Treść opublikowana przez WYSKUN
-
Witam czy mógł by ktoś zrobić analize logów, tórbo hybryda ,wtryski 380cc, brak wzrostu większej mocy ,
Logi wrzucasz tu: http://vaglogi.pl/ a wykonujesz je tak:
-
x
Hamownia nie jest wyznacznikiem stanu technicznego silnika i osprzętu. Wykonaj komplet logów dynamicznych. Co i jak:
-
1.8t k03s 239 km!
nie czuć spadku mocy
-
Polecane opony letnie
w takim rozmiarze testowałęm dunlop blueresponse, CPC 5, a teraz mam michelin pilot sport 4 (320zl za szt) I Micheliny najlepsze
-
Polecane opony letnie
w takim rozmiarze testowałęm dunlop blueresponse, CPC 5, a teraz mam michelin pilot sport 4 (320zl za szt) I Micheliny najlepsze
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
jak wrzucisz DP to EGT spadnie. Moc i moment wiem co to jest i co napędza auto też wiem bo sie tego kilka miesięcy uczyłem:) Moment obr spadnie przy wyższych obrotach i dlatego moc też spadnie. Ale max moment który jest załóżmy przy 3500obr zostanie taki sam
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Nieznana hybryda geremi wtryski 430 silikonowy TIP DP DSMIC sprzęgło AWX mam filmik od 0-130 przy temp 21stopni na zewnątrz jeśli Cie interesuje
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Większą moc, nie max moment. Ja bym sie bał jeźdźić z katem powyżej 200 koni. EGT wyższe, wolniej turbo wstaje ciut mniejsza moc i moment w całym zakresie obr. U mnie DSMIC obrabia k03 na hybrydzie. Ostatnio dodatkowo naciąłęm kratki w nadkolu ale nie logowałem temp w dolocie jeszcze. Jak zloguje to dam znać czy nacięcie obu nadkoli daje coś czy nie.
-
1.8t k03s 239 km!
Coś się tak uparł na te przyspieszenia?
-
logi 2.8 ktoś coś ?
Bry Ziomek posiada audi a6 c5 2.8 Na forum a6klub nikt nie jest w stanie mu pomóc jakie logi robić. Strasznie mało informacji na tamtym forum jest. Zerknął by ktoś na te logi? http://vaglogi.pl/log-002_006_007_59qQF.html http://vaglogi.pl/log-012_013_014_037283.html Ja tu widzę jedynie że przepływ zbyt mały i sondy mają dziwne wskazania...
-
Przyspieszenie
Po dzwięku samym to i z 300 kuni ma?
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
@vexart nie musisz sie tlumaczyc innym z wybranego koloru. To jest Twoje auto i to Ty decydujesz:) Z tym kolorem motula to troche w tym prawdy jest. Moj po 2 tys km jest taki jak w tej butelce na zdjeciu. Na liqui moly wyglądał tak samo ale po 5-7tys km
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Rozmawiałem ze znajomym przed chwilą któremu geremi auto robił i mówi że geremi ma bliżej 40 lat niż 23:) wiec coś tu nie halo:) Nie stoje po niczyjej stronie, żeby nie było. Fajnie jakby sam zainteresowany się wypowiedział a najlepiej żeby cały temat zakończył się pomyślnie dla każdej ze stron
-
Stage 2 Pare pytań
Zalozmy ze auto generuje stałe 300Nm od 2500-6000 obr. Wiec efekt wgniatania w fotel bedzie taki sam od 2500-6000obr Bedzie poprostu równo ciągnęło
-
1.8 T BFB Prośba o sprawdzenie logów
I jeb!! programik co zapodaje 1 bar doładowanie od 1000 obr
-
Stage 2 Pare pytań
Odpowiedz jest prosta. Ten kto będzie robił Ci program, niech zrobi maksymalnie płaski moment bez zadnej górki, nawet kosztem mocy w średnim zakresie obrotow. Niech walnie np po calosci zalozmy 300-320Nm rowniutenko ALE DO SAMEGO KOŃCA w miarę jak sie da oczywiscie. I nie bedzie problemów z trakcją
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
No kurde nie da sie ruszyć w miare szybko bez zerwania przyczepności (opony 225 continental lato) Bez quattro sie nie da 20190410_084437.mp4
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Mam podobny setup i na szybko kiedyś nagrałem. Zero trakcji na 1 biegu na zimówkach i wolna zmiana biegów bez spiny https://youtu.be/qXsY5RsaSuY
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Zbyt gorąco tzn ile? Logi masz jakies?
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Nie wiem nie bylem na hamowni
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
Wiadomo ze fmic bedzie lepszy. Ale mowa ze dsmic sie nie nadaje jest nieprawdą. Mam u siebie dsmica,tip silokon, wtryski 430 , hybryda geremi , sprzeglo awx , program Łukasz13 i jest ok
- Podnoszenie mocy 1.8t.
-
Sprzęgło do 1.8t
DSMIC, wtryski, DP i soft. Niejednokrotnie strzelałem ze sprzęgła. wytrzymało półtora roku seryjne z AVJ. Jak mechanik wymieniał na zestaw AWX to stare sprzęgło było jeszcze z 2001r a docisk był z 2007r.
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
mam wtryski z BEXa na opchnięcie jakby ktoś chciał. ZOstały mi po stage 1
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
u mnie był sachs i bylo P&P