Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid Wątroba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid Wątroba

  1. Witam . Kolor jak dla mnie jeden ze słusznych i wyposażenie też niczego sobie Co masz na myśli nie równa walka z xc 90 ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  2. Dawid Wątroba odpowiedział(a) na mordencja temat w 1.8T
    Są jakieś zamienniki po 500 zł ale ile to wytrzyma tego nikt nie wie :/ miałem wcześniej a6 c5 2.4 benzynę i tam też są te wspaniałe napinacze tyle że dwa heh Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  3. Nie wiem czy ryzykować i wymienić jeszcze raz na ori syntetyk febiego raczej nie mam zamiaru testować. Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  4. Panowie zmieniłem płyn w swoim b7 z servotronic na Mineralny zielony LHM PLUS i jest kupa albo ja już po prostu swiruje stary był na 99% procent żółty i czasem coś było słychać jeśli chodzi o wspome. Teraz nie wiem czy po prostu po wymianie zacząłem się wsluchiwac bardziej w pracę wspomagania czy rzeczywiscie pompa chodzi głośniej. Moim zdaniem nie ma tragedii ale przy skrecaniu jest małe buczenie pompy ... Nie pamiętam jak było przed wymiana. Panowie jak jest u was jak krecicie na postoju ? Bloga cisza czy jednak coś słychać ? Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  5. Ja używałem niebieskiego chinola za parę złotych i smigal na vagu i vcdsie. Wpisz w allegro vag kkl Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  6. Popieram przedmówców bardzo ładny sedanik chodź na oemsach dla mnie była większa kosa Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  7. Wrzucenie wtryskiwaczy od b8 chyba nie jest p&p ? Wiadomo że kwity itd wszystko jest do podrobienia no ale nie przesadzajmy ze każde auto w Europie ma krecony licznik . Wyslane z mojego LG G4 przy uzyciu Tapatalka
  8. Wymienialem ostatnio olej bez płukanki na liqu moly 4200 5w30 kupowany w Niemczech bo tu mieszkam takze raczej nie podróba przelatalem ponad tysiąc km i stan jest taki jak był chodz jeśli chodzi o wyciszenie silnika to nie zauważyłem różnicy wielkiej w porównaniu do poprzedniego oleju . Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Mam wydrukowaną cała historie co i jak. Ale tam pisze o wtryskach AX skoro siedzą z końcówka BD to nie ma co szukać dziury w całym
  10. Sorry pomyłka właśnie byłem przy aucie i sprawdzałem dokładnie numer bo nikt tutaj nic o wtryskach Z końcówka AX nie pisze i okazuje sie ze mam z końcówka BD czyli te co polecają wszyscy. W historii serwisowania moze jest wpisane jakie wtryski siedzialy w aucie albo jakiś błąd. Przejechane teraz mam 174 tys.
  11. U mnie przy 84 tys wymienione byly na gwarancji na numer 059130855AX ...
  12. Witam pacjent Audi a4 b7 2006 r. 3.0 tdi quattro . Mam zamiar wymienić olej w mojej ASB i z tego co wiem i co tu przeczytałem to posiadam skrzynie 6HP19A . Przebieg 174 tys udokentowany kupiony w Niemczech serwisowany do końca w ASO. Olej na sto procent nigdy nie był wymieniany i poki co nic ze skrzynia niedobrego sie nie dzieje ale najwyższa pora na wymianę oleju i tutaj rodzi sie pytanie jaki olej wlewac jeśli chciałbym robic wymianę statyczna . Z tego co do tej pory koledzy wywnioskowaliscie to wychodzi ze do 6hp19a powinno sie wlać zf life guard 6+ Dobrze rozumiem ? Większość posze zeby robic wymianę dynamiczna na olej zf 8hp nie ukrywam ze nie jest mi troche na rękę kupować 14 litrów oleju plus jesCze reszta gratow i robocizna i czy to nie jest troche przerost formy nad treścią z ta wymiana ? Co Myslicie na ten temat ? Dodam ze podłączylem sie dzis vasem i oprogramowanie sterownika ma numer 0030 czyli to pierwsze jakie wychodziło tak ? W kodowaniu mam tylko jedna cyfrę 1. Jest Sens flleshowania skrzyni na nowsze oprogramowanie jeśli olej narazie nie wymieniony ? pozdrawiam Dawid

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.