Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WYSKUN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WYSKUN

  1. WYSKUN odpowiedział(a) na WYSKUN temat w Audi A4 B6/B7
    Zapytalem sie Gregora10 powiedzial ze przy 250kuniach bez roznicy czy kwasiak czy silikon, wiec zostaje raczej ten silikon co go kupilem
  2. WYSKUN odpowiedział(a) na WYSKUN temat w Audi A4 B6/B7
    to już zgłupiałem:D mam ten oddac i kupic sztywny? Pokaz mi gdzie moge kupić sztywny za 400zl:) Hybryde będe mial na bazie seryjnej k03 więc średnica otworów jak do serii czyli chyba 42mm od strony turba. No chyba że ten TIP bedzie ok...
  3. WYSKUN odpowiedział(a) na WYSKUN temat w Audi A4 B6/B7
    jesteś pewien?
  4. WYSKUN odpowiedział(a) na WYSKUN temat w Audi A4 B6/B7
    To oznacza że ten TIP będzie się źle sprawował na hybrydzie k03 i ok 250 kuniach? Jak tak to po co wogole silikonowe TIPy są?
  5. WYSKUN opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    SIema. kupiłem silikonowego TIPa z turboworks http://turboworks.pl/Przewody-silikonowe-Turbo-Audi-A4-1-8T-B6-B7-TurboWorks-p10182 i teraz pytanko. Sztywny dolot kojarzy mi się z tym że ma być sztywny a tu jak widać na filmiku nie nazwał bym tego sztywnym Proszę o opinie kto ma coś podobnego. Dzięki
  6. wiem ze w 1.8t audi zaleca pierwsza wymiane przy 180tys ale kolejne tez co 180?
  7. no właśnie, ile można zrobić na rozrządzie? mechanik mi powiedzial ze ok 60tyskm
  8. WYSKUN odpowiedział(a) na WYSKUN temat w Audi A4 B6/B7
    nowe 430 koszt ok 560zl 380 z s3 używki ok 400zl te z saaba widzialem po 200-250zl uzywki ale sprarciałe gumki i pordzewiałe elementy Także chyba raczej wezmę nówki 430cc. Zawsze zapas będzie. A w ogóle a ile Kuni one starczają te z saaba 373cc a na ile te 430cc?
  9. WYSKUN odpowiedział(a) na WYSKUN temat w Audi A4 B6/B7
    250
  10. WYSKUN opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Hej Może mi ktoś podpowiedzieć które wtryski 430cc pod hybryde k03 kupić , w sensie z jakiego źródła Bo gdzie tu ktoś napisał że te wtryski to chinole i sie nie nadają https://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/2080-wtryskiwacz-430cc-bosch.html Proszę o rade i dzięki
  11. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    jakies 190 koni hamulce seria
  12. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    W swoim AVJ napęd przód miesiąc temu wkładałem zestaw z AWX (tarcza + docisk + łożysko) i wszystko pasuje P&P do seryjnej dwumasy.
  13. niezłe bajki z tą rudą. Mam auto całe w oryginale i nigdzie nie ma rudej. NIGDZIE. audi ma ocynk i jak nie było bite to nie będzie gniło
  14. to Twoje? no jak na mokrym to wiadomo:)
  15. u mnie wibrowało mocno. poluzowałem pasek wieloworkowy, poruszałem kilkoma rolkami i wibruje 50% mniej. czary jakieś ale działa
  16. 2.3 L ? Czy aż zacznie się wylewać?
  17. dobry? skrzynia FTW rozumiem że Ravenol-a MTF2 75W80 ok 2.3 litra zgadza się? dzięki
  18. WYSKUN odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    najpierw logi dynamiczne zrob:)
  19. nie sądze że jest moc:) auto jest po programie i albo masz dziure w układzie dolotowym albo przepływka trup, ale niech profeseionaliści się wypowiedzą:)
  20. To sprzęgło się odpowietrza? Nie wiedzialem nawet:) Ile zajmuje wymiana sprzęgła?
  21. opowiedz teraz jak to jezdzi czy czuc róznice ogolnie jakąkolwiek przy wcisnieciu sprzegla itp? moje sprzeglo z AWX tez czeka na wymiane
  22. w bmw e39 to była bajka 500 000 przebiegu i wyglada super dalej środek
  23. Jak wrzuci sie 5 bieg przy 50km h i but w podlodze i jak przy gaszeniu silnika nie telepie autem to dwumasiak chyba ok - tak mi sie wydaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.