Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sajmon136

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sajmon136

  1. Pod każdym postem który pisze Dev ma taki opis. +48 693 45 66 99 Gdybym nie odbierał albo obiecał że oddzwonię a nie oddzwaniam to dzwonić do skutku.
  2. No tak quattro odpycha się ładnie Tylko później trzeba się zatrzymać
  3. Trochę w UK popadał śnieg i przyszła pora na przetestowanie quattro. Jestem naprawdę miło zaskoczony jak to się sprawuje
  4. Powinno się dać. U mnie się da.
  5. Do prawdziwego Black Edition to jeszcze brakuje
  6. Też mam te szmaty i dają rade Mieszkam w UK i syf na drodze niemiłosierny. Karcher załatwia sprawę.
  7. Nie bież zacisków od S4 są za słabe
  8. sajmon136 odpowiedział(a) na delph34i temat w Audi A6/S6/RS6
    Ja w moim A4 B8 na zbiorniku adblue zrobiłem 14tyś km zbiornik niby 20L Coś chyba nie halo z twoim fordem.
  9. Panowie mam mały problem. Mianowicie,mam założone hamulce z Audi a6 c7 dwu tłoczkowe zaciski 356mm tarza. Coś dziwnego zaczęło się dziać z lewym zaciskiem jak jest mokro,jak by brał za późno,samochód zachowuje się jak łódka na drodze przy ostrym hamowaniu. Zaznaczę że jak jest sucho samochód hamuje prosto nic się nie dzieje nawet jak puszcze kierownice i depnę po klocach jedzie prosto. zacisk nie trzyma,koło nie jest gorące. Dzisiaj zdjąłem koło i zacisk,gumki na tłoczkach jak nowe tłoczki też,miałem zapasowe gumowe prowadnice to je wymieniłem,jeszcze raz odpowietrzyłem. Zauważyłem ze klocki przestały ścierać całej tarczy. Tu fotki jakie gumki wymieniłem i tarczy jak nie wyciera na całej tarczy.
  10. Witam ja też mieszkam w UK,co do hamulców to musisz szukać mi trafiła się okazja na aukcji. Zaciski z Audi A6 C7 dwu tłoczkowe pod tarczę 356mm £100 za parę.
  11. No ładnie weszło Teraz po powinno hamować.
  12. No chyba tu nic nie trzeba porównywać
  13. Gratulacje zakupu Kolor mega
  14. Zgadzam się z tym że Audi pożałowało hebli w S4 I S5 taka moc i tylko jeden tłok to nie ma prawa dobrze się sprawować
  15. Plany były aby założyć wydech od 3.0 tdi ale niestety przeszkadza zbiornik od AdBlue
  16. Panowie podajcie jakiś link gdzie można kupić takie teleskopy.
  17. No widzisz ja na swoje nie mogę narzekać Choć dużo kilometrów na nich nie zrobiłem,ale na śniegu pierwsza klasa
  18. Dobre opony też takie posiadam tylko w rozmiarze r19.
  19. Dobrze że mi zderzaka nie podziurawiły,dopiero by było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.