Treść opublikowana przez sayan01
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Panowie posiadam tylko jeden kluczyk do mojej B6 o oznaczeniu 8Z0 837 231 D, 433,92 MHz, A2/A4, 27/04, auto z 2004 roku, chciałbym dorobić drugi kluczyk, żeby ten co posiadam mieć jako zapasowy, a normalnie korzystać z nowego. 1. Pojawia się pytanie czy mogę zakodować kluczyk z B7? 2. Jeżeli tak to mam szukać z końcówką Q lub K? 3. Muszę kupić nową pastylkę immo jeżeli uda mi się kupić kluczyk od B7? 4. Jak wygląda sprawa z kodowaniem, skoro nie mam kodu do immo, gdzie go szukać?
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Aha to dlatego jak podłączyłem panel i wybudzanie menu przyciskiem info to wybudza się też przez naciśnięcie car. Tylko dlaczego dwa przyciski maja wyjście tym samym pinem? Jeszcze jedno pytanie, miał ktoś z was tak, że mógł przełączać się tylko między pierwszymi dwoma wierszami? Nie mogę wejść np w computer bo z 2 przeskakuje mi od razu na 1 wiersz. Sprawdziłem połączenie, wszystko jest ok. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Proszę o pomoc.
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Orientuje się ktoś z was który pin w tym panelu jest od przycisku nav, return i ten z samochodami?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Panowie mam pytanie odnośnie zmiany MCE C na F, a mianowicie jak to dokładnie jest z przypisywaniem VIN do nowego modułu, czy moduł sam się programuje według wyposażenia z VIN czy jak? Miałem wymieniany automat na manual, dokładany tempomat i pełny fis i zastanawiam się właśnie czy będę musiał robić to wszystko jeszcze raz.
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Dzięki za odp, ale już przeprowadziłem ten zabieg jakiś miesiąc temu. Wszystko przebiegło bezproblemowo.
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Witam Panowie, może ktoś potwierdzić czy dobrze zrozumiałem podłączenie czujnika położenia pedału sprzęgła? Do czujnika sprzęgła podłączamy czerwono-biały kabelek z czujnika hamulca i później z czujnika sprzęgła do ecu w 1.9 tdi AVF do pinu 66 a w 1.8 t do pinu 39?
-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
Witam Panowie, mam taki problem, założyłem manetkę od tempomatu do swojej A4 i nie działa, sprawdzałem vag'iem i manetka jest sprawna, więc szukałem problemu w czujniku hamulca i sprzęgła, vag pokazywał pierwszą 1 zamiast 0 niezależnie od wciśniętego sprzęgła, wartości z czujnika hamulca ok. Zabrałem się więc za sprawdzanie tego czujnika i ku mojemu zdziwieniu nie ma go, obok czujnika hamulca jest otwór. Tutaj pojawia się pytanie, czy można ten czujnik dołożyć? Dodam, że żadnej kostki nie ma, wyczytałem, że chcąc dołożyć ten czujnik można wziąć plus z czujnika hamulca, a masę poprowadzić z czujnika do ecu pin 39, ktoś potwierdzi?? Bardzo proszę o odpowiedź.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ok jutro ogarnę, dzięki za odpowiedź
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kolego wszystko masz w 1 poscie ile razy mozna pisac jedno i to samo To które wartości mam zmienić to wiem, bo jest wszystko napisane tylko, że nie wiem jak wejść wgl w to kodowanie kanał 77 Telephone nie mogę wejść wcale, chciałbym zmienić język wybierania głosowego na angielski, bo wk*******cy jest ten niemiecki.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Android 5.1.1 paruje się bez najmniejszego problemu.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A to kodowanie jak ma wyglądać?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam Panowie, chciałbym wymienić u siebie moduł bluetooth na taki, z możliwością wyboru kontaktów itp. Pytanie jest takie, czy wystarczy jak kupię sam moduł i zamienię ze starym, czy jeszcze będę musiał coś wymieniać poza tym?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak możesz to weź, nie "dogrzewa" mi samochodu i warto by było sprawdzić komputerem.
-
Błąd kontrolki spryskiwacza
Prawda, tutaj był temat, poczytaj sobie. Gdzieś w połowie masz wyjaśnione dokładnie o spryskach. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma co sprawdzać, na Mokotowie +5 Haha podejście na luzie xD
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam Panowie Wybiera się ktoś jutro z vag'iem na spot? Potrzebuję sprawdzić moje auto, a dokładniej temperatury itp.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź, można na was liczyć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, jestem Tomasz, od niedawna posiadam Audi A4 B6 1.9 TDI 131km z 2004 roku, moje plany na najbliższy czas to odblokowanie pełnego FIS'a, jakby ktoś podpowiedział w jaki sposób mam się za to zabrać to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Jaka skrzynia
Witam wszystkich Może głupie pytanie, ale czy w silnikach 1.9 tdi 130 km AVF były montowane skrzynie 5 biegowe? Z tego co tutaj czytałem, to w AVF były tylko 6-cio biegowe, a u siebie w B6 AVF z 2004r mam 5 biegów.