica a zadna firma nie zrobi konkretnie DEDYKOWANEGO to jest smieszne wręcz. No cóż... Nie wiem co robić:D
-
zestaw FMIC do 1.8t
czesc Gdzie mogę kupić CAŁY zestaw fmica do a4 b6 1.8t (intercooler, opaski, rurki, itp) Chodzi mi o taki który od razu wszytsko pasuje bo słyszałem że np tu http://fmic.pl/audi-zestawy-dedykowane/992-bmw-e46-diesel.html#/30-intercooler-standard/184-map_sensor-z_gniazdem_map_sensora to i tak coś może nie pasować i trzeba kąbinować Nie mam kanału ani garażu wiec jak pod chmurką sciągne zderzak to od razu chciałbym go zamontować a nie na kilka razy coś tam "sztukować i przymiarki robić" W zestaw od 2.5tdi chyba nie chce mi się bawić i sztukować elementy (no chyba że ktoś ma komplet i sprzedaje) a kompletny zestaw od BEXa płacić 700zł to chyba przesada
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Kupiłem kiedyś do BMW e46 nowe nexeny cp641 jak dobrze pamiętam, 205 50 r 17 Porażka. na suchym bardzo średnio a na mokrym często trakcja mrygała na 3 biegu!! A miałem tylko 320d 150 koni Sprzedałem je, kupiłem używane continentale sport contact 3 i różnica bardzo duża na plus. Teraz w audi mam tez contipremium contact 5 205 55 r16 i są naprawde ok. Bardzo dobrze hamują przedewszystkim Miałem już do czynienia z różnymi oponami i wole dopłacić za opone klasy premium niż na średniawkowych jeździć. Lepiej kleją i są bardziej przewidywalne i mniej frustrujące niż opony typu Nexen. Ale to tylko moje zdanie. Niech każdy robi jak uważa.
-
zestaw FMIC do 1.8t
Dzień dobry wieczór Gdzie mogę kupić CAŁY zestaw fmica do a4 b6 1.8t (intercooler, opaski, rurki, itp) Chodzi mi o taki który od razu wszytsko pasuje bo słyszałem że np tu http://fmic.pl/audi-zestawy-dedykowane/992-bmw-e46-diesel.html#/30-intercooler-standard/184-map_sensor-z_gniazdem_map_sensora to i tak coś może nie pasować i trzeba kąbinować Nie mam kanału ani garażu wiec jak pod chmurką sciągne zderzak to od razu chciałbym go zamontować a nie na kilka razy coś tam "sztukować i przymiarki robić" W zestaw od 2.5tdi chyba nie chce mi się bawić i sztukować elementy (no chyba że ktoś ma komplet i sprzedaje) a kompletny zestaw od BEXa płacić 700zł to chyba przesada
-
długość śrub
Czy te byly by ok? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6193068512
-
długość śrub
a przy ilu cm już by nie było ok? bo zastanawiam się czy nie kupić śrub M14 x 1,5 x 35 oryginalne to M14 x 1,5 x 28
-
długość śrub
Siemka:) W moim a4 b6 na oryginalnych felgach 7Jx15H2 et39 śruby mocujące koło wchodzą w piastę ok 2cm zmienilem felgi na 7,5Jx16H2 ET38 i teraz śruba wchodzi w piastę 1.5cm Czy mam kupić dłuższe śruby czy jest ok?
-
Prośba o analize logów 1.8T BFB Ośka
Zrob dodatkowo kanaly 15+16 i pojezdzij chwile i bedzie widac czy wypadają
-
Prośba o analize logów 1.8T BFB Ośka
musisz skasować błędy i zrobic logi od 1500 do 6500 obr na 3 biegu logi 3+20 2+33 115+118
-
15' vs 17'
16' mam zimowki 205 55. I tez srednio z przyczepnoscia po chipie:)
-
15' vs 17'
Witam:) Panowie krótka piłka, pytam ludzi którzy jeździli na 15 i 17. Czy komfort obnizy sie znacznie po przesiadce z 195 65 r15 na 225 45 r17? To ze prowadzenie i przyczepność sie poprawi to wiem ale co z komfortem? A4 b6 Pzdr
-
1.8 T BFB brak mocy w całym zakresie obrotowym
Panowie.... Czemu za każdym razem jak pojazwia się "check" na blacie albo auto straciło moc to każdy sie pyta "co to może byc?" Trzeba wykonać logi dynamiczne. Chyba, że wybierzecie metodę wróżbity Macieja, to wtedy można zgadywać... U każdego może być inna przyczyna...
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
nagrajcie ten dzwięk rzężenia
-
BFB stukanie/klepanie
Miske i smoka mam wyczyszczonego To nie lancuch ani napinacz. Nic nie ociera. Jak sciagalem pokrywe zaworów wszystko jest tip top. Na VAGu. W 093 jest "-1" Wiec jest tip top Slizgi prawie wogole nie wytarte Cisnienie oleju tez tip top. Wiec prosze nie mylic dzwieku łańcucha/napinacza ze szklankami Bo i dzwiek i objawy są calkowicie różne
-
BFB stukanie/klepanie
to nie jest zaworek "evap" który musi cykać to brzmi tak samo jak u mnie brzmiało i jest to najprawdopodobniej jeden lub kilka popychaczy zaworów "szklanka" u mnie to brzmiało tak, a pomogła płukanka i zalanie LM
-
Wroclaw, przegląd okresowy nez kata
Witam Czy ktos moze mi polecic we wroclawiu stacje kontroli pojazdow gdzie zrobia mi przegląd bez katalizatora? Moge jechać do ziomka który to załatwi ale nie chce mi się jechać 200km w obie strony dlatego pytam czy ktoś coś wie tu na miejscu
-
Grzechotka 1/2"
w sumie mam yato i dużo zniosła i dalej działa
-
A4 B6 1.8T BFB Stage 2+
też jestem ciekaw jak sie to odpycha, nagraj filmik jakis:) jakie masz lacie? i jak bardzo gubi Ci trakcje?
-
AVJ PO PROGRAMIE
Byl tylko program czy jakies inne modyfikacje tez? Bo z avj 202koni z samego czipa nie zrobisz
-
1.8t BFB 193HP 4900rpm-Max Problem, pomocy
"Tuner rozkłada ręce " kurde, czytam i nie wierze. To ja, amator kwaśnych jabłek umiem zrobić logi i już je w miarę czytam co i jak a tuner nie umie? Weź tam nie jedź do niego już